FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 4Strony:  <-  1  2  3  4  ->  => 
02-02-06 01:25  Re: [zapowiedź MODELIK 3/06] myśliwsko-szturmowy F/A-18F SUPER HORNET
ssebittro 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1


 - 1

Mam nadzieje że nawet w części będzie to Askold :-)

--

Teoretyk ostatnio...

 
02-02-06 01:51  Re: [zapowiedź MODELIK 3/06] myśliwsko-szturmowy F/A-18F SUPER HORNET
JOL 

 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Jest szansa na okręty w następnej serii, ale to zależy od autorów. Czy będzie "Askold"? Niestety, ale chyba nadal jeszcze nie. No, chyba że Dmitrij szykuje i dla mnie i dla Was niespodzianę i przyśle skończoną pracę niespodziewanie.

--
JOL

 
02-02-06 10:05  Re: [zapowiedź MODELIK 3/06] myśliwsko-szturmowy F/A-18F SUPER HORNET
BERP 



Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3
 

Cześć

Nagle pojawił mi się uśmiech na twarzy :-) nie ukrywam, że jestem miłośnikiem prezentowanego tematu, dlatego cieszę się bardzo, że zdecydowali się Państwo na wydanie współczesnej maszyny. Zapoznałem się z krótkim opisem na firmowej stronie i model zapowiada się naprawdę dobrze, jeżeli jest to możliwe proszę w przyszłości o zamieszczenie jakiegoś przykładowego arkusza :-).
Pozdrawiam

--
Śmigam na rowerku po górach tttrrrrr ....;-)

 
02-02-06 10:17  Re: [zapowiedź MODELIK 3/06] myśliwsko-szturmowy F/A-18F SUPER HORNET
ESP   

WOW
WOW
MOJE MODLITWY ZOSTALY WYSLUCHANE!!!!
DZIEKUJE!

ps. F-18E/F SuperHorror (jak go przezywaja piloci Tomcatow) jest w ok 80% rozny od F-18C/D Hornet - praktycznie z pierwotnego horneta zostal ogolny zarys sylwetki...

ps2. jednak pomarudze
czemu takie smutne malowanie? przeciez o wiele atrakcyjniej wygladalby w barwnych schematach VF-84 Jolly Rogers lub Diamondbacks albo Bounty Hunters....

--

Le Coureur 1776 (Shipyard) - 5%
HMS Alert 1777 (Shipyard) - 100%
Yukikaze (AH 3/2003) - 100%
P-51C Mustang III (AH 3/2006) - 100%
Messerschmitt Bf109F-4 (AH 4/2005) - 100%

Post zmieniony (02-02-06 10:18)

 
02-02-06 10:19  Re: [zapowiedź MODELIK 3/06] myśliwsko-szturmowy F/A-18F SUPER HORNET
kari   

Witaj Jol.
Czy można wiedzieć do kogo adresowany jest "SUPER SZERSZEŃ", chodzi mi o skalę trudności ?
Np. łatwy, średni czy trudny, a może bardzo trudny ? :-) :-)
Pozdrawiam.
--------------------------------------------------------------------------------

 
02-02-06 10:26  Re: [zapowiedź MODELIK 3/06] myśliwsko-szturmowy F/A-18F SUPER HORNET
JOL 

 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Kari - tak jak napisałem rozpoczynając ten wątek "więcej informacji o modelu na http://www.modelik.pl "

--
JOL

 
02-02-06 10:29  Re: [zapowiedź MODELIK 3/06] myśliwsko-szturmowy F/A-18F SUPER HORNET
JOL 

 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


ESP - pytanie o wybór malowania to w zasadzie pytanie do autora, ale z tego co wiem akurat tą wersje malowania miał bardzo dobrze udokumentowaną licznymi zdjęciami.

--
JOL

 
02-02-06 10:31  Re: [zapowiedź MODELIK 3/06] myśliwsko-szturmowy F/A-18F SUPER HORNET
Mała Mi 



Na Forum:
Galerie - 1
 

Kari - a zaglądałeś na stronę Modelika? Jak wół stoi napisane, że "model dla zaawansowanych".
PZDR. Mała Mi

--
It'll End In Tears

 
02-02-06 10:49  Re: [zapowiedź MODELIK 3/06] myśliwsko-szturmowy F/A-18F SUPER HORNET
psinthos 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

Super okladka! Bardzo mi sie podoba. :-)
Z reszta, wiekszosc okladek Sankowskiego jest super, ale ta wyjatkowo cieszy oko.

Szkoda, ze nie kleje samolotow... ;-)

--

m.
*psinthos.com* | *sternenflotte.pl*
------------------------------------------------------------------------------------------------------
w stoczni: Nagato | Isuzu | USS Caperton | USS Oklahoma | USS California
------------------------------------------------------------------------------------------------------

 
02-02-06 11:04  Re: [zapowiedź MODELIK 3/06] myśliwsko-szturmowy F/A-18F SUPER HORNET
AWOT   

Pierwotnie planowałem malowanie z czaszką na ogonie ale był problem ze zdobyciem odpowiednich materiałów.

--

AWOT

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 4Strony:  <-  1  2  3  4  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024