FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
07-03-12 13:30  [nowość: MODELIK 7/12] polski motocykl WSK „GIL”
JOL 

 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Z kartonu podobno można zrobić wszystko – nawet model motocykla ;-). Nie wiem jak nasz model będzie przyjęty, bo nikt dotychczas „takiego czegoś” nie opublikował, ale wraz z autorem liczymy na Wasze zainteresowanie tak bardzo nietypowym modelem. Skala 1:9 - taka sama jak publikowanych już modeli kartonowych figurek czy „modelikowej” Bombardy („Modelik” 4/99). W innej skali model byłby zbyt mały. Jeśli będzie zainteresowanie, seria motocykli będzie kontynuowana, czekamy na Wasze opinie. Autor – Mariusz Gnaciewicz. Zeszyt A4 zawiera 7 arkuszy z częściami do wycinania, aż 8 stron z dokładnymi rysunkami montażowymi i 3,5 strony tekstu.
Cena detaliczna brutto wynosi 30,00 zł. Do modelu jest dostępny laserowocięty zestaw wręg, szablonów i detali w cenie detalicznej brutto 20,00 zł.
Model i zestaw laserowocięty są już dostępne w sprzedaży wysyłkowej w naszym sklepie internetowym, tam też można obejrzeć przykładowe arkusze, rysunki montażowe, zdjęcia modelu wykonanego przez autora i zdjęcie zestawu wycinanego laserem.



--
JOL

 
07-03-12 13:57  Odp: [nowość: MODELIK 7/12] polski motocykl WSK „GIL”
mrówka 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 17
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 0

To jest bardzo fajny temat,ale niestety bardzo mało popularny wśród wydawców.Na stronie internetowej Yamahy jest sporo motocykli do pobrania w podobnej skali i muszę powiedzieć,że wyglądają imponująco.Mam zrobionego Vmaxa.Już stoję w kolejce po ten model.

--
////////////////////////////////////////////////
https://www.facebook.com/Modelarstwo-kartonowe-wgBeaty-338001226312995/
Zapraszam na moją stronkę.

 
07-03-12 15:20  Odp: [nowość: MODELIK 7/12] polski motocykl WSK „GIL”
sony 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 10
Galerie - 4


 - 10

kolejny ciekawy temacik:) Pomimo, że nie jestem jakimś fanem motocykli ( wolę autka ) to jednak nie pogardzę takim tematem w kolekcji i chętnie go zbuduję ;)
Chętnie bym skleił coś z takiej serii :


Albo taką maszynkę :



Mam nadzieję, że temat będzie kontynuowany, bo jest bardzo ciekawy.

--
Pozdrawiam, Sony :)

 
07-03-12 17:50  Odp: [nowość: MODELIK 7/12] polski motocykl WSK „GIL”
Paweł 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 7


 - 4

Powróciły dawne wspomnienia.... Kupuję w ciemno. Może by tak w przyszłości Junaka z przyczepką. Potem Sokoła idt . może ,marzenia się podobno spełniają.

--
Pt-47

 
07-03-12 18:13  Odp: [nowość: MODELIK 7/12] polski motocykl WSK „GIL”
Ramolot 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Jest!. Wreszcie ktoś wydał wueskę!! Bardzo się cieszę z tego powodu, bo WSK M06B3 była moim pierwszym motocyklem. Czy można liczyć na wydanie WSK M21W2?. Albo całej serii ,,ptaszków"?
Miałem już nie kupować żadnych nowych modeli, ale polskich motocykli to postanowienie nie dotyczy. Gila kupuję i czekam na następne motocykle.

 
07-03-12 19:23  Odp: [nowość: MODELIK 7/12] polski motocykl WSK „GIL”
smarqu 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 9


 - 3

A uskładam pieniądze i kiedyś go kupię i skleję :D
Temat bardzo ciekawy, ja bardzo miło widział bym Simsona SR80 to dopiero piękna maszyna ! :D
Gratulacje za temat. Pozdrawiam.

--
Nie umiem kleić ładnie ale to lubię :D
Pozdrawiam.

 
07-03-12 20:42  Odp: [nowość: MODELIK 7/12] polski motocykl WSK „GIL”
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Januszu (JOL) - masz fotkę surówki? P.S. Kupiłbym model Gazeli - gdyby był - bo miałem kiedyś...

 
07-03-12 20:59  Odp: [nowość: MODELIK 7/12] polski motocykl WSK „GIL”
kolighyt 



Na Forum:
Relacje z galerią - 3
Galerie - 8


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 41


 - 38

sony: sprawdź maila z profilu. Wysłałem ci coś z twoich życzeń;)

--
W budowie: Rolls-Royce Pattern Mk.I 1920
Projekt: Fokker DVII, Nieuport 11, Albatros CIII, SSW DIII/IV, Boeing 40B-4, Udet U-12 Flamingo

 
08-03-12 11:28  Odp: [nowość: MODELIK 7/12] polski motocykl WSK „GIL”
sony 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 10
Galerie - 4


 - 10

kolighyt
Dziękuję :-) wkrótce ruszy relacja z budowy tej pięknej maszynki :)

--
Pozdrawiam, Sony :)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024