FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 4Strony:  1  2  3  4  ->  => 
25-05-03 19:03  [relacja] Trawler ''Regulus''
Puczini 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
No to i ja pokażę to co robię. W tej chwili jest zastój (mam co innego do roboty), ale niedługo zacznę kończyć. Liczę, że jest w tej chwili 60% zrobione

Puczini

 
25-05-03 19:04  Re: REGULUS
Puczini 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
I jeszcze

Puczini

 
25-05-03 19:14  Re: REGULUS
Puczini 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
Na tyle wystarczy. To jest jeszcze dużo pracy

Puczini

 
25-05-03 19:21  Re: REGULUS
Ygy 

 

Piękne- a najbardziej mi się podoba dno...

Ygy

 
25-05-03 19:27  Re: REGULUS
gutes 



Na Forum:
Relacje w toku - 1


 - 2

Czy to malowany karton, czy coś innego? Podaj kilka szczegółów, bo wygląda profesjonalnie.

 
25-05-03 19:52  Re: REGULUS
Michał 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

perfekcyjna robota! miło patrzeć!

Pozdrawiam!
Michał

 
25-05-03 20:11  Re: REGULUS
Tempest 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

The szok.
Czy w WC wiszą rolki papieru strategicznego ? :-)

Pozdrawiam
Tempest
-----------------------------------------------------------------------------------
I i II WŚ -okręty, samoloty a ostatnio nawet pojazdy. I piwo też.

 
25-05-03 21:04  Re: REGULUS
Puczini 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Jak wam powiem to nie uwierzycie. Model zacząłem robić w zeszłym roku na urlopie będąc w domku w lesie. Nie miałem żadnych materiałów i potraktowałem go bardzo ulgowo. Szkielet zrobiony jest z tektury falistej! To nie pomyłka. Ale po oklejeniu poszycia dna i burt tak mi się spodobał kształt, że postanowiłem go ratować. Zastosowałem najprostszą technikę (chyba nigdy nie omawianą na forum). Okleiłem cały kadłub paskami gazety (2x5cm) zamoczonymi w wodnistym!!! Wikolu . Potem szpachla i papier ścierny itd.

Puczini

 
25-05-03 21:21  Re: REGULUS
spec model 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
 

Jakiej szpachli używałeś?
Czy robiłeś ją sam?
Jakimi farbami malowałeś i czym (nitro, olejne, pędzel, spray, aerograf)?
Czy tylko malowałeś poszycie kadłuba, co z pozostałymi elementami?
Czy je też impregnowałeś, czy tylko standard?

Pozdrawiam - SpecModel

 
26-05-03 00:13  Re: REGULUS
orinoko 



Na Forum:
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 2

W zasadzie nie zdarza mi się umieszczać ochów i achów, ale tym razem muszę powiedzieć coś w stylu: "O, żesz Ty!"
I dodam, że nie bardzo widać te brakujące 40%...
Tomek

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 4Strony:  1  2  3  4  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024