FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
07-03-12 13:30  [nowość: MODELIK 8,9,10,11/12] 4 okręty podwodne US Navy
JOL 

 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Aż 4 modele amerykańskich okrętów podwodnych: USS”Skipjack”; USS”Seawolf”; USS”Dallas” i USS”Albacore”. Trzy pierwsze to okręty z napędem atomowym - modele opracowane przez Łukasza Fuczka, znanego dotąd wyłącznie jako autora modeli samolotów. Ten ostatni to eksperymentalny okręt z 1953 roku, co prawda z napędem konwencjonalnym, ale był to pierwowzór późniejszych okrętów „atomowych” - to na nim testowano nowy, standardowy do dzisiaj kształt kadłuba. Debiut autorski Michała Skwarlińskiego. Wszystkie cztery modele są w skali 1:200 w cenach od 16,00 do 30,00 zł. brutto. Zeszyty zawierają od 3 do 8 arkuszy A4 z częściami – szczegóły na www.modelik.pl. Wszystkie zeszyty zawierają zdjęcia modeli wykonanych przez autorów.
Do modeli są dostępne laserowocięte zestawy wręg w cenie detalicznej brutto od 9,00 do 18,00 zł.
Modele i zestawy laserowocięte są już dostępne w sprzedaży wysyłkowej w naszym sklepie internetowym, tam też można obejrzeć przykładowe arkusze, rysunki montażowe, zdjęcia modeli wykonanych przez autorów i zdjęcia zestawów wycinanych laserem.




--

Post zmieniony (08-03-12 07:00)

 
07-03-12 13:48  Odp: [nowość: MODELIK 8,9,10,11/12] 4 okręty podwodne US Navy
krzysiek 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 1
 

Odnoszę wrażenie ,że takimi nowościami wydawnictwo samo sobie strzela w kolano .

--
Pozdrawiam !

 
07-03-12 13:54  Odp: [nowość: MODELIK 8,9,10,11/12] 4 okręty podwodne US Navy
Kroolo 



Na Forum:
Relacje z galerią - 7
Galerie - 28


 - 2

Grupa: LKMD

Ee tam, fajne cygara :-)

--
na macie: B-17G | T-27 | Liebherr LTM-1040 | OS2U Kingfisher
za mną: <-- linki pod nickiem

 
07-03-12 13:56  Odp: [nowość: MODELIK 8,9,10,11/12] 4 okręty podwodne US Navy
dokker 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 7


 - 3

E tam, coś kolega kolega krzysiek marudny...

 
07-03-12 15:05  Odp: [nowość: MODELIK 8,9,10,11/12] 4 okręty podwodne US Navy
sony 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 10
Galerie - 4


 - 10

Temat bardzo ciekawy !!
Ja uwielbiam okręty/łodzie podwodne i fajnie będzie mieć w swojej kolekcji maszyny z różnych lat :)
U mnie w kolekcji na pewno wylądują jak tylko odłożę fundusze.
A wydawnictwu proponuję więcej takich ( bądź co bądź rzadkich ) tematów --> Może teraz USS Virginia ?? Bardzo ładny i ( przynajmniej dla mnie ) warty wydania

--
Pozdrawiam, Sony :)

 
07-03-12 16:23  Odp: [nowość: MODELIK 8,9,10,11/12] 4 okręty podwodne US Navy
Agzaim Bar Tholo 



Na Forum:
Relacje z galerią - 22
Galerie - 4
 

Świetny temat i kolekcja za jednym zamachem gotowa. Dodajcie jeszcze coś ze strony ZSRR/FR i już jestem waszym fanem. Na sam początek proponuję (skoro macie Albacore jako jednostkę doświadczalną) , projekt 705k Lira - choć już był wydany, zasługuje na re-edycję. Ewentualnie Trafalgar, Vanguard, Astute (!), Rubis, LeRedoutable...
Zrobicie wielką rzecz dla modelarstwa, stosunkowo prostymi modelami.

--
imagination+extrapolation

 
07-03-12 17:52  Odp: [nowość: MODELIK 8,9,10,11/12] 4 okręty podwodne US Navy
gienek 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
 

Świetny temat. Uwielbiam podwodne okręty. Kilka juz skleiłem. Seawolf wygląda "apetycznie". Pozdrawiam

--
gienek

 
07-03-12 17:56  Odp: [nowość: MODELIK 8,9,10,11/12] 4 okręty podwodne US Navy
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

krzysiek- ja myślałem, że "strzelać w kolano" to raczej negatywne stwierdzenie ;)

Panie wydawco- wchodzę dzisiaj po pracy, zmęczony, na forum głowne i... Szoku doznałem, dosłownie! Od tej pory chodzę po domu w podskokach :):):) Wielkie dzięki za taki wysyp o.p. I również przyłączam sie do nadziejowania na jednostki rosyjskie...

--
Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.

 
07-03-12 18:12  Odp: [nowość: MODELIK 8,9,10,11/12] 4 okręty podwodne US Navy
Prof. Volta   

I ja również czekam na radzieckie podłodki. Zestawienie będzie interesujące.

 
07-03-12 20:57  Odp: [nowość: MODELIK 8,9,10,11/12] 4 okręty podwodne US Navy
Lazarus 



Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 20
 

Panowie - Święty Mikołaj będzie na wiosnę...;-)

--

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024