FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
24-03-13 20:15  [R/G] Mirage F-1c MM 9/87
zablo1978 



Na Forum:
Relacje w toku - 13
Relacje z galerią - 28
Galerie - 28


 - 11

Witam.
Po nie udanym Su-27 powiedziałem sobie że następny model będzie łatwiejszy. Wybór padł na Mirage F-1c z MM, stary model ale wiem że da się skleić bo już go kiedyś kleiłem. Autorem tego opracowania jest Michał Grabowski bardzo znany zresztą. Jedyną wadą na którą ponarzekam to papier stary i łamliwy, ale jakoś da się jeszcze kleić. Co do samolotu to też jest bardzo fajna maszyna i podobają mi się te bomby pod kadłubem. Klejenie na razie nie sprawia mi problemu a efekt jest na zdjęciach zapraszam do relacji.

Pozdrawiam Michał.

Post zmieniony (08-04-13 16:52)

 
24-03-13 20:41  Odp: [R] Mirage F-1c MM 9/87
Majkel 91 



Na Forum:
Relacje z galerią - 4
Galerie - 24


 - 14

Zasiadam, kibicuję i podpatruję, gdyż mam go zamiar w niedalekiej przyszłości kleić :-)

--

Pozdrawiam! Michał
Łódzka Sjesta Modelarska

Fw-190F, Hien,MiG-21MF, Trident II, Zero, PZL-50A, Saturn V, Jak-1000
671 RTM, USS Sturgeon, 670, ORP "Orzeł" III, 971 B, 971 M, USS North Dakota
Schleswig- Holstein 406mm, Wrocław Ratusz, Inowłódz
Hetzer

"(...) wiesz, jaki jest najbardziej tragiczny moment w życiu mężczyzny? Kiedy towarzysząca mu na plaży kobieta mówi: "Wciągnij brzuch!", a on to właśnie już przed chwilą zrobił."- por. Sławomir Borewicz

 
24-03-13 21:06  Odp: [R] Mirage F-1c MM 9/87
zablo1978 



Na Forum:
Relacje w toku - 13
Relacje z galerią - 28
Galerie - 28


 - 11

Witam pierwszego kibica, ale chyba musisz się spieszyć bo papier pęka ze starości.

 
24-03-13 21:43  Odp: [R] Mirage F-1c MM 9/87
Majkel 91 



Na Forum:
Relacje z galerią - 4
Galerie - 24


 - 14

impregnacja wikolem czy jakimś kaponem i jakoś pójdzie :-)

--

Pozdrawiam! Michał
Łódzka Sjesta Modelarska

Fw-190F, Hien,MiG-21MF, Trident II, Zero, PZL-50A, Saturn V, Jak-1000
671 RTM, USS Sturgeon, 670, ORP "Orzeł" III, 971 B, 971 M, USS North Dakota
Schleswig- Holstein 406mm, Wrocław Ratusz, Inowłódz
Hetzer

"(...) wiesz, jaki jest najbardziej tragiczny moment w życiu mężczyzny? Kiedy towarzysząca mu na plaży kobieta mówi: "Wciągnij brzuch!", a on to właśnie już przed chwilą zrobił."- por. Sławomir Borewicz

 
24-03-13 22:31  Odp: [R] Mirage F-1c MM 9/87
Maverick 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Galerie - 5
 

Ten Mirage, to początki mojej drogi modelarskiej:) Będę tu zaglądał-powodzenia w budowie!

 
24-03-13 23:44  Odp: [R] Mirage F-1c MM 9/87
Raziel_3 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

ech, wracają wspomnienia, kiedy to jednego dnia zaczynało się model a wieczorem już go kończyło.:) Świetny model. Mam sentyment do wszystkich Mirage'y z Małego Modelarza. Powodzenia!

--

Post zmieniony (24-03-13 23:45)

 
25-03-13 10:52  Odp: [R] Mirage F-1c MM 9/87
MirZ 

Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 16


 - 16

Mi osobiście tylko raz udała się taka sztuka. Za jednym posiedzeniem skończyłem model bombowca Ju 87 Stuka (MM 1/91). Zwykle samoloty z Malego Modelarza zajmowały mi 2-3 dni.

--
"Cokolwiek trafisz nazwij to celem."

 
25-03-13 15:48  Odp: [R] Mirage F-1c MM 9/87
-BARTEK-   

Skleiłem go kilkanaście lat temu, niestety nie przetrwał do dzisiaj.
Kleiło mi się go bardzo fajnie, model jest efektowny, jak na tak proste opracowanie, fajnie się prezentuje na ścianie ;)

--
-------------------------------------------------------------------------------------------
Pozdrawiam, Bartek.

 
27-03-13 06:49  Odp: [R/G] Mirage F-1c MM 9/87
zablo1978 



Na Forum:
Relacje w toku - 13
Relacje z galerią - 28
Galerie - 28


 - 11

Witam.
Fakt ten Mirage też był w latach 90-ych moim pierwszym odrzutowcem. Kleję go z sentymentu, a poza tym mało jest starszych modeli na forum, a w szufladach jest ich tyle do sklejenia. To ma być mała odskocznia od modeli Halińskiego, GPM, Mdelik. Te starsze modele są szybsze w budowie i robię powoli miejsce w szufladzie. Ostatnio udało mi się zrobić tylko skrzydła.

Jest to moja ostatnia aktualizacja wątku przed wyjazdem na święta, więc życzę wszystkim tu zaglądającym radosnych świąt Wielkiej Nocy.
Pozdrawiam Michał.

Post zmieniony (08-04-13 16:51)

 
06-04-13 08:18  Odp: [R] Mirage F-1c MM 9/87
zablo1978 



Na Forum:
Relacje w toku - 13
Relacje z galerią - 28
Galerie - 28


 - 11

Witam.
Właśnie skończyła mi się przerwa świąteczna, czas wziąć się do roboty. Skleiłem kilka elementów kadłuba i bomby.

Mam pytanie do modelarzy klejących modele starsze niż z lat 90. Czym zrobić papier aby mi nie pękał.
Pozdrawiam Michał.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024