FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
29-08-08 12:41  [G][Free model] BattBox - ekoModel
PD 



Na Forum:
Galerie - 25
 

Witam!

Model, o którym poniżej, może przydać się w każdym domu, a w szkole może dodatkowo "zaoowocować" bonusem w dzienniku ;o)



Artykuł o budowie tego kartonowego pojemnika na zużyte ogniwa znajdzie się we wrześniowym Młodym Techniku (dostępnym też e-saloniku prasowym a dla uczniów w całkowicie darmowej e-prenumeracie).
Dodatkowe informacje można również znaleźć tutaj .

O drugim modelu przy kolejnej okazji... :o)

Pozdrawiam
PD

MODELmaniak.pl - strona wrocławskich modelarni
- strona MODELmaniak.pl na FB


Post zmieniony (06-12-09 10:13)

 
29-08-08 13:28  Odp: [Zapowiedź, free model] BattBox - ekoModel "na baterie" ;o)
Solbus 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Jak zamówic tą prenumeratę dla uczniów, bo nie mogę do tego dojśc?

--
Mój domowy warsztat:
Polonez Poltruck - prace zawieszone
Jelcz M11 - 5%

 
29-08-08 13:45  Odp: [Zapowiedź, free model] BattBox - ekoModel "na baterie" ;o)
szpunek 

 

Ja też się przyłączam do pytania.

--
"Klejenie to przyjemność..."

 
29-08-08 16:03  Odp: [Zapowiedź, free model] BattBox - ekoModel
PD 



Na Forum:
Galerie - 25
 

Premumeratę Młodego Technika (w tym zasadniczo darmową) można zamówić np. tu: http://www.mlodytechnik.pl/?id=11
natomiast 1 próbny numer (zupełnie darmowy - niestety nie wiem, który aktualnie) tutaj: http://www.mlodytechnik.pl/?id=20
a stare i nowe (all free) archiwa MT są tu: http://www.mlodytechnik.pl/?id=12.

Niemniej, mimo, że dałbym sobie mały palec u lewej ręki uciąć, że niedawno widziałem tam również takie ogłoszenie - dziś nie udało mi się go odnaleźć.
Jak teraz na to patrzę, słowo "całkowicie" w pierwszym poście nie było więc najodpowiedniejsze...
"Sie porobiło - znaczy sory!" ;o)

Nic to! - w MODELmaniaku niebawem również pojawią się plany i wydruki wystarczające w zupełności do zbudowania tego modelu.

Pozdrawiam
PD

MODELmaniak.pl - strona wrocławskich modelarni
- strona MODELmaniak.pl na FB


Post zmieniony (29-08-08 16:12)

 
04-09-08 13:03  Odp: [Zapowiedź, free model] BattBox - ekoModel
PD 



Na Forum:
Galerie - 25
 

Witam

Miło mi poinformować Was, że materiały niezbędne do zbudowania BattBoxa są już dostępne tutaj

Z przyjemnością zobaczyłbym wykonane przez Was modele - tutaj i/lub na forum Młodego Technika - najbliższe Sprzątanie Świata już 19 września!

Pozdrowienia!
PD

MODELmaniak.pl - strona wrocławskich modelarni
- strona MODELmaniak.pl na FB


Post zmieniony (04-09-08 13:16)

 
07-09-08 15:52  Odp: [Zapowiedź, free model] BattBox - ekoModel "na baterie" ;o)
PD 



Na Forum:
Galerie - 25
 

Żałuję, że to ja już po raz trzeci (bo wolałbym czytać tu Wasze opinie i oglądać wykonane modele), ale znalazłem właśnie dowód zadający kłam plotkom o mojej przedwczesnej demencji ;o)
Całkowicie darmowa prenumerata dla uczniów rzeczywiście funkcjonowała jeszcze przed wakacjami - vide http://www.mt.com.pl/forum/viewforum.php?f=13&start=0&sid=91d19399905f0457189739dc646b0c08
Postaram się o nieco więcej aktualnych informacji - ale to niebawem.

Pozdrawiam
PD

--
MODELmaniak.pl - strona wrocławskich modelarni
- strona MODELmaniak.pl na FB

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024