FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
31-08-09 15:20  [Galeria] Maxim wz. 1910 - 1:25
Vaden_Ker 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 3
 

Witam wszystkich serdecznie, niniejszym będzie to mój pierwszy post na tym forum :) Mam na imię Mikołaj, we wczesnej młodości skleiłem sporo "Małych Modelarzy" i jakiś czas temu znów mnie naszło, żeby coś skleić ;) Obserwując jednak to forum, oraz kilka podobnych tematycznie, skonstatowałem, ze przez te kilkanaście lat świat modeli kartonowych dokonał wielkiego kroku naprzód - zarówno w kwestii umiejętności modelarzy, jak i opracowań modeli proponowanych przez wydawców, a wiele prac tutaj wystawionych to małe arcydzieła.

Tyle wstępu, a teraz meritum: jako wprawkę przed czymś większym zrobiłem model karabinu maszynowego Maxim wz. 1910, w skali 1:25. Jest to kserokopia fragmentu Modelika 7/02 - samochodu GAZ 67B, z, niestety, przekłamanymi kolorami, ale że traktuję to jako wprawkę, to nie przeszkadzało mi to zbytnio. Lufę wykonałem z igieł lekarskich odpowiedniej średnicy, oś z wykałaczki, a płytę pancerną z blaszki pochodzącej z puszki po napoju. Retusz (kiepskawy) zrobiłem farbą akrylową Vallejo. W przypływie fantazji zrobiłem też podstawkę z zakrętki słoika po kawie, a trawa i kwiatki to majeranek stosownie pomalowany ;)



Zapraszam do oglądania i komentowania.

Pozdrawiam!

--

 
31-08-09 21:49  Odp: [Galeria] Maxim wz. 1910 - 1:25
Piterpanzer 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 9

Witaj na forum!
Zrobiłeś pierwszy krok ,można powiedzieć , że jak rekonwalescent ;-) po chorobie zwanej przerwą .teraz odrzuć kule i następnym razem pomaluj całość , a będziesz zadowolony z nowych odkryć !

--
Pozdrawiam i zapraszam 1-25 SCALE ARMOR FORUM oraz akcesoria i modele pancerne
PITERPANZER

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024