FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 6 z 6Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6 
22-05-07 14:09  Re: [relacja] IJN Kiji
panczo 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 

Witam po dłuugiej przerwie
To co było dla mnie najważniejsze na ten rok czyli matura już praktycznie za mną (zostało jeszcze ustne polski ale to już pestka), więc postanowiłem że już można brać się za klejenie. Najpierw chciałem rozliczyć się z niedokończonych rzeczy i zakończyć relację z budowy torpedowcja IJN KIJI. Jeżeli miałbym podsumować: model kleił się bardzo przyjemnie. Nie należy on do najprostrzych ze względu na dużą liczbę małych elementów, ale nie jest też trudny. Jest to mój pierwszy okręt więc jestem z niego dumny, a wnioski z budowy przydadzą mi się podczas budowy następnego okrętu, tym razem większego i krążownika.







Na koniec jeszcze jedna fotka modelu nad któym pracuję aktualnie:



--

 
22-05-07 22:08  Re: [relacja] IJN Kiji
sys 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

fajny! ;)

--
------------------------------------------------------------------------------
czarny pas w modelarstwie... ;)

 
23-05-07 18:35  Re: [relacja] IJN Kiji (KONIEC)
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

Moze juz nie powinienem sie czepiac okienek, bo sam w Retwizanie podobne wstawiam ale jak na okret z tego okresu, Twoje sa zbyt masywne- w krazowniku moze lepiej ich nie wstawiaj ;)

--
Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.

 
23-05-07 19:41  Re: [relacja] IJN Kiji (KONIEC)
panczo 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 

Rzeczywiście okienka trochę się "wybiają " ponad model, ale baaardzo kusi mnie żeby w Isuzu spróbowadź jeszcze raz, ale tym razem dużo cieńszy drucik no i wpakowany do środka dziurki a nie na zewnątrz. Decyzji jeszcze nie podjęłem, ale coś czuję że masz rację. Na ten etap waloryzacji chyba jeszcze przyjdzie czas :-))

--

 
26-05-07 16:28  Re: [relacja] IJN Kiji (KONIEC)
Tomasz K. 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 6
Galerie - 55


 - 11

Dawid , gratuluję zakończenia budowy ! Bardzo ładnie sie prezentuje :)
Co do Me-329 - może relacja z dalszych prac ?:)

--
Pozdrawiam!
Po za klejeniem - malarstwo i rysunek http://sabbstone.deviantart.com/

 
26-05-07 22:37  Re: [relacja] IJN Kiji (KONIEC)
Tomek 

 - 2

Skoro IJN Kiji już pływa, to czekamy na niego w Rzeszowie we wrześniu na konkursie! A swoją drogą model mi się podoba. Nawet fajnie sklejony. Gratulacje!
Tomek

 
27-05-07 09:29  Re: [relacja] IJN Kiji (KONIEC)
panczo 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 

Hej
The End- myślałem o relacji z budowy Me-329 ale budowa mi się ciągnie i ciągnie, więc byłaby to niekończąca się relacja podobnie zresztą jak ta z budowy Kiji. Nie mogę obiecać ale prawdopodobnie zrobię relację z budowy IJN Isuzu :-)
Tomku w Rzeszowie powinienem się pojawić ale nie wiem czy z IJN Kiji, bo jeżeli uda sięskończyć Isuzu to wezmę krążownik. Apropo wczoraj pół dnia spędziłęm na klejeniu. Po półrocznej przerwie postanowiłem skleić Forda Tfc z Modelika któego właśnie wygrałem w Rzeszowie :-))) Bawiłęm się przy tym jak dziecko, wymyślałem jakieś nowe rozwiązania. Super zabawa a przerwa maturalna dobrze mi zrobiła.

--

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 6 z 6Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024