FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
14-02-13 12:14  [G] Pancernik HMS Dreadnought 1:200 MM
pompa 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 2
 

Witam
w końcu przyszła pora na Dreda,co o samym modelu:ogólnie model dobrze się składało,mimo błędów autora.We wcześniejszych relacjach są one wspomniane,więc nie będę ich wszystkich wymieniał.Budowa trwała ok.1.5 roku.Nie wszystko wyszło idealnie,sam również dopuściłem się kilku głupich błędów.Co do zdjęć wiem że nie są idealne.Bardzo mocno widać na nich retusz ,zabrudzenia na kadłubie który w rzeczewistości ledwo wyróżnia się.Czy jest to wina aparatu czy farby mniejsza z tym ale chciałem żeby mieliście to na uwadze.Na koniec mam pytanie czy zaczynać relacje z KG V,kilka już jest i nie wiem czy jest sens zaczynać kolejną..Zapraszam do oglądania.

 
14-02-13 12:19  Odp: [G] Pancernik HMS Dreadnought 1:200 MM
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Każda relacja wnosi coś nowego. Dredzio bardzo mi się podoba ale tutaj głos będą mieli fachowcy, ja jestem od "fruwaków".

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
14-02-13 12:20  Odp: [G] Pancernik HMS Dreadnought 1:200 MM
-BARTEK-   

Zawsze jest sens zaczynać kolejną relację z budowy tego samego modelu.
Nie oglądaj się na innych, rób swoje :)

Model wyszedł fajny.

--
-------------------------------------------------------------------------------------------
Pozdrawiam, Bartek.

 
14-02-13 12:21  Odp: [G] Pancernik HMS Dreadnought 1:200 MM
Futer 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1
 

Robi wrażenie, Trochę kolor luf i malowanych dodatków odbiega od ogólnej szarości. możnaby jakie zdjęcie w całej okazałości?

 
14-02-13 12:31  Odp: [G] Pancernik HMS Dreadnought 1:200 MM
kubeksus 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 7
Galerie - 1
 

Futer:

Przecież kolega pisał że aparat uwydatnił różnicę kolorów.

--
Pozdrawiam,

Kuba
---------------------------------------------
Flota japońska:
Na morzu
MATSU | NAGATSUKI | KIJI | ISUZU | SBT | OTSU GATA | KAMIKAWA MARU

W stoczni
NOTORO | ZUIHO

 
14-02-13 12:55  Odp: [G] Pancernik HMS Dreadnought 1:200 MM
Andreas 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 6
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Nie jest źle .Brak krowich żeber, co przy dużym kadłubie jest łatwo osiągalne. Może jeszcze jakieś fotki całego okrętu , z przodu , z tyłu . Ciekawi mnie co jest powodem tak ubrudzonego kadłuba ? czy to przy malowaniu wody ?, czy to miały być ślady eksploatacji ?
A co do relacji - to pewnie że prowadź. Ja w mojej staram się pokazywać babole których normalnie nie widać :)

--
Wilki nie przejmują się tym co mówią i myślą o nich barany.

Relacje z galeriami
12412
1124
1265
11351
20380
1135.6
Scharnhorst
Takao
Yukikaze

 
14-02-13 13:43  Odp: [G] Pancernik HMS Dreadnought 1:200 MM
dokker 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 7


 - 3

Dredzio zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie !! Podoba się
Napisz może coś o błędach bo ja kojarzę coś z barbetami dział oraz poszyciem dennym, a myślę że chciałbym go mieć złożonego :-)
Co do relacji myślę że zawsze warto, jak się chce.
Pzdr

 
14-02-13 13:56  Odp: [G] Pancernik HMS Dreadnought 1:200 MM
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Ładny ! Jasne, że prowadź relację.

 
14-02-13 14:18  Odp: [G] Pancernik HMS Dreadnought 1:200 MM
Rakoth   

Bardzo ładny, sam ten modela zaczałem, ale nie byłem w stanie dobrze wykonać poszycia poniżej linii wodnej na podstawie wycinanki, więc się poddałem.
Powiedz jeszcze, co zrobiłeś z pokładem, bo z tego co pamiętam miał charakterystyczny mocno kanarkowy kolor, a u Ciebie jest jakby wybielony.

 
14-02-13 14:37  Odp: [G] Pancernik HMS Dreadnought 1:200 MM
Art 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 27


 - 8

Ładnie wykonany model i w ciekawej scenerii.
Długo chodził za mną, a teraz potwierdziłeś mi, że warto się nim zająć. I taka będzie kolej rzeczy, mimo wcześniejszych deklaracji.
To jednostka, od której przecież „zaczęły się” wszystkie następne „pancerne pływadła”.

Poprzednie relacje z budowy Dreda nie zostały ukończone, więc, jeżeli nie sprawi Ci to problemu, proszę Cię o opisanie w punktach błędów opracowania, których można będzie uniknąć.

Raz jeszcze gratulacje ukończenia modelu.

--
W budowie: STS Lwów; Pancernik Borodino; Wodnosamolot PBY CATALINA; Czołg MERKAVA Mk II;

Zapraszam do: http://art-modele.pl/

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024