FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 
04-04-12 16:08  [Nowość] Dwie nowości GPM
Raziel_3 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Według wydawnictwa, od 20.04 dostepne będą dwa nowe modele:

1) HMS NAIAD typ DIDO - cena 70 zł
http://www.gpm.pl/index.php?akcja=produkt&edycja=7730

2) KONTROLER - 8 - cena 45 zł
http://www.gpm.pl/index.php?akcja=produkt&edycja=7729

Fajne?

Moim zdaniem NAIAD zapowiada się ciekawie!

--
gotowe: Sd.Kfz 251 A WURFRAHMEN 40 | XP-61E | JAGDPANZER IV Ausf. F |StuG 40 F OSTKETTEN | | W budowie: Papegojan (40%), Kongo (95%), Pt 31 (10%),Me 262B-1a/U1 (45%)

 
04-04-12 16:36  Odp: Dwie nowości GPM
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Witam,obie pozycje wyglądają smakowicie, no i autor znamienity,jedna plamiasta, drugi choć pimpek , ale mocno zdetalizowany w tej skali nawet dla młodych adeptów, sam też bym go skleił,pozdrawiam marek

--

Post zmieniony (04-04-12 16:45)

 
04-04-12 16:37  Odp: Dwie nowości GPM
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

"Naiad"- spełnienie marzenia z dzieciństwa. Do dziś pamiętam, jak sklejałem "Dido", marzyłem, żeby go jeszcze kiedyś dorwać i zrobić w 1:200. Super wiadomość. Thnx.

--

 
04-04-12 16:46  Odp: [Nowość] Dwie nowości GPM
Yukikaze 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 


...drugi choć pimpek dla młodych adeptów...

No nie do końca bym powiedział, że dla młodych adeptów :-)
Miałem wielką przyjemność oglądać ten model podczas projektowania i powstawania surówki i możecie mi wierzyć, że nie należy on do tych najprostszych .
Ze względu na prosty kadłub polecam rozpoczynającym przygodę z pływadłami jednak mającym już pewne doświadczenie w klejeniu modeli :-)

Post zmieniony (04-04-12 17:01)

 
04-04-12 17:13  Odp: [Nowość] Dwie nowości GPM
RomanC 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 21
Galerie - 24


 - 9



--
Pozdrawiam.
-----------------

 
04-04-12 18:01  Odp: [Nowość] Dwie nowości GPM
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Piękny ,na forum niejednokrotnie młodzi adepci zaczynają od Bismarcka Hala więc to wg mnie alternatywa biorąc pod uwagę skalę ,pozdrawiam marek

--Roman, może byś wkleił modele pod twój awatar będzie łatwiej szukać modeli jako materiał poglądowy

Post zmieniony (04-04-12 18:10)

 
04-04-12 18:09  Odp: [Nowość] Dwie nowości GPM
Gromek 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


 - 2

Panie Romanie Świetne modele :) Ten Kontroler to strikte dla początkujących miast Hala okrętów ;) Świetna dla starych wyjdaczy którzy pewnie i coś od siebie by dodali :-)
A ten krążownik? "MIÓD,MALINA" :) B.mi się podoba i chyba go sobie kupię. Czekamy na następne takie świetne okręty. Właśnie - choć nie wiem czy to gdzieś nie padło - co tam następne w przygotowaniu?

--
...Chciałbym móc kiedyś powiedzieć: umiem kleić kartonówki...
*************
W doku:ORP PIORUN
Zwodowane:
HMS Penelope
ORP Błyskawica
ORP Garland

 
04-04-12 18:20  Odp: [Nowość] Dwie nowości GPM
Windus 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 1

A może jakieś zdjęcia HMS NAIAD?

--
Skończone:
Bell AH-1F "Cobra", PZL W3-W "Sokół", Pantera, Sopwith F.1 Camel, Hawker Hurricane Mk.IIB, Messerschmitt Me 109 F-4, F-104G Starfighter, Mirage F1CT
W toku:
IJN Oyodo

 
04-04-12 18:29  Odp: [Nowość] Dwie nowości GPM
RomanC 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 21
Galerie - 24


 - 9

Żeby nie powielać to podam link http://www.konradus.com/forum/read.php?f=1&i=207190&t=207113#reply_207190

Roman, może byś wkleił modele pod twój awatar będzie łatwiej szukać modeli jako materiał poglądowy

Marku nie bardzo rozumiem jak mam wkleić modele pod awatar, musiał bym chyba mieć relację lub galerię, czy tak?

--

Post zmieniony (04-04-12 18:34)

 
04-04-12 18:34  Odp: [Nowość] Dwie nowości GPM
Windus 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 1

Teraz kojarzę ten model. Rewelacja.
Dzięki za link.

--
Skończone:
Bell AH-1F "Cobra", PZL W3-W "Sokół", Pantera, Sopwith F.1 Camel, Hawker Hurricane Mk.IIB, Messerschmitt Me 109 F-4, F-104G Starfighter, Mirage F1CT
W toku:
IJN Oyodo

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024