FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 7 z 7Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7 
26-01-06 07:47  Re: [Relacja]- WAK 8/2005 - Spirit of St. Louis
pulpetto 

Na Forum:
Relacje z galerią - 20
Galerie - 24
 

Czarnej kreski nie będę zamalowywał, bo tak naprawdę to sie nie zwraca na nią uwagi. Jak bym zamalował to dopiero by ja było widać ;-). Miałem tylko taki problemik, że wcześniej, bezmyslnie, zrobiłem tam dziurek pod zastrzał. Z lekka go machnąłem kropelką gęstej farbki (mojej od retuszu-miałem taka akrylową z zestawu figurek z Władcy Pierścieni). I tyle. A final juz niedługo...
Pozdrawiam

--
KMH Sokół Radom

 
28-01-06 13:56  Re: [Relacja]- WAK 8/2005 - Spirit of St. Louis
pulpetto 

Na Forum:
Relacje z galerią - 20
Galerie - 24
 

I nadszedł ten dzień. Model skończony, a że za oknem ładna pogoda, to postanowiłem zabrać Spirita na mały spacerek i pokazać mu najbliższą okolicę. Na pamiątkę pstryknąłem mu parę fotek. Na dwóch z nich nawet widać tą "najbliższą okolicę".
Pozdrawiam i zapraszam do oglądania:

















--
KMH Sokół Radom

 
28-01-06 14:02  Re: [Relacja]- WAK 8/2005 - Spirit of St. Louis
Qrchak 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4


 - 2

Czyżby Lindbergh zahaczył o biegun północny w czasie przelotu ? ;o)

--


Homo homini lupus est.
Qrchak GG:3601204

 
28-01-06 14:14  Re: [Relacja]- WAK 8/2005 - Spirit of St. Louis
vwsmok 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 10


 - 2

Grupa: QWKAK

Cwaniak. Zaliczył międzylądowanie na Grenlandii, a chwalił się, że przelot był jednym ciurkiem ;-)
Pulpetto - dorób koleiny za kołami i płozą i możesz ogłosić, że znalazłeś nieznane zdjęcia z lotu Lindbergha. Super to wygląda!

--
w budowie:
Oslabja 1:200 (Nawarin modyfikowany) ; Whippet; Nieuport
Galerie:
Citroen H czyli QWKAKowóz falisty || Renault-Mgiebrow || HMVS Cerberus (96%) || Dufaux C.2 || SPAD A.2 || Camel Karo || CWS T-1 ||
Luftwaffe - "bezswastycznie" || Fokker D.VII, 15 Eskadra Myśliwska, 1920 r. || Sopwith Camel, Otto Kissenberth, Jasta 23 || AEC Dorchester, Libia 1941 r.

 
28-01-06 14:22  Re: [Relacja]- WAK 8/2005 - Spirit of St. Louis
Hook6   

 

Podobno uzupełniał paliwo ;-))

Fajna relacja, zakończona ciekawą sesją i ładny modelik (to przede wszystkim). Za wszystko to dziekuję.

--

 
28-01-06 16:18  Re: [Relacja]- WAK 8/2005 - Spirit of St. Louis
Paweł 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 7


 - 4

Bardzo fajny pomysł zaprezentowania modelu.

--
Pt-47

 
30-01-06 09:35  Re: [Relacja]- WAK 8/2005 - Spirit of St. Louis
pulpetto 

Na Forum:
Relacje z galerią - 20
Galerie - 24
 

Dzięki wszystkim za pochwały.
Podsumowując całość: modelik sklejało się raczej bezproblemowo, trochę zabawy było z cylindrami, ale poprawne ich wykonanie nie przekracza możliwości nawet poczatkującego sklejacza (wymagana jest tylko większa cierpliwość). Całość prezentuje się dość efektownie (zwłaszcza rozmiary modelu na to wpływają). Był to pierwszy "cywil" wykonany przeze mnie i myślę, że nie ostatni.
Pozdrawiam

--
KMH Sokół Radom

 
30-01-06 09:49  Re: [Relacja]- WAK 8/2005 - Spirit of St. Louis
Homik 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

Śliczne, po prostu śliczne.

Co do Lindbergha ... został złożony donos do FAI, aby jego przelot unieważnić, ew. zakwalifikować do kategorii "loty z międzylądowaniem" :)

--
-----------------------------------------------------------------------
http://www.facebook.com/WAKpl

 
30-01-06 10:23  Re: [Relacja]- WAK 8/2005 - Spirit of St. Louis
AWOT   

Fajne fotki i fajnie sklejony model
BRAWO !!!

--

AWOT

 
30-01-06 22:37  Re: [Relacja]- WAK 8/2005 - Spirit of St. Louis
pulpetto 

Na Forum:
Relacje z galerią - 20
Galerie - 24
 

Homik zgodnie z życzeniem ;-)
Fotka od spodu



--
KMH Sokół Radom

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 7 z 7Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024