FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
28-12-08 13:08  [Relacja] N.A. B-25 D Mitchell - Mały Modelarz
Julcia 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Mam na imię Julia i mam prawie dziewięć lat. Razem z tatem zbudowałam już kilka modeli.Teraz pracuję nad samolotem który nazywa się Mitchell("Mały Modelarz 1-2/,,).Właśnie kończymy robić kadłub.


--

 
28-12-08 13:25  Odp: [Relacja] N.A. B-25 D Mitchell - Mały Modelarz
OGGO 



Na Forum:
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 5

Witam Julcia
piekny temat sobie wybralas,i az trudno uwierzyc ze tak kleisz w wieku 9 lat......brawo !!!!,a ja myslalem ze w tym wieku ma sie inne zainteresowania.Bede Cie podgladal ,i czekam na koncowe zdjecia.Powodzenia w dalszej budowie .Krzysztof.

--
W stoczni......wloski pancernik Roma GPM

 
28-12-08 13:38  Odp: [Relacja] N.A. B-25 D Mitchell - Mały Modelarz
Julcia 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Bardzo mi się podoba klejenie modeli. Ja wicinam części i je sklejam a tato pomaga mi wklejać wręgi i formować niektóre części.

 
28-12-08 14:09  Odp: [Relacja] N.A. B-25 D Mitchell - Mały Modelarz
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

Narazie wygląda bardzo dobrze, ale nastepnym razem proponuje jakis nowszy i lepiej opracowany model, bo stare male modelarze sama widzisz, jakie są ;)

--
Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.

 
28-12-08 15:38  Odp: [Relacja] N.A. B-25 D Mitchell - Mały Modelarz
Thunder909 

 

Julcia ,dobrze Ci idzie. W wieku 9 lat na pewno tak nie umialem. Hmmm,teraz moze i tez nie lepiej ;-)
Korsarz ,nie szkodzi ze ten MM taki jest.Jesli bedzie sklejony do konca to dla Julci i tak najpiekniejszy i najlepszy. Wazne by sie nie zniechecila i miala po tym modelu ochote na nastepne. Wyglad jest mniej wazny ;-) Z czasem wzrosnie i apetyt.

 
28-12-08 15:46  Odp: [Relacja] N.A. B-25 D Mitchell - Mały Modelarz
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Korsarz. nie zgodzę się z tobą ;) Właśnie idealny dobór tematu do wieku. Zresztą zobacz jak 9 letni szkrab bezproblemowo radzi sobie z takim modelem i mam nadzieje osiąga zadowalające efekty. Z nowszym opracowaniem nie poszło by już tak łatwo od choćby ze względu na grubość linii obrysu.

Julcia. Klej spokojnie swój model bo naprawdę zapowiada sie pierwszorzędnie. Tylko się nie spiesz ;)

--
Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 
28-12-08 16:09  Odp: [Relacja] N.A. B-25 D Mitchell - Mały Modelarz
panczo 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 

Również pozwolę sobie nie zgodzić się z opinią Korsarza, na Małych Modelarzach wychowały się pokolenia modelarzy i tak zostanie.
Julcia to co pokazujesz prezentuje sobą wysoki poziom. Widać, że masz do tego ręke, a model który kleisz, jak na Twój wiek jest bardzo ambitny. Pozostaje życzyć wiele frajdy podczas budowy.

--

 
28-12-08 16:22  Odp: [Relacja] N.A. B-25 D Mitchell - Mały Modelarz
Schiller 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 1

Panowie...
Mniejsza o wybór modelu...
To relacja Julci o jej modelu rozmawiajmy. :-)
Brawo Julcia - ja trzymam za Ciebie kciuki i czekam na kolejne zdjęcia modelu.

--
NACHTFLUG
Sklejam Shidena z tego Wydawnictwa

 
28-12-08 17:05  Odp: [Relacja] N.A. B-25 D Mitchell - Mały Modelarz
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

O kurcze :)
miałem tylko na myśli ze nowsze modele takie jak np Pawła Mistewicza, tez wydawane w MM są troche lepsze niz stare gdzie segment do segmentu średnio chce pasować itd, dla tego takie bym proponował na przyszłość no ale skoro pół forum twierdzi, że sie ze mną nie zgadza, to widocznie nie mam racji ;)

--
Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.

 
28-12-08 19:52  Odp: [Relacja] N.A. B-25 D Mitchell - Mały Modelarz
Kris 



Na Forum:
Relacje w toku - 3


 - 10

Stare "MM" są jak kałasznikow - mają dużą tolerancję w wycinaniu i pasowaniu części a nie tak jak te nowe (również Mistewicza); do każdego modelu z sówmiarką trzeba podchodzić bo tektura musi mieć 1 mm a broń cię Panie Boże jak będzie 0,9 albo 1,1

--

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024