FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 
06-07-05 18:10  [początkujący] Skąd wziąć modele?
didzejek7   

Witam wszystkich forumowiczow. Dopiero raczkuje w temacie modelarstwa kartonowego i juz na samym poczatku mam problem. Probowalem kleic kilka modeli ale byly dla mnie zdecydowanie za trudne. Biegalem po antykwariatach i szukalem "czegos" z Malego Modelarza ale niestety byly tylko trudne w budowie okrety ( tyle wyczytalem z instrukcji, bylo tam napisane na poczatku "model nalezy do trudnych w budowie i powinien byc wykonywany przez doswiadczonych modelarzy") Wiecie moze gdzie mozna dostac jakies proste modele najlepiej samolotow(byly napewno w MM bo widzialem na tylniej okladce:P) ale w sumie tak spodobalo mi sie klejenie ze moze byc cokolwiek byle z kartonu:P Mieszkam w Szczecinie. Odpada tylko droga aukcyjna. czytalem takze archiwum i widzialem modele za free do sciagniecia ale moja drukarka nie podola temu niestety :( Aha bylem jeszcze w sklepie modelarskim(Safari). Mieli modele GPM'u czy jakos tak i ceny byly takie ze balbym sie na poczatek kupic cos drogiego. (wiadoma sprawa, moze sie nie udac zlozyc na poczatku) A moze wy macie jakies modele, z checia kupie. Pozdrawiam wszystkich i przepraszam za ortografie i stylistyke.

Twój Sukces Zależy Tylko Od Ciebie!!!

Post zmieniony (06-07-05 18:14)

 
06-07-05 18:13  Re: Skad Modele??
Kocurro 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Radze skorzystać z giełdy, znajdziesz tam na pewno coś dla siebie.

 
06-07-05 18:15  Re: Skad Modele??
didzejek7   

Gielda ok ale w Szczecinie na gieldach to mozna dostac wszystko ale z modelami jest ciezko - chyba ze plastik.

Twój Sukces Zależy Tylko Od Ciebie!!!

 
06-07-05 18:21  Re: Skad Modele??
Adam - Octusek 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Chodzi o dział GIEŁDA na tym forum :)

--------
Loading sygnature.............................99%

 
06-07-05 18:30  Re: Skad Modele??
didzejek7   

Ehh wiedzialem ze poczatkujacy zawsze bedzie poczatkujacym. Hmm ale jak rozpoznam czy to bedzie odpowiedni model na poczatek bo za bardzo sie nie znam;)

Twój Sukces Zależy Tylko Od Ciebie!!!

 
06-07-05 18:33  Re: Skad Modele??
Toff 



Na Forum:
Galerie - 11


 - 3

Sluchaj, mam troche MM - samolotów, idealne na początek, mogę ci podesłać coś, chcesz? Najlepiej odezwij się na gg (numer po kliknięciu na mój nick w lewym rogu).

Pozzdr

Pozdrawiam
___________________________


Post zmieniony (06-07-05 18:35)

 
06-07-05 18:49  Re: Skad Modele??
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Poczytaj forum, znajdziesz wskazówki. Np. http://www.konradus.com/forum/search.php?f=1&search=pierwszy+model&globalsearch=0&match=1&date=0&fldsubject=1

 
06-07-05 19:10  Re: [początkujący] Skąd wziąć modele?
MarekB 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 4
Galerie - 2
 

zamow sobie z loku po 5 zl za model
na okladce powinien byc ich adres str

*********
5914289

PROJEKT WŁASNY
Maz-537G + naczepa MAZ/ChMZAP-5247G
Niemiecka wyrzutnia rakiet NEBELWERFER
Rosyjski pojazd inżynieryjny BAT-M
Polski lekki czołg ANDERS
AMERYKAŃSKI CIĄGNIK M4 + LONG TOM

 
06-07-05 20:49  Re: [początkujący] Skąd wziąć modele?
Piterski 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Relacje z galerią - 1


 - 1

Mam modeliki samolotu Aichi D3A1 Val z Modelpolu. Nie wiedziałem co z nimi zrobić. Jakość papieru nie najgorsza, ale wydruk w sensie stylistycznym taki sobie. Mam dwa egzemplarze do prób jak znalazł. Jak chcesz to Ci je wyśle. Żadnych kosztów. Podaj adres na piotr_basia@o2.pl

4976342
Na tapecie: GAZ 69M; PGM-17.

 
06-07-05 21:13  Re: [początkujący] Skąd wziąć modele?
didzejek7   

Napisalem maila, bardzo dziekuje:)

Twój Sukces Zależy Tylko Od Ciebie!!!

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024