FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok ze standardowym stronicowaniem  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 
09-03-06 21:11  [relacja] sponsorowana – Niemiecki pancernik Scharnhorst - cz.2
Kojak 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 6
 

Witam w drugiej części relacji sponsorowanej. A skoro sponsorowanej to na początek lista sponsorów:
1) Greg77
2) Marekb
3) Saburo
Pierwsza część relacji jest tu: [relacja] sponsorowana – Niemiecki pancernik Scharnhorst - cz.1

Postępy przy budowie jakieś są, mizerne bo mizerne ale zawsze.
Na poczatek wykonałem nadbudówke śródokrecia:


Oraz nadbudóki na nadbudówce rufowej:



A całość poustawiana na sobie wyglada tak:



CDN....

--
PozdrawiamKojak

 
10-03-06 13:15  Re: [relacja] sponsorowana – Niemiecki pancernik Scharnhorst - cz.2
Pawel_P 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Oh jak fajnie niedawno zacząłeś a tu juz część druga super Kojak !! będe śledził tą relację do końca .



Post zmieniony (27-12-06 18:27)

 
15-03-06 21:08  Re: [relacja] sponsorowana – Niemiecki pancernik Scharnhorst - cz.2
Kojak 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 6
 

No dobra zdjęcia mialy być dopiero koło niedzieli, ale jako że mam pytanie do znawców tematu, bedą dzisiaj:
Na poczatek wykonałem barbety pod artylerie główną, jako że ta najwyższa będzie mi potrzebna do spasowania nadbudówki dziobowej. Postanowiłem, że wszystkie poręcze wyrysowane przez autora modelu, będą w pełnym 3D. Chyba pozazdrościłem takich poręczy co niektórym forumowiczom, jak Saburo, czy Batonus :D:D:D

Druty wklejałem podobnie jak Saburo w swoim Bismarcku, dodatkowo po przyklejeniu wszystkich zalałem je wikolem od wewnętrznej strony, aby wzmocnić spoinę.
Tu już gotowa barbeta z pomalowaną poręczą:

W dalszej kolejności komin:

Metoda ta sama co wyżej.
I tu przy budowie komina mam pytanie do znawców tematu.
Autor na ostatniej wrędze (tej oklejanej kapą komina) wyrysował przerywane linie:

Niestety nie ma żadnych części do wklejenia wewnątrz, na rysunkach też nic nie ma.. Czy to miały być jakieś przegrody komina? no a co z jakimiś dodatkowymi rurami, kominkami itd? Może mam ktoś jakieś unikalne zdjęcie wyjaśniające tą zagadkę? Strasznie pusty ten komin wewnątrz i na zewnątrz. Jeżeli Ktoś cos wie, proszę o informację :D

--

PozdrawiamKojak


Post zmieniony (15-03-06 21:10)

 
15-03-06 22:05  Re: [relacja] sponsorowana – Niemiecki pancernik Scharnhorst - cz.2
BeBe 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


 - 3

A nie jest to "pi" X "drzwi" zaznaczenie "ten tego" tych kratek co na kominie są? (te coby mewy nie wpadały, nie wiem jak to się fachowo nazywa ;-D )

--
Pozdrawiam... mam 159 powodów, żeby czuć się wyjątkowo na drodze
(_)(_)(_)====\*/====(_)(_)(_)

 
16-03-06 07:20  Re: [relacja] sponsorowana – Niemiecki pancernik Scharnhorst - cz.2
Saburo 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5
 

Super Ci wychodzi. Odrutowanie barbet wzorowe !
Z kominem prawdopodobnie masz rację. Czyżby brakowało części ? Nie znam dokładnie komina Scharnhorsta. Model z JSC jest zbyt uproszczony żeby pomóc.

