FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 
13-02-06 20:03  Re: Moje forum kartonowe
_Grzecho_ 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Krzychu74 nie obraziłeś mnie. Marek P, właśnie sobie zdaje z tego sprawę, że nie będzie łatwo. Chcę spróbowac swoich sił.

Pozdrawiam

 
14-02-06 02:09  Re: Moje forum kartonowe
paakub 

 

Witajcie,
Popieram Cie _GRZECHO_ w twym przedsiewzieciu.....
GOOD LUCK!!!!!!!!
Piotr

 
14-02-06 17:23  Re: Moje forum kartonowe
cygielski 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

Zastanawiam się, po co te nowe fora. Nie widzę w nich nic, co by rozbudowywało w jakikolwiek sposób to, co już jest tutaj i na Kartonworku. Może ich twórcy powinni pomyśleć, co nowatorskiego i brakującego z obecnych forów mogli by zaoferować użytkownikom. A wtedy sukces murowany :-))) A serio, to życzę powodzenia.

--
Pozdrawiam,
Szymon

 
15-02-06 10:09  Re: Moje forum kartonowe
Marcintosh 

 

Szymonie,
Kiedys byla jedna partia i jeden program w TV. Czy bylo lepiej? Coz, niektorzy uwazaja, ze tak, inni ze nie ;-)
Pozdrawiam,
Marcin

 
15-02-06 10:41  Re: Moje forum kartonowe
cygielski 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

Eeee, nie chodzi mi o zniechęcanie nikogo. Po prostu, jak się wchodzi na "rynek", warto zabrylować jakimś pomysłem, którego nie mieli inni. A w ostatnich dwóch forach takiego nie widzę.

--
Pozdrawiam,
Szymon

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024