FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
16-05-08 17:49  [pytanie] Czy Twardy z MMa nadaje się na pierwszy model?
superman2   

Ostatnio przechodził mój kolega koło kiosku i widział najnowszy MM z czołgiem ,i ma on pytanie czy ten model nadaje się na pierwszy model.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Temat na prośbę kolegi.

 
16-05-08 17:56  Odp: [pytanie] Czy Twardy z MMa nadaje się na pierwszy model?
Kłosek 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 4
Galerie - 9


 - 11

Zdecydowanie NIE!!! Kleje od 14 lat i sam mam wielkie wątpliwości jak skleić to czy tamto... Szczególnie jeśli chodzi o podwozie.
Pozdrawiam.

 
16-05-08 18:00  Odp: [pytanie] Czy Twardy z MMa nadaje się na pierwszy model?
kuno   

Nie wiem jak u twojego kolegi jest z modelarstwem czy wcześniej coś sklejał jeśli ni to lepiej nich sie nie bierze za ten model niech zacznie od czegoś łatwiejszego.

 
16-05-08 19:38  Odp: [pytanie] Czy Twardy z MMa nadaje się na pierwszy model?
superman2   

Sklejił 3 modele dwa to pojazdy rozwalone na makiete i jeden Focke-Full ,chatki z neta(super mu wyszły) i autobus z neta.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kolega
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ostatnio widziałem superglu w 5zł za 5 złotych w pięci paku,więc ci którzy się obawiają ,że są zaschnięte czy coś w tym stylu to ja wam mówię ,że wszystko jest z nimi ok.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Sorka za off-topic z mojej strony

 
16-05-08 20:55  Odp: [pytanie] Czy Twardy z MMa nadaje się na pierwszy model?
Wacek   

Twardy nie nadaje się na pierwszy model. Na piąty- szósty tez nie bardzo.
Model jest skomplikowany z dużą ilością części i rozpaczliwie małą ilością nie zawsze czytelnych rysunków. Części są porozrzucane po arkuszach, a opis słowny tylko wygląda imponująco i czasem trudno znaleść tam potrzebną informację (do dzisiaj nie wiem jak skleić ogniwa gąsienicy).
Proponuję spróbować od samolotów z MM, a po kilku dobrze sklejonych dalej się rozwijać.
P.S. Mogłbyś pisać nieco bardziej po polsku?

 
16-05-08 21:20  Odp: [pytanie] Czy Twardy z MMa nadaje się na pierwszy model?
Monster sQbee   

Uważam, ze absolutnie - NIE, ale dobre rady są po to aby je wysłuchać a decyzję podjąć - samodzielnie.

 
16-05-08 21:21  Odp: [pytanie] Czy Twardy z MMa nadaje się na pierwszy model?
Kamil Zoszak   

Na pierwszy model polecam... Chi-he z MM'a, Można jeszcze go dorwać na "alledrogo"

--
U 96 na WarQ....PAre ładnych lat przede mną

 
16-05-08 21:37  Odp: [pytanie] Czy Twardy z MMa nadaje się na pierwszy model?
Dombeer 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 3


 - 1

Zdecydowanie NIE, gdyż jest to dosyć skomplikowany model, który prędzej zniechęci do budowy początkującego modelarza. Jeśli to koniecznie ma być czołg to polecał bym coś łatwiejszego, np, tak jak mój przedmówca Chi - he z MM, lub rosyjską tankietkę T-27 z Modelika

--

 
17-05-08 07:26  Odp: [pytanie] Czy Twardy z MMa nadaje się na pierwszy model?
krzysiek_j   

Albo nowe TK-3 z GPMu. Fajny model, miałem go w łapkach i jest o wiele fajniejszy niż ten z WAKu. Warto polepić, dość łatwe i na dodatek efektowne.
Pozdrawiam!

 
17-05-08 13:24  Odp: [pytanie] Czy Twardy z MMa nadaje się na pierwszy model?
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

GPM wydał TKS-a, nie TK-3.

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024