--
Pancernik Nagato
Superpancernik GrossDeutschland
Pancernik Bismarck

 
26-03-06 18:35  Re: [relacja] sponsorowana – Niemiecki pancernik Scharnhorst - cz.2
dzejkej (poohate 



Na Forum:
Galerie - 1
 

Oj, już prawie dwa tygodnie bez wieści ze stoczni, ale jak będą to pewnie powalą na kolana (zresztą kolejny raz)

--
Głównymi przyczynami wypadków w Polsce nie są szybkość, brawura, alkohol, dziurawe drogi, kiepskie samochody. Głównymi przyczynami są: bezmyślność, skrajna głupota, kretynizm, debilstwo, idiotyzm i durnota kierujących samochodami osobowymi.

 
31-03-06 15:10  Re: [relacja] sponsorowana – Niemiecki pancernik Scharnhorst - cz.2
Pawel_P 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Co tak dawno tu nikogo nie było aż mi smutno ;(:( Kojak co z Scharnhorstem ???

 
31-03-06 18:31  Re: [relacja] sponsorowana – Niemiecki pancernik Scharnhorst - cz.2
Kemot 



Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6


 - 6

Kojak, wiem, że to niewiele, ale może Ci choć trochę pomoże z kominem

Komin

--
pzdr
Kemot

 
01-04-06 11:11  Re: [relacja] sponsorowana – Niemiecki pancernik Scharnhorst - cz.2
Pawel_P 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Czekam na dalszy ciąg relacji



Post zmieniony (12-04-07 16:21)

 
01-04-06 15:04  Re: [relacja] sponsorowana – Niemiecki pancernik Scharnhorst - cz.2
Kojak 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 6
 

Kemot dzięki za pomoc. To zdjęcie mam - :D:D:D - nawet wydrukowane :D. Wszystkie zdjęcia jakie są w necie mam ściągnięte. Jak Chuck - na dyskietkę :D:D:D.
Komin prawie gotowy - pozostały drobiazgi. Ale idzie powoli - mało czasu na klejenie. Spokojnie będą i zdjęcia.

--
PozdrawiamKojak

 
08-05-06 04:54  Re: [relacja] sponsorowana – Niemiecki pancernik Scharnhorst - cz.2
Franz 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Chcialbym sie dowiedziec jak tam prace sie posowaja bo konwoje bezkarnie do Murmanska plywaja a Scharnhorst dalej w stoczni siedzi.

 
13-06-06 11:09  Re: [relacja] sponsorowana – Niemiecki pancernik Scharnhorst - cz.2
Piterski 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Relacje z galerią - 1


 - 1

Kojaku jak tam sprawy modelarskie. Udało ci się wrócić do Scharnhorsta czy przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać?

--
4976342
Na tapecie: GAZ 69M; PGM-17.

 
13-06-06 12:13  Re: [relacja] sponsorowana – Niemiecki pancernik Scharnhorst - cz.2
Kojak 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 6
 

Proszę o uzbrojenie się w cierpliwość. Relacja jak i sam pancernik zostaną na pewno ukończone. Niestety na razie cierpię na chroniczny brak czasu - jest to związane przede wszystkim z praca zawodową jak i przygotowaniami do wyjazdu. Jak tylko wykonam coś wartego pokazania, na pewno zamieszczę na forum.
Dziękuję wszystkim za zainteresowanie i jeszcze raz proszę o cierpliwość i wyrozumiałość.

--
PozdrawiamKojak

 
13-06-06 12:20  Re: [relacja] sponsorowana – Niemiecki pancernik Scharnhorst - cz.2
Piterski 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Relacje z galerią - 1


 - 1

Kojaku poczekam cierpliwie i życzę powodzenia na zawodach :-)

--
4976342
Na tapecie: GAZ 69M; PGM-17.

 
20-08-06 11:06  Re: [relacja] sponsorowana – Niemiecki pancernik Scharnhorst - cz.2
Chrisss 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1


 - 1

Kojak zawody dawno się skończyły ;-) Czy masz jakieś, choćby najmniejsze wieści z budowy ???

