FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 
18-11-13 09:17  [Galeria] Dornier Do 17 z-1 Mały Modelarz
daniello86 



Na Forum:
Galerie - 3


 - 0

Witam serdecznie. Przedstawiam galerię zbudowanego przeze mnie ostatnio Dorniera z wydawnictwa Mały Modelarz. Model ogólnie dobrze zaprojektowany choć ma kilka bubli od strony autora. Mało czytelne instrukcje mogą wprawić w zakłopotanie i wymagają od modelarza improwizacji. Wszystkie części pasują do siebie właściwie idealnie. To mój pierwszy samolot po kilkunastu latach przerwy do modelarstwa (ostatnio skłądałem w gimnazjum...). Relację z budowy mozna znaleźćna innym forum, wystarczy wygooglać :)






































Post zmieniony (18-11-13 11:11)

 
18-11-13 09:25  Odp: [Galeria] Dornier Do 17 z-1 Mały Modelarz
Bizon 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


 - 8

Można poprosić o więcej zdjęć

--
Im trudniejsza jest walka, tym większe będzie zwyciestwo!
"w życiu jest dobrze, gdy jest dobrze i nie dobrze, bo gdy jest tylko dobrze to niedobrze"

 
18-11-13 09:31  Odp: [Galeria] Dornier Do 17 z-1 Mały Modelarz
dweler 



Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 10
 

Piękny i czysto sklejony

 
18-11-13 09:54  Odp: [Galeria] Dornier Do 17 z-1 Mały Modelarz
Kilmister 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 9
Galerie - 25


 - 3

Ładnie się prezentuje, bo oprócz tego, że to ładny samolot to również ładnie sklejony. Ale nie stawiaj go więcej na krawędzi balkonu bo mnie ciarki przechodzą...

--
Born to lose - Lived to win

Ukończone: Kirovec K-700A, Biełaz-7555, LIAZ 100.55D, Mercedes GP 1908, Wall-e, Spit Mk. Vb Trop, Pe-3, F6F-3 Hellcat, Tomahawk Mk. IIb, Ła-5, Hurricane Mk. I, Westland Whirlwind Mk.I, A6M2 "Zero", Ił-2 Sturmovik, B-25 Mitchell Mk.II, PZL 50A "Jastrząb", Bf 109G-6, Bf 109F-4, SB2U-2 Vindicator, B5N2 Kate, Ki-61 HIEN, Ju88C-6, Ki-43 Oskar, Reggiane Re-2000, KRAZ-260, Spit Mk Vb

 
18-11-13 10:06  Odp: [Galeria] Dornier Do 17 z-1 Mały Modelarz
daniello86 



Na Forum:
Galerie - 3


 - 0

Dziękuję za miłe słowa :) Na tym forum jestem nowy, wkrótce zamieszczę jeszcze galerię innego modelu, ogromnego, ale to niespodzianka ;) Dornier jest prezentem dla mojej drugiej połówki, bo widziała jak oglądałem model w empiku, stwierdziła że ładne to takie kolorowe i poprosiła żebym jej to złożył jako ozdobę do jej pokoju :D

 
18-11-13 10:07  Odp: [Galeria] Dornier Do 17 z-1 Mały Modelarz
Alski 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 11
Galerie - 2


 - 2

Zabić !!! A ja tak czekam na porządna relację.
A tu wyskakuje ni z gruchy ni z pietruchy.
Zabić ;p
--

Post zmieniony (18-11-13 10:08)

 
18-11-13 10:09  Odp: [Galeria] Dornier Do 17 z-1 Mały Modelarz
kari   

... gratulacje jak najbardziej się należą.
... uwagę zwracają fajne foty w stylu "retro", 12 zdjęcie z dziobowym "akwarium" :-) i trochę (chyba) ujemny wznos skrzydeł.
-------------------------------------------------------------------------

Post zmieniony (18-11-13 12:46)

 
18-11-13 10:17  Odp: [Galeria] Dornier Do 17 z-1 Mały Modelarz
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Witaj,

Na poczatek poprosze o trzymanie sie punktu 6b regulaminu - 2 fotki w pelnym rozmiarze 800x600, reszta jako miniaturki.

Po wtore - fajnie widziec kolejny sklejony model, szczegolnie, ze to dosc swieza publikacja. Poza tym "olowek" pieknie sie prezentuje. Zwracam tylko uwage na przyszlosc, co do ksztaltowania krawedzi natarcia skrzydel, bo widze, ze lekko Ci sie polamaly w paru miejscach, chyba, ze to zdjecie cos przeklamuje. Zwilzenie kartonu klejem BCG, a nawet odrobina sliny pozwoli na piekne uksztaltowanie takich elementow, nawet w przypadku kiepskiej jakosci kartonu. No i retusz kuleje, szczegolnie widac to na zblizeniu oszklonego dziobu.

Trzymam kciuki za kolejny model ;)

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
18-11-13 10:19  Odp: [Galeria] Dornier Do 17 z-1 Mały Modelarz
daniello86 



Na Forum:
Galerie - 3


 - 0

Hehe, litości, jeszcze nie zabijajcie :) brak relacji tutaj wynika z faktu iż zarejestrowałem się na tym forum niedawno, już pod koniec budowy :) relację prowadziłem na innym forum na którym istnieję od roku :) jeżeli ktoś bardzo potrzebuje takowej relacji to są dwa wyjścia: poszukać w internetach mojej relacji i przejrzeć inne forum, albo mogę sporządzić opóźnioną i nieco skróconą relację na łamach konradusa :) Co do skrzydeł-racja, są załamane. Mój brak doświadczenia jest widoczny :) ale się uczę i robię postępy :) jak tylko opanuje dodawanie miniaturek to takie właśnie będę zamieszczał :) przepraszam za małe potyczki ale się torchę nie mogę odnaleźć jeszcze :(

Post zmieniony (18-11-13 10:23)

 
18-11-13 10:24  Odp: [Galeria] Dornier Do 17 z-1 Mały Modelarz
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Daniello - proszę o zmianę zdjęć na miniaturki zgodnie z pkt. 6 regulaminu forum :

Wstawianie zdjęć i grafiki na forum.

Zalecaną i preferowaną formą prezentacji zdjęć na forum jest wstawianie ich w formie miniaturek.

Dopuszczalną formą prezentacji zdjęć na forum jest wstawianie ich bez użycia miniaturek, ale w rozmiarze nie większym niż 800x600 i w ilości nie większej niż 2 zdjęcia w poście. Zdjęcia nie spełniające powyższych wymogów będą kasowane bez uprzedzenia, a w przypadku ponownego naruszenia pkt 5 regulaminu przez autora wątku, wątek ten zostanie zamknięty, a następnie skasowany z forum.


--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024