FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
10-05-06 16:20  sklepy modelarskie w Kazimierzu nw i Sandomierzu
panczo 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 

Cześć chciałem zapytać czy w Kazimierzu Dolnym lub Sandomierzu znajdują sie jakieś sklepy modelarskie ( no wiecie wycieczka klasowa) Z Góry dzięki za odp.

--

 
10-05-06 20:52  Re: sklepy modelarskie w Kazimierzu nw i Sandomierzu
TAGEZ222   

Dawnymi czasy były ,ale teraz ?????

--
Karton na wieki.

 
10-05-06 22:50  Re: sklepy modelarskie w Kazimierzu nw i Sandomierzu
Berni 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 6
Galerie - 23


 - 1

Witam.
W Kazimierzu Dolny nie ma żadnego sklepu modelarskiego. W sklepach z pamiątkami można kupić okazyjnie modele plastikowe, a kartonówki można nabyć tylko w kioskach ruchu, i to tylko jak ma się szczęście. Wiem, bo mieszkam w Puławach (ok. 12 km. od Kazimierza) i przez 2 lata pracowałem w Kazimierzu.
Co do Sandomierza trudno mi się wypowiadać.
Pozdrawiam.

--
Modele kleję bo lubię, nie dlatego że, potrafię...

 
11-05-06 20:23  Re: sklepy modelarskie w Kazimierzu nw i Sandomierzu
_Grzecho_ 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Ja mieszkam ok 100 km od Kazimierza i byłem tam setki razy. Na sto procent nie ma tam zadnego sklepu

 
13-05-06 08:46  Re: sklepy modelarskie w Kazimierzu nw i Sandomierzu
zeke   

Witam. W Sandomierzu niestety tez nie ma zadnego sklepu modelarskiego :(

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024