FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 
18-03-06 17:44  Re: [narzedzia] Mata, linial i noz.
daro   

W zielonogórskim Rossmanie jest jeszcze kilka takich mat, ktoś na tym forum pytał też o klej BCG....w sklepach INTROPAPIER jest tego pełno...chyba ten sam :)

 
18-03-06 18:39  Re: [narzedzia] Mata, linial i noz.
Molzey 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1
 

W Gliwickim Rossmanie na Zwycięstwa, ten zestaw kosztuje 4,99 PLN.
Kupiłem 3 dni temu.Była tego cała "hałda".....
P.S
Sorry ,nieuważnie czytałem wątek.
Było.....--

Powracam w opary kleju... Sztachnąć się jeszcze raz.....


Post zmieniony (18-03-06 18:41)

 
19-03-06 11:07  Re: [narzedzia] Mata, linial i noz.
Kuba 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

Dexter a co Ty sie spodziewales po Rossmanie w Zywcu:P.Nie mniej milo wiedziec ze nie tylko ja jestem tutaj z Zywca:):):)
Pozdrawiam!!!

--
100 % karton!!!!!!!!!!

 
27-03-06 15:04  Re: [narzedzia] Mata, linial i noz.
kl-9 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Na początek to cześć bo piszę 1 post. Mógł by ktoś kupić i wysłać mi taki zestaw? Najlepiej ten za 0,99 (za taką cenę to mogę wziąść z 5) jeśli ktoś mógł by pomóc proszę o info na kl-9@wp.pl

 
29-03-06 12:26  Re: [narzedzia] Mata, linial i noz.
Batman 

 

W pile są jeszcze większe zestawy za 5 albo 6 pln

--


Bogwie schodzą by o mnie walczyć. Nie mam kompetencji by im wierzyć...

... I TYLKO MILCZĄ KAMIENIE...
a poza tym mam do oddania kilka kucyków rasy trojan
www.animals.org.pl

 
29-03-06 13:00  Re: [narzedzia] Mata, linial i noz.
modelmaniak 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 7
 

A , ja proszę Panów od lat /bo w owym czasie nie było rossmanów / poszedłem do sklepu zaopatrzenia szewców i kupiłem wtedy za 3 zł dzisiaj już za 8. gumę na fleki - dwustronnie gładką o rozmiarze jaki sobie chciałem . Bo jak już mam ją dokąłdnie pociętą , brudną i z uszkodzeniami , to sobie odwracam na drugą stronę. Do tego posiadam linijeczke z płaskownika duralowego /metale kolorwe / za 0,70 zł i żaden z nozyków od owej gumy mi sie nie tępi. Owszem tępi sie ale od cięcia papieru czy kartonu, bo nóż najbardziej tępi się na papierze. Maty te są owszem ładne ale i drogie. Ponadto guma dobrze przyjmuje różne nitra i żywice , a także cyjanoakryle A co do nożyków to mocowania muszą być całe metalowe -najczęściej duralowe - szczególnie częśc środkowa

--
mm

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024