FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 11Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
01-04-06 17:36  Re: Nowości z WAK - Nagato, F-105 Thunderbird, Hannover CL.IIIa, TBD Devastator
BeBe 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


 - 3

cygielski numer issn musi być taki sam, nie wiem co oznacza, ale na np. MM, HM, FM, GPM....... we wszystkich modelach również jest ten sam (ale inny niż tutaj, więc na pewno dotyczy to wydawnictw) ;-)

--

Pozdrawiam... mam 159 powodów, żeby czuć się wyjątkowo na drodze
(_)(_)(_)====\*/====(_)(_)(_)


Post zmieniony (01-04-06 17:40)

 
01-04-06 17:44  Re: Nowości z WAK - Nagato, F-105 Thunderbird, Hannover CL.IIIa, TBD Devastator
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Taaaa, a Qurczak to chyba nie spi od Sylwestra, zeby to wszystko opracowac :) Mnie tez to pachnie Prima-Aprilisem... A jutro moze inni oglosza, ze wydaja F-105 i Devastatora :)

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
01-04-06 17:53  Re: Nowości z WAK - Nagato, F-105 Thunderbird, Hannover CL.IIIa, TBD Devastator
RAV 

 

F-105 nazywał się Thunderchief, a nie Thunderbird.

 
01-04-06 17:54  Re: Nowości z WAK - Nagato, F-105 Thunderbird, Hannover CL.IIIa, TBD Devastator
paakub 

 

YEAP!!!!!!!!!
To prima-aprilis........
HOMIK zostanie mocno pokropiony podczas nadchodzacego SMIGUSA DYNGUSA....
Piotr

 
01-04-06 18:00  Re: Nowości z WAK - Nagato, F-105 Thunderbird, Hannover CL.IIIa, TBD Devastator
panAdas 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Wiecie Homiku, poczucie humoru ma swoje granice... Ja Ci tego Nagata nie zapomnę... Do zobaczenia we Wschowie, hm...

--
------------------------------------------------------------------------
Stocznia im. Dzikich Wielbłądów

 
01-04-06 18:03  Re: Nowości z WAK - Nagato, F-105 Thunderbird, Hannover CL.IIIa, TBD Devastator
Tomasz K. 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 6
Galerie - 55


 - 11

No to mam nadzieję ze tym Prima będą tylko w nazwie błędy . Tak czy siak Naga to prawda wyjdzie na jaw : P. Ja i tak już ostrze skalpel ; )

--
Pozdrawiam!
Po za klejeniem - malarstwo i rysunek http://sabbstone.deviantart.com/

 
01-04-06 18:05  Re: Nowości z WAK - Nagato, F-105 Thunderbird, Hannover CL.IIIa, TBD Devastator
Raduss 



Na Forum:
Galerie - 2


 - 8

Skoro większość z nas czuje po kościach, że to prima aprilis, to skąd te grafiki na okładki?Devastator dziwnie znajomy...

 
01-04-06 18:19  Re: Nowości z WAK - Nagato, F-105 Thunderbird, Hannover CL.IIIa, TBD Devastator
Raduss 



Na Forum:
Galerie - 2


 - 8

Ha , znalazłem. Autorem rysunku jest Jerry Bouchner.Znajdziecie go na stronie www.hsgalleries.com/gallery04/tbd1jb_1.htm
Homik dlaaaczeeegooo...? ;-)





Post zmieniony (01-04-06 18:45)

 
01-04-06 18:33  Re: Nowości z WAK - Nagato, F-105 Thunderbird, Hannover CL.IIIa, TBD Devastator
Kuba G. 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Najsmutniejszy Aprilis w moim życiu :-(

--
Tygrys i Halny

 
01-04-06 18:37  Re: Nowości z WAK - Nagato, F-105 Thunderbird, Hannover CL.IIIa, TBD Devastator
Enzo 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 2
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

a ja znalazłem okładkę Nagato :((((((((
http://211.155.23.140/biku/weapons/japother/nagato.jpg

--
Panther

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 11Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024