--
----------------------------------------------------------
Garland (MM)
Z5 (Answer)

 
07-09-06 14:59  Re: [relacja] sponsorowana – Niemiecki pancernik Scharnhorst - cz.2
Stay-c   

kojak pozdrawiam! chcialbym sie dowiedziec jakiej grubosci drucika stosowales do odrutowania komina u Scharnchorsta

 
15-09-06 20:47  Re: [relacja] sponsorowana – Niemiecki pancernik Scharnhorst - cz.2
Kojak 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 6
 

Stay-c - drut jest miedziany grubość około 0.25 - 0.20 mm

No to znów wróciłem do Scharnhorsta. Na poczatek dla rozruszania rąk postanowiłem wykonać jeden przykładowy - wstępny reflektor. Będzie on umieszczony (2 szt) między innymi na platformie komina. Na pierwszym zdjęciu widok na prawie wszystkie elementy reflektora. Na kolejnych zdjęciach gotowy już reflektor.



Jako że ten w miarę mi się podoba - mogę przystapić do produkcji seryjnej to jest 5 szt.
Przy okazji zabrałem się za okap komina, posiada on barierkę dookoła, oraz małe kominki. Na zdjęciu widać przygotowanego "pajączka" i otworki pod kominki.



Jak bedę miał coś ciekawego do pokazania, to wrzucę kolejne zdjęcia - na razie, muszę skończyć komin no i reflektorki.

--

PozdrawiamKojak


Post zmieniony (15-09-06 20:48)

 
27-11-06 15:08  Re: [relacja] sponsorowana – Niemiecki pancernik Scharnhorst - cz.2
Piterski 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Relacje z galerią - 1


 - 1

Kojak jak tam postępy w budowie? Czyżby brak czasu na modelarstwo?

--
4976342
Na tapecie: GAZ 69M; PGM-17.

 
27-11-06 18:13  Re: [relacja] sponsorowana – Niemiecki pancernik Scharnhorst - cz.2
panAdas 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Sen zimowy, hihi.

--
------------------------------------------------------------------------
Stocznia im. Dzikich Wielbłądów

 
27-11-06 18:32  Re: [relacja] sponsorowana – Niemiecki pancernik Scharnhorst - cz.2
Chrisss 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1


 - 1

Adasiu toć to jeszcze nie ma zimy ani kalendarzowej ani klimatycznej :-)

--
----------------------------------------------------------
Garland (MM)
Z5 (Answer)

 
27-11-06 18:54  Re: [relacja] sponsorowana – Niemiecki pancernik Scharnhorst - cz.2
BeBe 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


 - 3

Po rozmowie z Robertem

zdradził, że zamyka się w swoim warsztacie i wyjdzie dopiero po ukończeniu modelu ;-D

--

Pozdrawiam... mam 159 powodów, żeby czuć się wyjątkowo na drodze
(_)(_)(_)====\*/====(_)(_)(_)


Post zmieniony (27-11-06 19:02)

 
27-11-06 19:22  Re: [relacja] sponsorowana – Niemiecki pancernik Scharnhorst - cz.2
Chrisss 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1


 - 1

Ze zdjęcia wynika jedno :)... Kojak tam nie uschnie :-)

--
----------------------------------------------------------
Garland (MM)
Z5 (Answer)

 
27-11-06 19:35  Re: [relacja] sponsorowana – Niemiecki pancernik Scharnhorst - cz.2
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

okręt lubi pływać... ;] A moze Kojak kręci jakis inny projekcik na boku? he? ;]

--
Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.

