FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 
31-01-06 22:59  Re: Problem z wydrukowaniem ze skanu!
car 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 3
 

otworz pdfa w corel draw.

 
31-01-06 23:10  Re: Problem z wydrukowaniem ze skanu!
Adam   

Mam Adobe Reader 7 zainstalowany z niezbędnika program jest darmowy!!! Otwórz jakiś plik z obrazkami w nim i tam masz na pasku taki przycisk :) "zadania obrazka" tam bierzesz eksportuj obrazki i tyle! ALe dalej nie mam rozwiazania mojego problemu bo jak sobie drukuje te obrazki w 100% to jeżeli po za marginesami znajdują sie na stronie jakieś elementy to ich nie drukuje!

--
Rock n'roll

 
31-01-06 23:16  Re: Problem z wydrukowaniem ze skanu!
Chaton 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 14
 

to już musisz się zdecydować na drukarke drukującą bez marginesów, alb obsługującą np. A3 albo najtaniej: podziel sobie to na dwa wydruki. A w ogóle to pisz trochę jaśniej - jeżel chcesz pomocy to pisz co jest i gdzie w jakim formacie.

--
__________________________________________________________________________________________
Rammer ; Ju-87B ; Mapei ; Wasserfall W5 ; Airwolf ; Ta-183 - 5% ; Jagdpanther - 75% ; Pioneer ; Jeffery-Poplavko
Galeria modeli

 
31-01-06 23:18  Re: Problem z wydrukowaniem ze skanu!
$niegoo 

 

no bo jak ma drukować, skoro to już leży w gestii drukarki :-|
jeżeli drukarka nie pozwoli ominąć marginesów...no to już jej nie przeskoczysz - no chyba, że sobie dorysujesz...

--
5500664
Prawo Kociej Termodynamiki:
Ciepło przepływa z cieplejszego do chłodniejszego ciała, za wyjątkiem kota, gdzie całe ciepło przepływa do kota.

 
31-01-06 23:45  Re: Problem z wydrukowaniem ze skanu!
Adam   

Podzielić na dwa wydruki to spoko tylko jak!!
Co do zapisywania pdf do jpg mały tutorial:






--

Rock n'roll

Post zmieniony (31-01-06 23:46)

 
01-02-06 00:14  Re: Problem z wydrukowaniem ze skanu!
BeBe 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


 - 3

Zmniejsz trochę, bo oczy bolą ;-) A po co skanując robiłeś pdf'y?
Acha, już doczytałem, czyli krótko mówiąc wątęk "piracki" - no fajnie....

--
Pozdrawiam... mam 159 powodów, żeby czuć się wyjątkowo na drodze
(_)(_)(_)====\*/====(_)(_)(_)

 
01-02-06 00:27  Re: Problem z wydrukowaniem ze skanu!
Adam   

Nie piracki!!! Pisałem przecież, że chodzi mi o wydrukowanie zapasowych części! Gdybym chciał sklejać te modele ze skanów to nie było by problemu z tym, że są 5% mniejsze!

--
Rock n'roll

 
01-02-06 01:02  Re: Problem z wydrukowaniem ze skanu!
BeBe 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


 - 3

<Tak w ogóle to ściągnałem kilka gb zeskanowanych modeli
Jak to inaczej nazwać??? Rozumiem, że skanujesz z oryginałów, ale tak publicznie o ściąganiu (?). Gdzie takie "cuda" są, na Onecie czy WP?

--
Pozdrawiam... mam 159 powodów, żeby czuć się wyjątkowo na drodze
(_)(_)(_)====\*/====(_)(_)(_)

 
01-02-06 01:55  Re: Problem z wydrukowaniem ze skanu!
Adam   

Ale robicie problem?? Ścignąłem archiwum z wieloma modelami cześci z nich nie mam fizycznie ale posiadanie na dysku skanów piractwem nie jest!! Co ja to sprzedaje, albo gdzies publikuje? Nawet ich nie wydrukowałem!
Piractwo, ta szkodze polskiemu modelarstwu :D

--
Rock n'roll

 
01-02-06 02:24  Re: Problem z wydrukowaniem ze skanu!
TAGEZ222   

Adam jak byś się przyznał że masz filmy Divx ,albo mp 3 nikt by nie zwrócił uwagi ale skany to powazna sprawa ,nie wolno i już taka paranoja ha ha ha .

--
Karton na wieki.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024