FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
27-02-06 11:29  [pytanie - narzedzia] - Pytanie o uchwyt wiertarski do pseudo-Dremeli
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Czesc,

Jak w temacie - czy ktos sie z czyms takim spotkal? Kiedys na Allegro trafilem na info o uchwycie, ale do Dremela - rzekomo nie pasowal do innych multiszlifierek. Czy ktos z Was widzial cos takiego i jesli tak to gdzie i za ile?

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
27-02-06 14:10  Re: [pytanie - narzedzia] - Pytanie o uchwyt wiertarski do pseudo-Dremeli
MarcinekZ 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 4
 

Ostatnio na Allegro pojawia się uchwyt do normalnej wkrętarki akumulatorowej http://www.allegro.pl/item88737042_futerko_mozesz_wiercic_wkretakiem_akumulatorow.html

Uchwyt do dremela http://www.allegro.pl/item88827524_okazja_koncowka_uchwyt_wiertarski_dremel.html

Do wiercenia polecam to: http://www.allegro.pl/item88029526_piko_hobby_sm3_wiertarka_modelarska_i_nie_tylko.html

--
..,=====,o00o
//__l_l_,\____\,__
l_---\_l__l---[]lllllll[]
_(o)_)__(o)_)--o-)_)___

 
27-02-06 14:29  Re: [pytanie - narzedzia] - Pytanie o uchwyt wiertarski do pseudo-Dremeli
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Dzieki Cinek :)
Co do pierwszej - to nie mam na razie pojecia, jak toto umocowac w mojej szlifierce, chyba, ze do ojca pojade i mi dotoczy odpowiednie wrzeciono...ale to 100 km trzeba jechac...
Druga widzialem, wlasnie o to mi chodzilo, ale pasujace do nie-dremeli - glupio kupic, a potem sie zdziwic, ze nie pasi... a kosztuje prawie tyle, co moj caly zestaw z gietkim walkiem :)
O Piko to Ty mi nie przypominaj, bo sie zagapilem, jak likwidowali moja modelarnie - zabralem troche MMow i Modelarzy, ale nie wiertarke i co najwazniejsze, uchwyt do pionowego wiercenia :)

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
01-03-06 09:19  Re: [pytanie - narzedzia] - Pytanie o uchwyt wiertarski do pseudo-Dremeli
wloczyk 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2
 

Podejżewam że chodzi ci o futerku w stylu takim jak to pod drugim linkiem. One rzeczywiście pasują tylko do Dremela (drobnozwojomy gwint 3/8"), podczas gdy chyba wszyscy inni producenci uzywaja drobnozwojowego M8. Mozna jednak bez większych problemów zaopatrzyc sie w analogiczą koncówke produkowana przez firme Proxxon (na allegro bywały po ok. 30PLN), która to firma wykonuje futerka w obu wersjach gwintowania. Mozna tez kupic po prostu Dremelowskie tuleje zaciskowe, które pasuja chyba do wszystkiego (przynajmniej u mnei zestaw tulejek za pół stówy kosztował do szlifierki Pegasusa za dwie dychy :P)
Tulejki wyglądaja tak:
http://www.allegro.pl/item87989490_okazja_zestaw_koncowek_precyzyjnych_dremel.html chociaż według opisu nie pasuja do niczego poza Dremelem

--
na tapecie: BA-64, Golden Hind, Land Ironclad (na podst. H.G.Wells'a), Caterpillar P-5000

 
01-03-06 09:47  Re: [pytanie - narzedzia] - Pytanie o uchwyt wiertarski do pseudo-Dremeli
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Dzieki Wloczyk - wlasnie o to mi chodzilo, tzn. o opinie jakiegos praktyka w kwestii tego, czy jak cos pasuje tylko do Dremela, to do niczego innego nie pasuje :) Pogmeram za tym Proxxonem...

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024