 
01-12-06 21:37  Re: [relacja] sponsorowana – Niemiecki pancernik Scharnhorst - cz.2
Kojak 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 6
 

Długo mnie tu nie było - z różnych względów. Ale przede wszystkim z braku czasu. niewiele sklejałem. Coś tam sobie dłubałem, poprawiałem. na początek się cieszyłem a potem niszczyłem i od nowa robiłem :):). W sumie to postepy prac są mizernr - ale przecież nie o pośpiech chodzi. A inne projekty na boku?? - hmmm cos mi tam chodzi po głowie ale na razie wszystko w fazie pomysłów.
Przejdźmy więc do relacji.
cdn......

--
PozdrawiamKojak

 
01-12-06 21:47  Re: [relacja] sponsorowana – Niemiecki pancernik Scharnhorst - cz.2
Kojak 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 6
 

Więc tak;
1) Komin był prawie gotowy, pokazałem zdjęcie znajomemu modelarzowi - i mi się od razu dostało - kominki krzywe, reling za gruby.... hmmm popatrzyłem i rzeczywiście - miał rację;

No to zerwałem reling, usunąłem kapę komina i zacząłem robić od nowa: przy okazji okazało się że pochyły okap dookoła kapy komina posiada uchwyt dla obsługi - trzeba zrobić:

Męczyłem się kleiłem, no i wyszło jak wyszło - po przyklejeniu relingu dookoła kapy komina okazało się że krzywo - więc znów śmietnik. I trzecie podejście - do 3 - razy sztuka:


I po przyklejeniu uchwytów, drabinek i pomalowaniu - efekt końcowy który mnie mniej więcej zadowolił. Oczywiście brak jeszcze relingu dookoła pomostu.

cdn....

--

PozdrawiamKojak


Post zmieniony (02-12-06 10:36)

 
01-12-06 21:54  Re: [relacja] sponsorowana – Niemiecki pancernik Scharnhorst - cz.2
BeBe 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


 - 3

No nie da się ukryć - miał rację ;-)
Ale pełna "rehabilitacja" z Twojej strony ;-D

--
Pozdrawiam... mam 159 powodów, żeby czuć się wyjątkowo na drodze
(_)(_)(_)====\*/====(_)(_)(_)

 
01-12-06 21:55  Re: [relacja] sponsorowana – Niemiecki pancernik Scharnhorst - cz.2
Kojak 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 6
 

W między czasie kombinowałem przy reflektorach głównych pancernika - i tu znów efekt jaki powstał (patrz zdjęcia wyżej) dla prototypu mnie nie zadowolił. Gmerałem, kleiłem, przerabiałem - aż reflektor z 10 oryginalnych części rozrósł się do około 40 :):).

Na ostatnim zdjęciu gotowe reflektory w liczbie 5 szt.
Scharnhorst dostał również nową podstawkę, bo stara przestała mi się podobać. Wymagało to pewnych przeróbek w konstrukcji kadłuba - a była to operacja na "żywym organizmie". Trzeba było uważać żeby nic nie uszkodzić.

No to na razie tyle. Jak będzie coś wartego pokazania - na pewno to zrobię. :)
Jedna tylko mała uwaga - szkoda że tak dużo, tak dobrych materiałów na temat Scharnhorsta - dopiero niedawno do mnie dotarło. Można było jeszcze zmienić parę rzeczy. Jeszcze spróbuje to i owo poprawić - ale to delikatna kwestia bo elementy są już wykonane. Jak chociażby zejściówek z pokładu w głąb kadłuba. przydało by się je trochę uplastycznić.

