FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 
24-03-06 16:30  Re: [foto] P-39 (Halinski)
edikk 



Na Forum:
Galerie - 1
 

poohateqpl napisał:

> Modelik bardzo ładny i bardzo łądnie sklejony:)))
Dziękuję bardzo!
> Mam tylko jedno pytanko: EDIKK jakiego to używasz języka, bo
> polski to chyba nie jest? hehe
Po polsko czytam nie złożony tekst. Pisać nie umiem, korzystam z tłumacza.
Mój język ojczysty - rosyjski. Żyję obok z Polską, w Kaliningrad.:)

 
24-03-06 16:42  Re: [foto] P-39 (Halinski)
dzejkej (poohate 



Na Forum:
Galerie - 1
 

Acha to wszytko wyjaśnia:))))))) Pozdrawiam i jeszcze raz gratuluje udanego modelu i czekam na następny

--
Głównymi przyczynami wypadków w Polsce nie są szybkość, brawura, alkohol, dziurawe drogi, kiepskie samochody. Głównymi przyczynami są: bezmyślność, skrajna głupota, kretynizm, debilstwo, idiotyzm i durnota kierujących samochodami osobowymi.

 
24-03-06 23:30  Re: [foto] P-39 (Halinski)
Dixie 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
 

Dzięki Edikk za bardzo dokładny opis. Gratuluję wspaniałego modelu. Podziwiam Twój talent i cierpliwość do robienia tylu ruchomych rzeczy. Też bym tak chciał sklejać :)

--
...to ja idę sklejać pierogi :)

 
25-03-06 00:23  Re: [foto] P-39 (Halinski)
zielasz   

Dixie...o jaki bardzo dokładny opis chodzi?
Jedna uwaga@edikk lepiej chyba olać translatora i pisać po swojemu.Jestem pewien, że ktoś z kolegów na forum przetłumaczyłby poprawniej (bardziej po ludzku),prawda chłopaki ?
;)))))

 
25-03-06 08:37  Re: [foto] P-39 (Halinski)
stach48 

 

Mała uwaga=nie jezyk jest najwazniejszy ale poziom wykonania modelu. Kazdy o inteligencji wyzszej od szympansa domysli się o co chodzi w opisie.
EDIKK-dziekuje i dawaj nastepne.
NAJLEPSZEGO

 
25-03-06 11:47  Re: [foto] P-39 (Halinski)
Dixie 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
 

Zwróciłem uwagę na komentarze autora do zdjęć. Pojawiły się po moim zapytaniu o podwozie. Krótko i konkretnie, bez pisania poezji. Teraz wygląda to tak, jakby to było od zawsze, ale nie było :) Dla mnie (prawie inżyniera) to jest dokładny opis, tj. taki, który przedstawia kwestie mnie interesujące, a nie literacki opis przyrody. Literaturą piękną zajmuję się na urlopie. ;P

--
...to ja idę sklejać pierogi :)

 
25-03-06 14:15  Re: [foto] P-39 (Halinski)
zielasz   

Wytłumaczcie szympansowi czy to zwinne podwozie to się chowa w skrzydło i kadłub, czy tylko kółka się obracają.Niestety dla mnie bardzo szczegółowy opis to nie 3 wyrazy :( .Wiem
wiem... głupi jestem :P.Swoją drogą edikk ładniutki samolot,a najlepsze to dzrzwiczki do kabiny :))))

 
25-03-06 17:48  Re: [foto] P-39 (Halinski)
Jańcio 



Na Forum:
Relacje z galerią - 4
Galerie - 18


 - 7

Panowie ,a może by tak któryś z Was odpisał koledze po rosyjsku .W końcu większość z nas uczyła się nawet j. rosyjskiego w szkołach .
Edikk ,model bardzo fajny ,zdjęcia też ciekawe , tak trzymaj i czekam na coś nowego .

Pozdrawiam , i życzę dalszych przygód z kartonem zwłaszcza z tym uskrzydlonym .

Jańcio

 
25-03-06 21:56  Re: [foto] P-39 (Halinski)
Toff 



Na Forum:
Galerie - 11


 - 3

Priwiet! Klasa maszyna, szczególnie, że to jedna z moich ulubionych :)

--
Pozdrawiam
___________________________

 
27-03-06 09:32  Re: [foto] P-39 (Halinski)
edikk 



Na Forum:
Galerie - 1
 

Dziękuję za wasze komentarze i życzenia.

PS. Ja zgadza, jestem moim polskim językiem nie tak jest dobry. Lecz jeżeli napiszę po russki, ten mnie pojmą jeszcze małych ludzi. Jedyna praktyka po polskim języku - to wasze forum. Nie sądzicie mnie srogo. :))

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024