FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
29-02-04 11:02  [Relacja] Olsztyn - zamek
zbovid 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
Zabralem sie za makiete zamku z mojego rodzinnego miasta. Wolno mi idzie.. ale idzie ;-)

 
29-02-04 12:29  Re: [Foto z budowy] Olsztyn - zamek
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Warto wstawiac wieksze zdjecia. Przeczytaj prosze pkt 4 http://www.konradus.com/forum/read.php?f=1&i=41483&t=41483

 
29-02-04 13:45  Re: [Foto z budowy] Olsztyn - zamek
maciejza 

 

będę sledzić wątek z dwóch powodów :)
1. ze widzę go codziennie :)
2. mój model zamku został stratowany przez Godzillę ;(

 
29-02-04 17:19  Re: [Foto z budowy] Olsztyn - zamek
zbovid 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
Ja zamku nie widze bo mi betenowe pudelka z Jarot zaslaniaja. :-(

 
29-02-04 19:52  Re: [Foto z budowy] Olsztyn - zamek
panczo 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 

Bardzo fajna sztuka. Będę śledził twoją relację na bieżąco, ponieważ budowla to prawdziwy rodzynek i to jeszcze jaka. Na razie ok. Ja mam na dzień dzisiejszy z budowli tylko Barbakan i może kiedyś go skleję. Kto wie, kto wie.

 
29-02-04 21:45  Re: [Foto z budowy] Olsztyn - zamek
MicZ 



Na Forum:
Galerie - 4


 - 4

No i ja z Olsztyna, też dołączam do grona obserwatorów!:)))

..:: Micz ::..

 
02-03-04 15:43  Re: [Foto z budowy] Olsztyn - zamek
Jarod 



Na Forum:
Galerie - 1
 

Widzę panowie że trochę z Mazur nas jest, w Olsztynie czasami bywam ale jestem z Ostródy. Nie wiedziałem że jest model olsztyńskiego zamku.

 
29-08-04 19:34  Re: [Foto z budowy] Olsztyn - zamek
zbovid 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
Powoli, bardzo powoli zblizam sie do ukonczenia mojego pierwszego modelu po bardzo dluuugiej przerwie (bodajze 15 lat)
Pomimo tego ze juz dawno nic nie kleilem - model, rowniez dzieki licznym poradom forumowiczow, zaczyna wygladac calkiem efektownie.
Niestety potrzebne beda liczne drobne kosmetyczne korekty. W zwiazku z powyzszym mam jak zwykle lamerskie pytanko. Czy mozna male niedorobki uzupelnic jakas szpachla .Jezeli tak to jaka.
Dzieki i pozdrawiam.

 
31-08-04 11:59  Re: [Foto z budowy] Olsztyn - zamek
zbovid 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
Na koniec zostawilem sobie sama drobnice, to zdaje sie nie byl najlepszy pomysl ;-)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024