FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 6Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  ->  => 
21-04-06 00:47  Re: [Relacja] polski MIG-29 (Design)
NicZtego 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
 

swietna robota

Pozdrawiam

--
---------------------------------
Cum Debita Reverentia
Piotr

 
02-05-06 12:07  Re: [Relacja] polski MIG-29 (Design)
ukasso 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
 

Dysze wylotowe silników gotowe. Był to element, który sprawił mi jak dotąd najwięcej frajdy podczas budowy. Poszczególne części przylegały do siebie wzorowo, a efekt końcowy okazał naprawdę niezły. Dysze bardzo dobrze odwzorowują oryginał.

Na pierwszym zdjęciu pokazane są części, z których składa się pojedyncza dysza.



Poniżej przedstawiam sposób, w jaki rozwiązałem problem opisywanego wcześniej uskoku na ostatniej wrędze kadłuba.



A tak dysze prezentują się na swoim miejscu. Jak widać przesunięcie ostatniej wręgi zostało całkowicie zakryte.





--
MIG-29

 
02-05-06 12:16  Re: [Relacja] polski MIG-29 (Design)
Piter 



Na Forum:
Relacje w toku - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 1

Piekna robota! Niektorzy chca nowych opracowan MIGa 29, a Ty pokazujesz jakie cuda mozna wyczarowac ze "starych" wyciananek.

Uwielbiam taka czysta robote!!! Naprawde jest na co popatrzec:)

--
___________________________________________________________
"Trudno nadać sens porządkowi, który dzieje się wbrew rozumowi"

 
15-05-06 22:23  Re: [Relacja] polski MIG-29 (Design)
ukasso 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
 

Mig nabrał ostatecznego kształtu. Skrzydła są już na swoim miejscu. Zrobiłem też wyrzutnie flar przed statecznikami pionowymi i trochę drobiazgów. Ten etap budowy nie przyniósł żadnych niemiłych niespodzianek. Wszystko pasowało bardzo dobrze. Na zdjęciach widać jak wygląda cały kamuflaż. Mi osobiście bardzo się podoba aktualne malowanie naszych migów, a w szczególności to, że każdy egzemplarz ma inny układ plam. Można by sobie skompletować całą eskadrę i każdy wyglądałby inaczej!




W dalszej kolejności zajmę się budową podwozia.

--
MIG-29

 
15-05-06 23:19  Re: [Relacja] polski MIG-29 (Design)
Luki 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

Bardzo podoba mi się zrówno kamuflarz jak i jakość sklejenia, naprawde bardzo fajnie to wygląda.

--
Wzór 28 [WAK] ... zastuj :(
Sd.Kfz. 250/3 GREIF [GPM]

 
16-05-06 06:19  Re: [Relacja] polski MIG-29 (Design)
Seweryn 

 

Miód :) Tak na marginesie tyle osób biadoliło że czeka na Miga od Hala, a mogli sobie sami...

--
Seweryn

 
16-05-06 07:51  Re: [Relacja] polski MIG-29 (Design)
randar 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 7
 

Mnie również bardzo podoba się ta relacja :-) Czysto sklejasz Ukasso i widać że bardzo emocjonalnie podchodzisz do budowy MiG-a - co owocuje tak dobrymi efektami !!
Koncówka już blisko - pewnie już nie możesz się doczekać ....

--

 
16-05-06 11:54  Re: [Relacja] polski MIG-29 (Design)
BERP 



Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3
 

Cześć

Relacje śledzę od początku z ogromnym zaciekawieniem, jako iż tematyka jest mi bardzo bliska (smakuję się ostatnio w lotnictwie współczesnym). Pomysł z przemalowaniem bardzo dobrego opracowania tego modelu uważam za kapitalny powstaje w ten sposób jeden niepowtarzalny modelik, którego nikt nie wydał i nie będzie miał w swej kolekcji. Osobiście również pokusiłbym się o wykonanie podobnego eksperymentu z innym modelem, ale brak u mnie sprzętu i umiejętności, dlatego jeszcze większy szacunek dla Ciebie Ukasso. Sam model moim zdaniem wykonany jest nienagannie, czysto, dokładnie uważam, że już w obecnym stanie prezentuję się okazale. Widać konsekwencję, doświadczenie i systematyczność w budowie (to, co lubię najbardziej), która gwarantuje zakończenie relacji i budowy. Liczę na ogromną
ilość zdjęć po zakończeniu całości naprawdę warto to dokładnie pokazać :-). Powodzenia w dalszych pracach teraz podwozie, czyli to, czego nie trawię robić :-) a niebawem również mnie czeka.
Pozdrawiam

--

Śmigam na rowerku po górach tttrrrrr ....;-)

Post zmieniony (16-05-06 11:56)

 
17-05-06 20:44  Re: [Relacja] polski MIG-29 (Design)
komandor 

 

PIekny model pieknego samolotu.
pozdrawiam

 
20-05-06 16:40  Re: [Relacja] polski MIG-29 (Design)
ukasso 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
 

Dzisiaj na lotnisku w Janowie odbył się, jak co roku, festyn lotniczy. Oto kilka jeszcze ciepłych zdjęć, zrobionych w czasie mojego pobytu na lotnisku.




A tutaj mała reklama. Takiego oleju hydraulicznego używa się w naszych samolotach. Widok na wlot silnika od przodu i samolot w całej okazałości.



A w pokazie dynamicznym mała niespodzianka. Wystąpił mig z numerem 77. Ten, którego model jest przedmiotem relacji.





--

MIG-29

Post zmieniony (21-05-06 00:18)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 6Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024