FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
11-02-06 10:45  Noże modelarskie Martor
Norvik 
moderator




Na Forum:
Galerie - 25


 - 1

Właśnie przejrzałem ciekawą stronę z nożami modelarskimi http://www.ronox.pl.Ogromny wybór i kilka ciekawych konstrukcji (np. nóż do cięcia pasków). Czy ktoś kupował w tym sklepie i mógłby się podzielić wrażeniami - chodzi mi o jakość produktów. Jest tam też cyrkiel tnący Junior, który specjalnie mnie interesuje. Czy ktoś go używa, bo wydaje się o niebo lepszy od Olfy, która wyraźnie mnie nie lubi i tnie po swojemu.

 
11-02-06 10:56  Re: Noże modelarskie Martor
Michał 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Ale bajer!!! Bogactwo oferty zaskakuje!

--
Pozdrawiam!
Michał

 
11-02-06 11:11  Re: Noże modelarskie Martor
Robert   

Ale ceny też niezłe, metalowa linijka 30 cm za ponad 9 ojro, ja za dosłownie identyczną w Leroi Merlin płaciłem 2,5 zł.

--
Pozdrawia
Robert

---------------------------------------
róbmy modele, a nie wojny!!!
---------------------------------------

 
11-02-06 12:11  Re: Noże modelarskie Martor
Kuba 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

Rzeczywiscie maja tam duzo ciekawych bajerow. Tylko te ceny w euro odstraszaja, moze sie pomylili i powinno byc w PLN:)
Pozdrawiam!!!

--
100 % karton!!!!!!!!!!

 
11-02-06 12:23  Re: Noże modelarskie Martor
Kat 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 7
Galerie - 16


 - 8

Nawet jak w pln to i tak za drogo, chyba że już są wliczone koszty transportu w dowolne miejsce na ziemi.

Pozdrawiam

--
_________________
Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz

"Nie ma ludzi niewinnych, są tylko źle przesłuchani"- Felix Dzierżyński

Makro: HSW Ł-34 , IS-3 , BTR-80, ORP Grom II
Mikro: 2S19 Msta, Man 7t , M1070 HET, Fiat 126p

Moja strona: http://maciek-kat.cba.pl/

 
11-02-06 15:41  Re: Noże modelarskie Martor
Lancaster 

 

"Bezpieczny pojemnik do przechowywania zużytych ostrzy. Format: 100 x 100 x 210 mm." najciekawsze :D

 
14-02-06 18:04  Re: Noże modelarskie Martor
Norvik 
moderator




Na Forum:
Galerie - 25


 - 1

Byłem dziś w tej firmie, ale niestety prowadzą głównie sprzedaż internetową i nie można na miejscu zobaczyć całego asortymentu. Tę niedogodnosć rekompensuje bardzo miła obsługa. Noże wygladają na bardzo solidne (made in germany...) więc skusiłem się na zakup, choć cyrkla na którym najbardziej mi zależało nie było :(

 
14-02-06 19:10  Re: Noże modelarskie Martor
Konrad 

Na Forum:
Galerie - 1
 

*Norvik - a jak z cenami?

 
14-02-06 19:52  Re: Noże modelarskie Martor
Norvik 
moderator




Na Forum:
Galerie - 25


 - 1

Ceny są na stronie www. Nie są niskie, ale nóż się nie zużywa wiec to wydatek jednorazowy, a oceny ostrzy podobne są do cen skalpeli. Na pewno taniej niż w sklepach ze sprzętem medycznym typu Cezal.

 
14-02-06 22:03  Re: Noże modelarskie Martor
zielasz   

"nóż się nie zużywa wiec to wydatek jednorazowy"
to zupełnie tal jak z tymi cudownymi nożami laserowymi z telezakupów :))Jeden nóż na
100 lat .Ale rozumiem że koniecznie trzeba kupić.Co to za modelarz bez zielonej podkładki za 50 pln i nożyka za drugie tyle ;)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024