FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 
31-01-15 20:58  [R] Yamato - Halinski 1:200 1-2/2004
SebiS 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Witam wszystkich forumowiczów!

jestem nowy na forum konradus.com i chciałbym podzielić się relacją z budowy pancernika Yamato - wydawnictwo Haliński. Będzie to mój pierwszy model więc chętnie poznam Wasze opinie i wskazówki odnośnie tego modelu. Być może jest coś na co muszę szczególnie zwrócić uwagę, np. ukryte ewentualne błędy w projekcie - czytałem na innym forum np. o dwóch tzw. lewych częściach gdy powinny być w odbiciu lustrzanym itp...

Wrzucam jedno zdjęcie, wkrótce będzie więcej. Z góry dzięki za wszelkie uwagi/porady.

Pozdrawiam



--

Post zmieniony (01-02-15 21:14)

 
31-01-15 21:14  Odp: [R] Yamato - relacja z budowy
dweler 



Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 10
 

Witaj na forum i powodzenia w budowie. Czy jest to Twój pierwszy model?

 
31-01-15 21:42  Odp: [R] Yamato - relacja z budowy
Art 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 27


 - 8

Mamy nadzieję, że przeglądnąłeś wnikliwie inne relacje okrętowe, które pozwolą Ci uniknąć błędów i dadzą odpowiedzi na wiele pytań/
Liczę na to, że będziesz budował model nie malowany, czyli w tzw. standardzie.
Popracuj nad wstawianiem zdjęć i ich aranżacją (powinno być jednakowe, neutralne tło).

Powodzenia w budowie, mam też w planach tego wielkoluda pociąć.

--
W budowie: STS Lwów; Pancernik Borodino; Wodnosamolot PBY CATALINA; Czołg MERKAVA Mk II;

Zapraszam do: http://art-modele.pl/

 
31-01-15 22:49  Odp: [R] Yamato - relacja z budowy
dokker 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 7


 - 3

Witaj. Ambitnie, ale musze przyznać że z przyjemnością popatrzę
Pzdr

 
31-01-15 23:44  Odp: [R] Yamato - relacja z budowy
SebiS 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Witam i dzięki za powitanie na forum. Do dweler - tak to mój pierwszy model, tzn. dokładnie w 2003 roku wziąłem się za model Bismarcka wydawnictwa GPM ale skończyłem na etapie szkieletu. Od tamtej pory nie bawiłem się w modelarstwo więc teraz chcę ten projekt poprowadzić do końca. Pozdro

 
31-01-15 23:48  Odp: [R] Yamato - relacja z budowy
SebiS 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Do Art: niestety muszę Cię rozczarować - mam zamiar go pomalować, tzn poszycie dna łącznie ze szpachlowaniem aby nie było widać łączeń no ale to temat na później. Po prostu chciałbym aby poszycie było jednolite, tak mi się bardziej podoba - sam jestem ciekaw co z tego wyjdzie :)
Pozdro

 
01-02-15 00:16  Odp: [R] Yamato - relacja z budowy
Witek 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

Witamy na forum i czekamy na postępy w budowie. Wybrałeś bardzo wymagający model ja jestem w trakcie jego sklejania i wykonuje go jako pełna walorka. Decyzje jaki to będzie model musisz podjąć już na etapie szkieletu gdyż wiąże się to z wzmocnieniami które należy w nim wykonać.
W mojej stopce jest link do modelu który buduje warto trochę tam poszperać.
Życzę Ci powodzenia i wytrwałości bo jest to model wymagający. Napisz jeszcze który to model Yamato ze stajni Halińskiego wybrałeś?

--
Pozdrawiam Witek
Na warsztacie Yamato , Scorpion, Amerigo Vespucci, Akizuki

-----------------------------------
Samoloty. Okręty, Pojazdy
-----------------------------------

 
01-02-15 01:32  Odp: [R] Yamato - relacja z budowy
SebiS 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Witaj Witek,

śledziłem już wcześniej Twoją relację, świetny pomysł z rozbudowaniem hangaru. Co do Twojego pytania, jest to wersja 1-2/2004

Pozdro

 
01-02-15 08:41  Odp: [R] Yamato - relacja z budowy
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Witamy na Forum.
Wybrałeś sobie bardzo ambitnie temat na pierwszy model...
Za Art'em powtórzę prośbę o poprawienie wstawiania zdjęć - na chwilę obecną wstawiłeś nieaktywny link do zdjęcia!
W dziale "Testy" znajdziesz poradniki do wstawiania zdjęć.
Bardzo proszę o opanowanie tej czynności, gdyż w chwili obecnej relacja nie wypełnia wymogów regulaminu i dobrych, utartych obyczajów na Naszym Forum!

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
01-02-15 11:10  Odp: [R] Yamato - relacja z budowy
SebiS 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Witaj MARIUSZ

link poprawiony, czy w tej formie może być?

Pozdro

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024