FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 8 z 10Strony:  <=  <-  6  7  8  9  10  ->  => 
26-03-06 16:54  Re: [relacja] pancernik "Gneisenau"
Kojak 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 6
 

Korsarz idziesz jak burza :):) -ja wciąz dłubię przy kominie :(. Jak widzę ze zdjęć są różnice w opracowaniach tych "bliźniaków"

--
PozdrawiamKojak

 
26-03-06 17:15  Re: [relacja] pancernik "Gneisenau"
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

tak tylko spórz na swój komin a na mój :) itak sie slimacze jak na taki maly model... A różnice, no sa. dobrzeze chociaz na okladce mam napisane ze to Gneisenau, przynajmniej wiem, co sklejam... heh, pierwszy raz zdaza mi sie krytykowac JSC. A gdyby nie to forum, albo gdyby nie relaja, pewnie kleilbym jak leci caly szczesliwy :) Zaraz pewnie znowu cos wrzuce- nie ma to jak wolna niedziela ;))

--
Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.

 
11-04-06 13:37  Re: [relacja] pancernik "Gneisenau"
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

dziala, dzwigi, wlazy, takie tam...





--
Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.

 
11-04-06 19:16  Re: [relacja] pancernik "Gneisenau"
syjek 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 2
 

Bardzo czysto, schludnie i ładnie.
Tak trzymać :)

--
Pozdrawiam
Sylwek

KONCERN modelarski MO ;-)
Speedway Fan ORZEŁ ŁÓDŹ

 
17-04-06 13:34  Re: [relacja] pancernik "Gneisenau"
Keith   

Miłych Świąt "Corsair" ;
(i Jadaj jeno czarne pisanki!!!).
Ponieważ "olewasz", i Masz ku temu pełny prawo, rzeczywistego Gneisenau'a/38 pewnie tak jak jak i "warty honorowe", postanowiłem nie otwierać wrednej gęby "w tym pakiecie tematów".
Pękłem, kiedy ujrzałem jak Postanowiłeś niezwykle konsekwentnie rozwijać to co JSC przeoczył.
Otóż Twojemu /nieżle - czyli "niezupełnie żle"/ ulepionemu Fw 62 V2, kontynuując serię "potknięć" Wydawnictwa, Przydzieliłeś kod D-OHWE właściwy Fw 62 V1 (nie był testowany na pancerniku i różnił się od kolegi V2 posiadaniem dwóch pływaków, a nie jednego głównego i dwoma podskrzydłowymi coby sie na fali nie obalił.)
A Fw 62 V2 nazywał sie D-OHGF !
A kolorek jak wszystkie prototypy: RLM 02 (FS 36 165).
Słusznie Prawisz, że testowano również He 114 i dodam, że najprawdopodobniej również Ar 95.
Ponieważ hangar zdjełali niemcy taki bardziej do składowania paralotni dla oficerów a ci pewnie nie chcieli latać, to już w 1939r. go wyburzyli (porządny postawili dopiero w styczniu 1941r.) to i testowane samoloty stały tylko na katapultach.
Co do He 114 to był tam ciekawy V2 /D-UGAT/ z rzędowym silnikiem Junkers Jumo 210Ea, obudowanym ociupinę podobnie jak w Ju-87D. Potwierdza to fotografia ze zbiorów S.Breyera z lata 1938r.
Dłużej nie będę bo dosyć natrułem i zeżrem sobie teraz jakieś czarne jajo.
Serdeczne Pozdrowienia !

 
16-08-06 17:28  Re: [relacja] pancernik "Gneisenau"
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

zeby relacja calkowicie nie umarla zamieszcam zdjecia tego co udalo mi sie uczynic. niewiele, ale jednak. Wiec- do duzych dzwigow dodalem linki. nie weim czy jest ich tyle ile ma byc ale jako ze model itak nie jest superdokladny, wiec zostawiam tak jak jest- dwie linki.
poza tym- dalmierz glowny. Zrobiony z drutu, owiniety paskami cienkiego papieru. teraz mam faze na ten model, wiec pewnie niedlugo pokleje cos wiecej i pokaze.



--
Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.

 
19-08-06 17:41  Re: [relacja] pancernik "Gneisenau"
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

Gotowe działa artylerii 150mm [podwójne], katapulta na wieży C, i różne drobne rzeczy na dziobie i rufie.



--
Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.

 
21-08-06 12:24  Re: [relacja] pancernik "Gneisenau"
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

pięc reflektorów. przy skali 1:400 zabawa była całkiem konkretna...




--
Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.

 
21-08-06 13:10  Re: [relacja] pancernik "Gneisenau"
Robert.K 

 

!!!!!MISTRZOSTWO!!!!!!

 
21-08-06 18:43  Re: [relacja] pancernik "Gneisenau"
kopajt 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


 - 1

Ale masz wielkie paluchy :)

--
Pozdrowionka - najlepsze modele dopiero przed nami
w produkcji: TITANIC 1:50, NAGATO 1:100, CHINOOK 1:16 i co sobie jeszcze wymyślę ;)
Radomski Klub Modelarsko - Historyczny SOKÓŁ

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 8 z 10Strony:  <=  <-  6  7  8  9  10  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024