FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
27-03-06 14:34  Błyskawica MM/97 - pomocy!
asdek   

POMOCY - po 30 latach przerwy w kartonie sklejam na rozruch Błyskawice, mimo szczerych chęci nie wiem jak skleić wyrzutnie bomb głebinowych na ryfie - proszę o zdjęcia może ktoś z szanownych modelarzy posiada zdjęcia RUFY z wyrzutniami bomb. w opisie tylko ta część do tej bez rysunku

 
27-03-06 21:30  Re: Błyskawica MM/97 - pomocy!
Piterski 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Relacje z galerią - 1


 - 1

Asdek napisz o które numery części Ci chodzi dokładnie. Nie mam tego wydania tylko starsze z 84, ale z tego co widziałem to, to z 97 jest powtórką mojego. Przy okazji podaj autora.

--
4976342
Na tapecie: GAZ 69M; PGM-17.

 
28-03-06 12:00  Re: Błyskawica MM/97 - pomocy!
asdek   

Sa to części nr 161, 161a, 162 jest numer 7-8/97 kto kreslił nie moge sie doczytac rysunek na okładce Paweł Mistewicz

 
28-03-06 20:19  Re: Błyskawica MM/97 - pomocy!
Kuba G. 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Służę pomocą....



P.S. sory za kiepską jakość, ale w oryginale miało prawie 1mb .

--
Tygrys i Halny

 
29-03-06 09:17  Re: Błyskawica MM/97 - pomocy!
asdek   

dzieki za pomoc -:)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024