--

PozdrawiamKojak


Post zmieniony (02-12-06 10:38)

 
01-12-06 22:01  Re: [relacja] sponsorowana – Niemiecki pancernik Scharnhorst - cz.2
Stachowitz 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Piękny okręt, piękny model... cóż dodać... chciałbym tak umieć:)

 
04-12-06 09:27  Re: [relacja] sponsorowana – Niemiecki pancernik Scharnhorst - cz.2
QN 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 23
Galerie - 8


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 3

"aż reflektor z 10 oryginalnych części rozrósł się do około 40" - to mi się podoba. :))))

Nie wiem czemu, ale choruję na podobną chorobę....... ;-)

--
Pozdrawiam


------------------------------------------------------------------------

 
08-01-07 06:17  Re: [relacja] sponsorowana – Niemiecki pancernik Scharnhorst - cz.2
Kojak 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 6
 

W weekend coś porobiłem przy Scharnhorście. W sumie tak mniej więcej przez te dwa dni mimo że siedziałem przy nim łącznie około 10 godzin - prace posunęły się do przodu niewiele.
Zacząłem robić nadbudówkę dziobową.
Po przymiarkach okazało się że, trzeba zrobić nowy szkielet nadbudówki dziobowej, bo w poprzednim pomyliłem się z grubością tektury i wyszedł około 2 mm za wysoki. Poza tym gro czasu zajęło wklejanie drucików w ścianki nadbudówki. Przygotowałem też pokłady na nadbudówce. Wyszło że nadbudówkę trzeba trochę podszlifować od strony dziobu - ponieważ barbeta nie dochodzi do pokładu - ale to żaden problem. Wyszło też że, przed montażem całości należało by zrobić podstawy dalmierzy aby wpasować je idealnie w otwory pokładu górnego. Po przklejeniu pokładu będzie to wprawdzie możliwe - ale mniej wygodne.
No a teraz zdjęcia jakie udało mi się wykonać :):) :



--
PozdrawiamKojak

 
08-01-07 06:37  Re: [relacja] sponsorowana – Niemiecki pancernik Scharnhorst - cz.2
Saburo 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5
 

Masa roboty ale efekt końcowy to wynagradza z nawiązką. Pięknie.

--
Pancernik Nagato
Superpancernik GrossDeutschland
Pancernik Bismarck

 
08-01-07 08:19  Re: [relacja] sponsorowana – Niemiecki pancernik Scharnhorst - cz.2
Janek 



Na Forum:
Relacje z galerią - 3
Galerie - 48


 - 9

Jestem pełen podziwu - Mistrzowska Robota - SUPER.
Pozdrawiam

 
08-01-07 09:11  Re: [relacja] sponsorowana – Niemiecki pancernik Scharnhorst - cz.2
Piterski 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Relacje z galerią - 1


 - 1

To będzie kolejny wspaniały model. Już teraz wiem, że również któregoś pięknego dnia do niego zasiądę, ale z zupełnie innym nastawieniem jakościowym niz. przy pierwszym podejściu.

--
4976342
Na tapecie: GAZ 69M; PGM-17.

 
20-02-07 21:23  Re: [relacja] sponsorowana – Niemiecki pancernik Scharnhorst - cz.2
Kondzik   

kiedy ciag dalszy????model super

 
21-02-07 07:22  Re: [relacja] sponsorowana – Niemiecki pancernik Scharnhorst - cz.2
MacGregor 



Na Forum:
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Kojak, pewnie się narażę, ale przy takiej waloryzacji to wielka szkoda, że nie zrobiłeś przeszklonych bulajków...

--
MacGregor

 
21-02-07 12:41  Re: [relacja] sponsorowana – Niemiecki pancernik Scharnhorst - cz.2
Sven 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 2
Galerie - 6


 - 3

Zgadzam się, zostawienie oryginalnych bulajów znacząco wpływa na ostateczne wrażenie, a w przypadku modeli starych wyglądają one po prostu fatalnie. Na szczęście Scharnhorst chyba jako ewenement w czasach swojego wydania grafikę miał rzekłbym rewelacyjną, więc bujale nie są tylko kółkami z czarnym półksiężycem.

--
Sven

HMS Ark Royal

 
21-02-07 15:25  Re: [relacja] sponsorowana – Niemiecki pancernik Scharnhorst - cz.2
Seweryn 

 

MacGregor korzystając z okazji zapytam tutaj - czy "przeszklone" bulaje w przepisach naviga dyskwalifikują model w klasie standard, podobnie metalowe lufy?

