FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
06-10-13 22:19  Prośba do modelarzy ze Suwałk i okolic.
Jacek 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 10
 

Witam.
Jak w temacie zwracam się z prośbą do osób które podjelyby się wykonania zdjęć MAZa 543 znajdującego się wlaśnie w suwalskiej JW. Jest eksponatem wystawy plenerowej.
Sprzet muzealny więc nie powinno byc z tym większego problemu zwłaszcza że ,,szefostwo,,ponoć jest otwarte na tego rodzaju wspólprace.
Zdaje sobie sprawe ze pewnie trzeba będzie zadzwonić raz czy dwa , napisać prośbe do kustosza, umówić się, ogólnie troche biegania będzie.
Jest to dla mnie bardzo ważne, dlatego w razie pozytywnego zalatwienia sprawy pragnę odwdzięczyć się osobie, ktora mi pomoże.
Nadmienie tylko, że posiadam już sporą ilość zdjęć i oryginalnej dokumentacji tej z internetu i od osób prywatnych, jednak takie MAZ-y czyli w wersji samozaładowczej według mojej wiedzy są tylko w Polsce i Rosji
Czynie starania by zdobyć dostateczną ilość materiałów, aby model który chcę zbudować byl przyzwoicie zdetalizowany i wykonany.

kontakt jacek_garbacz@wp.pl

pozdrawiam-Jacek

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Ten wątek został zamknięty 


© konradus 2001-2024