FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 6Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  -> 
03-03-06 18:46  Re: [relacja] IJN Kiji
OGGO 



Na Forum:
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 5

Witam Panczo
Sledze Twoja relacje z zainteresowaniem,i mam dwa pytania: czy lufy sa kupione extra do tego modelu czy wykonales je sam?I drugie:relingi na prawej i lewej burcie sa zrobione z tej samej nitki? bo prawo burtowy wyglada troche grubiej mozliwe ze to tylko zludzenie.Pozdrawiam i zycze dalszych sukcesow OGGO.

--
W stoczni......wloski pancernik Roma GPM

 
03-03-06 19:25  Re: [relacja] IJN Kiji
panczo 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 

cześć OGGO
Lufy to oczywiście gotowce kupione w sklepie GPM-u, a co do relingu to jest to ten sam materiał po obu stronach, to nie jest nitka tylko zyłka :-))

--

 
28-04-06 14:09  Re: [relacja] IJN Kiji
panczo 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 



Maleństwo powoli otrzymuje nadbudówki. Prawie gotowy jest cały dolny pokład z wyjatkiem masztu szalup i kilku jeszcze drobnych części.

--

 
28-04-06 16:08  Re: [relacja] IJN Kiji
syjek 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 2
 

Fajniutki okręcik Ci wychodzi, sam nabieram na niego ochoty :)

--
Pozdrawiam
Sylwek

KONCERN modelarski MO ;-)
Speedway Fan ORZEŁ ŁÓDŹ

 
22-08-06 15:35  Re: [relacja] IJN Kiji
panczo 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 

WItam po 4 miesiąch przerwy
Moja stocznia bardzo powoli ale jednak posuneła się do przodu, w budowie małego torpedowca. Do końca zostało już w sumie niewiele elementów. Przedewszystkim wykończenie nadbudówki (głównie chodzi tu o lornetki), i kilka małych elementów.
Sam okręt buduje się dość przyjemnie. Górna część nadbudówki nie jest przyklejona jeszcze, lecz swobodnie sobie leży.





--

 
22-08-06 16:52  Re: [relacja] IJN Kiji
syjek 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 2
 

Bardzo fajnie Ci wychodzi ten okręcik, nawet nabrałem apetytu na niego :)

--
Pozdrawiam
Sylwek

KONCERN modelarski MO ;-)
Speedway Fan ORZEŁ ŁÓDŹ

 
22-08-06 17:01  Re: [relacja] IJN Kiji
panczo 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 

Dzięki Syjek , ze swojej strony mogę Ci go tylko polecić i zagwarantować przyjemną zabawę. A i będzie bardzo dobrą odskocznią od tych dużych okrętów, które sklejasz.
Ja osobiście wzięłem się za niego , bo dysponuję małą ilością czasu. Następny rok szkolny jest maturalny więc też nic większego nie skleję, szkoda, bo przygotowywałem się do Admirała Graff Spee. No ale na mały niszczyciel zawsze znajdę czas :-))

--

 
22-08-06 18:56  Re: [relacja] IJN Kiji
Adrian(a-graph) 



Na Forum:
Galerie - 9
 

Ladnie klejony model ale wydaje mi sie ze zle skleiles te dwa stanowiska obserwacyjne po bokach pomostu.Zamiast wkleic podest do srodka nakleiles go od gory.Wyglada jak latarnia.Nie mam tego modelu ale to pamietam z japonskich niszczycieli.Ogolnie najlepiej zrobic to normalnie jako azurowy reling..efekt sto razy lepszy.Zycze powoedzenia w dalszym ciagu budowy.

--
Royal Navy first !!!

 
22-08-06 20:09  Re: [relacja] IJN Kiji
QN 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 23
Galerie - 8


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 3

Ładnie, tylko rażą mnie te miedziane bulaje. Trochę to przerysowane (o ile w ogóle japończycy coś takiego jak miedziane okucia mieli).

--
Pozdrawiam


------------------------------------------------------------------------

 
22-08-06 20:41  Re: [relacja] IJN Kiji
panczo 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 

Odnośnie tych stanowisk obserwacyjnych na pomoście to są wykonane tak jak w instrukcji. Ja osobiście nie znam się na okrętach więc zrobiłem wg instrukcji, nie wiem czy jest to poprawnie w stosunku do oryginału, ale pewnie ma pan racje.
A jeżeli chodzi o bulaje o których wspomniał QN to zrobiłem je gdyż chciałem wypróbować ogólnie robienie okuć w okrętach. Rzeczywiście nie wygląda to zbyt naturalnie, ale niestety chyba jest zaq późno na malowanie, lub usuwanie ich.
Dziękuję za komentarze i krytyke :-)

--

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 6Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024