FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
12-09-11 15:31  [Nowość 2D-3D] - Crotale
Wrona 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

Witam,

mam przyjemność zaprezentować model samobieżnej wyrzutni rakiet ziemia-powietrze CROTALE. Model wydany został jako pierwszy numer nowego czasopisma "2D-3D Kartonowe Modele Redukcyjne".



Z wycinanki można skleić jedną z dwóch wersji pojazdu: wyrzutnię lub stację radiolokacyjną.
Zdjęcia przedstawiają model sklejony przez autora, po malowaniu farbami akrylowymi.





Podstawowe dane
Skala modelu: 1:25
Poziom trudności: 3/3
Pracochłonność: ok. 90h
Ilość arkuszy z częściami: 15x A4
Ilość arkuszy z instrukcją: 9x A4
Projekt modelu: Marek Wrona
Cena detaliczna brutto: 39,90 zł

Osoby, które zamówią CROTALE do końca września, zwolnione będą z kosztów przesyłki poleconej ekonomicznej.

Po więcej informacji zapraszam na stronę www.2d-3d.pl

Pozdrawiam
Marek Wrona

 
12-09-11 15:52  Odp: [Nowość 2D-3D] - Crotale
Windus 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 1

Witam.

Proszę, proszę nowe wydawnictwo. Pierwszy raz widzę w danych czasochłonność. Temat nie mój ale życzę powodzenia nowemu wydawnictwu.

--
Skończone:
Bell AH-1F "Cobra", PZL W3-W "Sokół", Pantera, Sopwith F.1 Camel, Hawker Hurricane Mk.IIB, Messerschmitt Me 109 F-4, F-104G Starfighter, Mirage F1CT
W toku:
IJN Oyodo

 
12-09-11 16:52  Odp: [Nowość 2D-3D] - Crotale
Fiemat 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 3


 - 6

Podoba mi się ;>

--
W budowie: Su-22 ; Dreadnought ; Mayflower ; Su-27B
Ukończone: A10 ; Spitfire ; Heinkel ; Chi-he ; F-16c ; T-34 ; ORP Ślązak

 
12-09-11 17:48  Odp: [Nowość 2D-3D] - Crotale
madteam19 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

No proszę, fajnie że powstają nowe wydawnictwa;)
Stronka też całkiem przyjemna, ten szary na tle może trochę przy ciemny, dziwnie się czyta, ale to tylko takie moje odczucie
powodzenia;)

--
moja stronka http://www.madteam-modelarstwo.cba.pl zapraszam
pozdrawiam
Patryk vel madteam

 
12-09-11 17:51  Odp: [Nowość 2D-3D] - Crotale
SZKUTNIK 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Ahoj!
Widzę, że nowe wydawnictwa kartonowe pojawiają się na rynku jak grzyby po deszczu, w końcu sezon grzybiarski mamy w pełni. Życzę powodzenia w wydawaniu kolejnych modeli.

--
Pozdrawiam SZKUTNIK
szkutnik-model@wp.pl
Tel. 728 103 661

 
12-09-11 19:18  Odp: [Nowość 2D-3D] - Crotale
Hator   

Piękne modele! Życzę powodzenia całego wydawnictwa!

--
Pozdrawiam, Marcin
KARTONOWY TUR

Plac budowy: roboty wstrzymane

 
14-09-11 09:15  Odp: [Nowość 2D-3D] - Crotale
Norvik 
moderator




Na Forum:
Galerie - 25


 - 1

Fajny temat - na pewno kupię. Malowanie oryginalne, ale ja swojego zrobię w kamuflażu natowskim, żeby pasował do reszty francuskich kolegów :)

--
pozdrawiam

Norvik

-----------------------------------
Na warsztacie MIM-104B Patriot z Answeru

 
16-09-11 15:31  Odp: [Nowość 2D-3D] - Crotale
Wrona 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

Aby ułatwić zakup modelu zamieściłem stosowną aukcję na Allegro.

Zapraszam do zakupów
Marek Wrona

 
23-02-12 10:33  Odp: [Nowość 2D-3D] - Crotale
Wrona 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

Witam,

jakiś czas temu wpadłem na pomysł (czas pokaże czy dobry), aby zaproponować modelarzom coś na kształt wersji demo modelu kartonowego. Pomysł postanowiłem sprawdzić na modelu Crotale, czego rezultatem jest zamieszczenie na stronie www.2d-3d.pl/1_crotale.html linku pozwalającego pobrać plik pdf zawierający instrukcję oraz komplet części niezbędnych do sklejenia szkieletu modelu Crotale. Pozwoli to, wszystkim zainteresowanym, na zapoznanie się z sylwetką i rozmiarami pojazdu, może także służyć ćwiczeniom doskonalącym technikę. Dalsza budowa pojazdu, byłaby oczywiście możliwa jako kontynuacja już wykonanych prac nad szkieletem, po kupieniu czasopisma z kompletnie opracowanym modelem.

Ciekaw jestem Waszej opinii na ten temat.

PS. Żeby nie zakładać nowego tematu, zadam pytanie (niejako przy okazji) tutaj: czy nadal odbywają się spotkania modelarzy we wrocławskim U Misia? Kiedy najbliższe? Chcę się upewnić, bo pod koniec zeszłego roku wstąpiłem do baru, ale chyba coś pomyliło mi się z terminem bo nikogo nie spotkałem :-)

Pozdrawiam

--

 
23-02-12 11:08  Odp: [Nowość 2D-3D] - Crotale
Stealth 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 24


 - 1

http://www.konradus.com/forum/read.php?f=27&i=26488&t=26488&filtr=0&page=1

Zapraszamy! :-)

--
Na półce m. in.:
SSys 1:25, Inka II 1:33, BD-41 1:25, Demoiselle 1:33, V-1 1:33, PZL P.11c 1:33, SZD-18 Czajka 1:33, V-2 1:33, Slingsby T-21b 1:33, Sopwith Tabloid/Schneider 1:33, PZL P.7a 1:33, Morane Saulnier M.S. 30 E1 1:33, Nieuport 11 Bebe 1:33 GPM, Fokker Dr I 1:33 MM, Fokker E V 1:50 KEL, Aviatik-Berg D I 1:50 KEL, Lublin R XIII D 1:50 KEL, Pfalz D XII 1:50 KŚ, Fokker Dr I 1:50 KŚ

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024