FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
30-03-06 14:49  [Galeria] Czym jeżdżę do szkoły, czyli Solaris Urbino 15 (skala N)
klaymen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 8
Galerie - 26
 

Przedstawiam model autobusu Solaris Urbino 15. Model jest w malowaniu firmy Meteor Jaworzno, linia 850 (Bytom dw.PKP - Gliwice Plac Piastów) :) .Skala to 1:160 (kolejkowa skala N). Szyby wykonałem metodą drukowania na folii.

i w duecie z Solarisem Urbino 12




Post zmieniony (30-03-06 16:45)



Moderacja: zmieniłem wyświetlanie zdjęć na miniatury.
Przepis:
Wystarczy zaznaczyć wybrane zdjęcia w albumie na photobucket po czym wybrać funkcję "Generate HTML and IMG code" i po otwarciu okna z wygenerowanymi kodami wybrać ten z okienka "IMG clickable thumbnails for message boards" - wystarczy kliknąć na tekst w oknie myszką i skopiować go, a nastepnie wkleic w swoim poście.
Aha.., potrzebna jeszcze szczypta chęci... ;-)
konradus

 
30-03-06 14:51  Re: [foto] Czym jeżdżę do szkoły, czyli Solaris Urbino 15
Michał 

 

Fajna robota. Już kiedyś była tutaj relacja z budowy Solarisa. Może ktoś pamięta?. Sam bym chciał zrobić taki model, na krakowskich tablicach. Tylko diabeł tkwi w szczegółach... a dostępne są tylko wersje uproszczone jeśli chodzi o MPK (bez wnętrza).



Post zmieniony (30-03-06 14:54)

 
30-03-06 16:11  Re: [foto] Czym jeżdżę do szkoły, czyli Solaris Urbino 15
Toff 



Na Forum:
Galerie - 11


 - 3

"Przedstawiam model autobusu Solaris Urbino 15 w skali 1:300. [...] .Skala to 1:160 (kolejkowa skala N)."

To jaka to w końcu skala? :>

--

Pozdrawiam
___________________________


Post zmieniony (30-03-06 16:21)

 
30-03-06 16:44  Re: [foto] Czym jeżdżę do szkoły, czyli Solaris Urbino 15
klaymen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 8
Galerie - 26
 

Rzeczywiście, akurat wcześniej czytałem wątek o Bismarcku z MM i stąd przez pomyłkę wpisałem 1:300. Autobus jest w skali 1:160.

 
30-03-06 18:30  Re: [foto] Czym jeżdżę do szkoły, czyli Solaris Urbino 15
Szeryf 

Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3
 

Fajny. Ściągnięty ze strony firmy Solaris, nieprawdaż? Mają wielkiego plusa za pomysł. Skleiłbym sobie coś takiego w "normalnej" pojazdowej skali 1:25. A marzenie to Ikarus 280.
W każdym razie Solarki bardzo ładne.
Pzdr

--

 
30-03-06 19:04  Re: [foto] Czym jeżdżę do szkoły, czyli Solaris Urbino 15
Robert.K 

 

Cudo poprostu.Nigdy sie nie brałem za taką miniturkę.Choć myślę ,że poległ bym.
Pozdrawiam

 
30-03-06 19:52  Re: [foto] Czym jeżdżę do szkoły, czyli Solaris Urbino 15
klaymen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 8
Galerie - 26
 

Na ostatnim zdjęciu ten po lewej (urbino 12) sklejony jest właśnie na podstawie modelu ze strony Solarisa. Urbino 15 zaprojektowałem od podstaw w autocadzie żeby łatwiej można było dopasować wnętrze.
p.s.dzięki za zrobienie miniaturek -znowu zapomniałem

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024