FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
23-04-11 21:46  [R] Czołg ciężki K-WAGEN Orlik 1:25, czyli chyba szybka relacja...
krystian 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 6
Galerie - 19
 

Hejka w kolejnej już którejś tam relacji....
Podczas konkursu w Świdniku wpadł i w łapy taki, oto model i jakoś długo nie zastanawiając się szybko go pokroiłem :). Chyba ten model szybko zbuduje, bo choć ma aż 20arkuszy A3, to jednak po wycięciu szkieletu i poszycia zostaje 1,5arkusza dość sporych gąsek i może z arkusz "drobnicy"(łącznie z barbetami dział...). Tak więc ten model będzie robił wrażenie tylko wielkością, bo detali to za wiele nie ma. Od siebie planuję dodać nity, bo bez nich to już całkowicie będzie łysy i być może zrobię drut kolczasty na dach-zależy czy uda mi się zrobić (no i zechce mi się :)...).
Aktualnie mam sklejony tylko szkielet kadłuba. Nie miałem tekturki 2mm więc musiałem podklejać na 2x1mm. Na podklejenie i sklejenie środkowej części kadłuba poszło mi niemal 3/4kg butaprenu....


Boczne sponsory jeszcze nie sklejone, tylko złożone na sucho (normalnie jak puzzle:) ). Jedynym drobnym błędem jest zaznaczenie z drugiej strony wręg obszaru który należy ściąć pod kątem (jest na zewnątrz, a powinien być od wewnątrz), ale to drobnostka.


Porównanie z M16 z WAKu, oczywiście ta sama skala :).


Przez święta pewnie już okleję ten szkielet :).

Pozdrawiam

PS Wesołych Świąt :).

--
U sąsiadów: Bismarck (AH)
Wspólna: LZ-129 Hindenburg 1:200

 
23-04-11 23:51  Odp: [R] Czołg ciężki K-WAGEN Orlik 1:25, czyli chyba szybka relacja...
greg   

Ładny kawałek "mebla" się szykuje.
Życzę wesołych (i owocnych w budowę modelu) świąt, oraz udanego poniedziałku! :-)
Pozdrawiam Całą kartonową Brać.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024