FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
25-04-10 20:12  [Galeria] ATF Dingo - 1 MODELIK 24\08
scorpions 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 13
 

Witajcie wszyscy dobrzy ludzie po raz czwarty !!

Jeżeli się dobrze orientuje , to jestem pierwszy , który ( nie licząc autora ) prezentuje w sieci sklejony , kartonowy model tegoż wozu. Wycinanka z wyd. MODELIK w opracowaniu p. A. Maciejczaka , znanego też jako Aviator. Po pierwsze - chciałbym zaznaczyć , że nie wnikałem w słynne już podobieństwo do oryginału , skleiłem model tak jak przedstawiała wycinanka , nie dodając niczego od siebie , a wręcz przeciwnie stosując gdzie niegdzie pewne uproszczenia. Również ( co niektórych pewnie to zadziwi ) , ale nie wkładałem w ten model zbytniej staranności , jakoś tak nie miałem weny aby sie zbytnio przykładać , mimo to uważam że model wyszedł całkiem nieźle. O samym opracowaniu mogę powiedzieć , że jest prawie bardzo dobre , generalnie spaowanie jest prawie idealne , gorzej z numeracją ( standard u Aviatora ) , tak więc różne niedociągnięcia , które mogą być widoczne są raczej z mojej winy. Gdzie niegdzie można dostrzec białe linie , ale nie jest to wina braku retuszu , tylko efekt za dużego białego pola , na który miałbyć przyklejony jakiś element , no i na zderzaku widać liczbę 33 , miała tam być rejestracja , ale niestety gdzieś ją zgubiłem , tak więc do czasu , aż nie wymyślę co tam przykleić , zostanie ona widoczna. Tradycyjnie już zapraszam wszystkich na www.sklejmy.com , gdzie znajduje sie relacja z budowy.
Miłego oglądania :



I z Amerykańskim kumplem ( M548 A1 ):




pzdr
Marcin



Post zmieniony (25-04-10 20:14)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024