FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
16-11-09 21:45  Do usunięcia
paweł 

Na Forum:
Galerie - 2
 



Post zmieniony (08-01-11 20:56)

 
16-11-09 22:05  Odp: [Relacja] Anatra Anasal by Pawelciol...
randar 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 7
 

Acerek za 2499, dułal kore, hiper -store.......

I do tego kamerka Krijejtiv w dobrej cenie.

Tak poza tym fajna deseczka. I obrus pod nią. Proszę o więcej fotek z łazienki, pralka albo dywanik pod kibelkiem.


PS. Sorki za uwagę, ale wystarczy mieć minimalny "staż" na tym czy innym forum by zrozumieć jak fotografować modele i ich części.

pozdrawiam

--

 
17-11-09 08:17  Odp: [Relacja] Anatra Anasal czyli Pawelciol klei...
Jasiek 

Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2
 

Tą gazetkę reklamową zamieniłbym na arkusz białego papieru, i to nie ze względu na złośliwe uwagi tylko dla Twojej wygody. Na białym podkładzie wszystkie wycięte części a zwłaszcza te małe będą doskonale widoczne i nic się nie zawieruszy wśród kolorowych zdjęć.

--
Pozdrawiam!

 
17-11-09 11:24  Odp: [Relacja] Anatra Anasal czyli Pawelciol klei...
DarkLord 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 8


 - 1

Nie może być, zobaczyłem pawelciola klejenia efekty.
I podsumowanie jest takie: jak na tyle rad, dawanych innym kolegom, całość nie rozpieszcza. Klej dalej, a my poczekamy na kontynuację.

--
Ukończono:
PzKpfw I Ausf. A, 4TP, Sturmtiger(99%), E-10
Na warsztacie:
Sd.Kfz. 9 FAMO

 
17-11-09 18:22  Odp: [Relacja] Anatra Anasal czyli Pawelciol klei...
paweł 

Na Forum:
Galerie - 2
 

Randar , Jasiek - macie rację , przepraszam za te zdjęcia postaram się robić je na białym tle coby wszystko było widać . Jak widzicie obsługi aparatu się uczę ( a wcześniej to kiepsko z tym było u mnie ) Następne zdjęcia będą lepsze - obiecuję .

PS. Nigdy się za wybitnego sklejacza nie uważałem i nie uważam , kleję bo lubię , i nikt mnie do tego nie zmusza , I zawsze wolę pomóc niż patrzeć się i nic nie robić a , że pewien user ma jakieś wąty do mojej osoby to inna sprawa , mnie te wąty na prawdę mało interesują i w żadne głupie dyskusje nie mam zamiaru się pakować

--

Pozdrawiam

Post zmieniony (19-11-09 21:24)

 
19-11-09 18:30  Odp: [Relacja] Anatra Anasal czyli Pawelciol klei...
paweł 

Na Forum:
Galerie - 2
 

Mimo wszystko nie zrezygnowałem , czego dowodem są następujące zdjęcia ( mam nadzieję dobre ) :


--
Pozdrawiam

 
19-11-09 18:39  Odp: [Relacja] Anatra Anasal czyli Pawelciol klei...
Teledzin   

Zgrabny samolocik. Klej Paweł klej. To forum nie jest tylko dla genialnych artystów szpachli, farby i gluta, ale także dla zwykłych standardowych sklejaczy. A krytyka zawsze się jakaś znajdzie. Pozdrawiam

 
22-11-09 13:12  Odp: [Relacja] Anatra Anasal czyli Pawelciol klei...
paweł 

Na Forum:
Galerie - 2
 

Pora na kolejny odcinek mojej walki z Anasalem - osłona silnika w gruncie rzeczy tak źle nie wygląda ... :


A tu próbnie na podwoziu :


--
Pozdrawiam

 
22-11-09 13:29  Odp: [Relacja] Anatra Anasal czyli Pawelciol klei...
Piotr D. 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 21


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6


 - 4

Osłona silnika wygląda jak by ją ślepy kowal wyklepał przy użyciu kamienia;-)
Nie wiem jaką techniką ją robiłeś, ale wygląda po prostu kiepsko. Kup sobie szpachlówkę Wamodu, zaszpachluj, wyszlifuj porządnie i dopiero wtedy pomaluj. Pozostawiona w takim stanie zepsuje efekt końcowy.
Popraw śmigło, łopaty masz skręcone w odwrotną stronę.
Popracuj nad zdjęciami, są nieostre, jak na moje oko są niedoświetlone.

--
pozdrawiam
Piotr


 
22-11-09 15:42  Odp: [Relacja] Anatra Anasal czyli Pawelciol klei...
Teledzin   

Piotr D ma rację. Popracuj nad osłoną silnika...

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024