--
Seweryn

 
22-02-07 10:18  Re: [relacja] sponsorowana – Niemiecki pancernik Scharnhorst - cz.2
MacGregor 



Na Forum:
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Tak, przeszklone bulaje i metalowe lufy grubsze od 2 mm (średnica) klasyfikują model do klasy modeli waloryzowanych, czyli C-7B.

--
MacGregor

 
22-02-07 18:16  Re: [relacja] sponsorowana – Niemiecki pancernik Scharnhorst - cz.2
Seweryn 

 

Dzięki MacGregor, jak możesz podeślij mi na s_weinert@interia.pl regulamin Naviga.

--

Seweryn

Post zmieniony (22-02-07 18:21)

 
22-02-07 18:33  Re: [relacja] sponsorowana – Niemiecki pancernik Scharnhorst - cz.2
Avenger 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Ups. czyli moja Sara to już nie standard :-(

--

W stoczni: USS SARATOGA CV-3


Post zmieniony (22-02-07 18:33)

 
24-06-07 16:01  Re: [relacja] sponsorowana – Niemiecki pancernik Scharnhorst - cz.2
konradoo 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 3
 

Czy ktoś może wie czy Kojak pracuje nad tym modelem..??Bo cisza na forum...już od dawna

--
"Można się różnić, można się spierać, ale nie wolno się nienawidzić"

 
27-06-07 23:15  Re: [relacja] sponsorowana – Niemiecki pancernik Scharnhorst - cz.2
cake21   

Kojak, robi,ale jak juz zrobi....
Czapki z głów...

 
29-06-07 20:10  Re: [relacja] sponsorowana – Niemiecki pancernik Scharnhorst - cz.2
konradoo 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 3
 

No właśnie ja robię ten sam model i szczerze dużo właśnie pomogła mi relacja z tej budowy,ale ostatnio nie słychać nic...

--
"Można się różnić, można się spierać, ale nie wolno się nienawidzić"

 
19-09-07 20:03  Odp: [relacja] sponsorowana – Niemiecki pancernik Scharnhorst - cz.2
Grzech 

 

Moj kadlob stoi w doku juz czwarty rok. "Niemoc tworcza" Jak postepy w pracy? Przynajmniej zobacze jak robia to fachowcy.

--
Elektryczne nożyce z gór , w kosmosie nie ma większych....:-) .

 
16-11-08 17:31  Odp: [relacja] sponsorowana – Niemiecki pancernik Scharnhorst - cz.2
Rinat   

Hello! Tell and than construction Sharnchorst'а has ended?

--

 
16-11-08 21:36  Odp: [relacja] sponsorowana – Niemiecki pancernik Scharnhorst - cz.2
Janisz 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Hi Rinat,

Following my information that model has been suspended for while.
In meantime mr. Kojak has finished german cruiser Konigsberg.
Lovely job !!!!
But no idea what is he doing now.

Brdgs

 
17-11-08 04:35  Odp: [relacja] sponsorowana – Niemiecki pancernik Scharnhorst - cz.2
Lelum Polelum 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


 - 10

No, tośmy sobie pogadali ...

--
serwusik

 
17-11-08 15:12  Odp: [relacja] sponsorowana – Niemiecki pancernik Scharnhorst - cz.2
Rinat   

Hello, all!
Do not prompt where it is possible to look assemblage Sharnchorsta (АН 10/11-1995) completely, or to look the collected model?

 
18-11-08 17:28  Odp: [relacja] sponsorowana – Niemiecki pancernik Scharnhorst - cz.2
Rinat   

So, nobody will help?

 
18-11-08 18:27  Odp: [relacja] sponsorowana – Niemiecki pancernik Scharnhorst - cz.2
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

I'm afraid, that Scharnhorst is not lucky model [and battleship]....

--
Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024