FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 5Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 
29-11-08 16:35  [Nowość] Sd.Kfz. 138 Marder III Ausf.H
-MODEL-HOBBY- 

 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Nadszedł czas zapowiedzi naszego następnego modelu.

W numerze 3 WEAPONS OF WWII który pojawi się w sprzedaży w połowie grudnia wydany zostanie Sd.Kfz. 138 Marder III Ausf. H





Marder III Ausf. H - Niemiecki niszczyciel czołgów na podwoziu PzKpfw 38(t).
Model opracowany został w malowaniu 9.Dywizji Pancernej (50.Panzerjäger Abteilung) operacji Cytadela (Zitadelle) na łuku kurskim - lipiec 1943 roku.

Oferowany przez nas model jest przeznaczony dla modelarzy o minimum średnim poziomie umiejętności i posiadanego doświadczenia.
Model zawiera:
- pełne wyposażenie przedziału bojowego,
- pełne wyposażenie przedziału silnikowego,
- otwierane włazy, wizjery,
- możliwość wykonania ruchomego działa.


Zeszyt zawierać będzie 16 arkuszy formatu A4 z częściami.
Dla wygody sklejających opis wykonania i rysunki montażowe znacznie rozbudowaliśmy co sprawiło że znajdą się one aż na 8 arkuszach A4.
Do modelu przewidziane są:
- wręgi wycięte laserem,
- komplet wyposażenia pojazdu wycinany laserem,
- gąsienice grawerowane laserem.


Autor okładki Jarosław Wróbel
Projekt modelu Marian Sobel
Model jest waloryzowany


Cena modelu - 50 PLN
Model będzie można nabyć w sklepie firmowym www.model-hobby.pl i już w dość dużej ilości internetowych i nie tylko sklepów modelarskich na terenie całego kraju.
Zainteresowanych zapraszamy do współpracy.


Oficjalna informacja i pełna dokumentacja fotograficzna pojawi się na stronie wydawnictwa w przyszłym tygodniu.




















--
MODEL HOBBY - RAJ MODELARZA

 
29-11-08 16:56  Odp: [Zapowiedź] Sd.Kfz. 138 Marder III Ausf.H "Kuna" MODEL HOBBY
Norvik 
moderator




Na Forum:
Galerie - 25


 - 1

Modelik pierwsza klasa, ale ta cena...

--
pozdrawiam

Norvik

-----------------------------------
Na warsztacie MIM-104B Patriot z Answeru

 
29-11-08 17:02  Odp: [Zapowiedź] Sd.Kfz. 138 Marder III Ausf.H "Kuna" MODEL HOBBY
Demon 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 50
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Nie wiedziałem do tej pory co chcę "pod choinkę" - teraz już wiem. Dzięki!

--
-------------------------------------------------------------
VW´s don´t drop oil. They just mark their spot
VW nie kapią olejem. One znaczą swój teren.

 
29-11-08 18:36  Odp: [Zapowiedź] Sd.Kfz. 138 Marder III Ausf.H "Kuna" MODEL HOBBY
Piterpanzer 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 9

Model bardzo mi się podoba i cieszę się , że oferta dla pancerniaków znowu się poszerzyła .
Żałuję tylko , że zdjęcia surówki pokazują się w chwili , gdy właściwie zeszyt jest dostępny , bo to oznacza , że nie ma szans na poprawki . Autor gwarantuje wysoką jakość , sama okładka także przywołuje skojarzenia ( AH ) więc kolejne wydawnictwo powinno sięgnąć po sukces . Skoro już napisałem o poprawkach , to ze zdjęć surówki
nie podoba mi się lampa notek , gniazdo anteny i mg .

--
Pozdrawiam i zapraszam 1-25 SCALE ARMOR FORUM oraz akcesoria i modele pancerne
PITERPANZER

 
29-11-08 19:58  Odp: [Zapowiedź] Sd.Kfz. 138 Marder III Ausf.H "Kuna" MODEL HOBBY
Seweryn 

 

Opracowanie Mariam Sobel i wszystko jasne. Pozycja obowiązkowa.

--
Seweryn

 
29-11-08 19:59  Odp: [Zapowiedź] Sd.Kfz. 138 Marder III Ausf.H "Kuna" MODEL HOBBY
paulusx 

 

A czy jako niemal imiennik właściciela firmy (Paweł Walo, a Piotr na drugie), mogę liczyć na prezent urodzinowy lub świąteczny? ;)

--

 
29-11-08 20:23  Odp: [Zapowiedź] Sd.Kfz. 138 Marder III Ausf.H "Kuna" MODEL HOBBY
kujot666 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 3
Galerie - 6
 

Nie no rewelacja, już mi się micha jarzy jak nie powiem co do czego. To już trzeci niszczycielek na podwoziu PzKpfw 38(t), który jest dostępny na rynku. Co prawda cena też mnie trochę zabiła, ale i tak obowiązkowa pozycja do kupienia. Szkoda tylko że dopiero teraz a nie trochę wcześniej, a to ze względu na budowany przeze mnie aktualnie model. Normalnie ostatnimi czasy wydawnictwa bardzo dbają o pancerniaków, super temacik!

 
29-11-08 22:03  Odp: [Zapowiedź] Sd.Kfz. 138 Marder III Ausf.H "Kuna" MODEL HOBBY
PiterATS 

Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 10
 

Ja nie wiem czy należy się aż tak cieszyć. Już samo spojrzenie na km, zamontowany na górze daje wiele do myślenia. W ogóle to coś nie jest podobne do Mg-34, bo chyba to było w zamyśle projektanta. Jeśli tak będzie z resztą modelu, może być nieciekawie. Jednak po ostatnim zdjęciu widać, że model coś tam w środku ma. Mam tylko nadzieję, że wnętrze nie będzie zrobione na tak przeciętnym poziomie, jak w poprzednich modelach p. Sobela, czyli Tigerze i Pantherze- przydałaby się jakaś fotka z wnętrzem modelu. Na razie, po genialnym modelu Wespe od Hala, mam mieszane uczucia co do tego opracowania, zwłaszcza, że cena modelu jest wysoka. Mam nadzieję, że wydawnictwo stanęło na wysokości zadania i tym opracowaniem zbliży się do poziomu modeli p. Halińskiego (min. Wespe, bo to chyba najlepsze porównanie) nie tylko ceną, ale i jakością.

--

 
30-11-08 09:17  Odp: [Zapowiedź] Sd.Kfz. 138 Marder III Ausf.H "Kuna" MODEL HOBBY
Demon 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 50
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

PiterATS - IMO podawanie za przykład modeli Tiger czy Panther, jest trochę nie na miejscu. Wystarczy spojrzeć na okładkę i ich datę wydania. Co więcej, wtedy to też były modele p. Halińskiego, a więc i to był poziom jego modeli.

--
-------------------------------------------------------------
VW´s don´t drop oil. They just mark their spot
VW nie kapią olejem. One znaczą swój teren.

 
30-11-08 15:00  Odp: [Zapowiedź] Sd.Kfz. 138 Marder III Ausf.H "Kuna" MODEL HOBBY
Kwiatek 



Na Forum:
Relacje w toku - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 5

@Piter: p. Sobla, nie p. Sobela ;-)

--
Malowaniu modeli mówię głośne TAK ;-)

Zakończone: T-40, Przodek
Nowe: T-26, Monitor "Warszawa"

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 5Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024