FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
25-01-06 22:06  [PYTANIE] SMS Kronprinz Wilhelm (Modelik)
psinthos 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

Przegladawszy ostatnio moje zbiory makulatury zaczelo mnie zastanawiac cos, na co zwrocilem uwage w modelu SMS Kronprinz z Modelika. Bulaje sa w nim odzwierciedlone jako kolka, bez jakiegokolwiek wypelnienia. Ciekawi mnie natomiast to, co jest widoczne na zdjeciu ponizej - jakby 'polaczone' bulaje. Czy gorny (a moze dolny?) ma przedstawiac otwarta oslone?

Moze ktos cos wie? Zdjecia innych modeli okretow klasy Koenig ani tez zdjecia oryginalow nie daly odpowiedzi...



Jakies pomysly?

--

m.
*psinthos.com* | *sternenflotte.pl*
------------------------------------------------------------------------------------------------------
w stoczni: Nagato | Isuzu | USS Caperton | USS Oklahoma | USS California
------------------------------------------------------------------------------------------------------

 
25-01-06 23:42  Re: [PYTANIE] SMS Kronprinz Wilhelm (Modelik)
grisza 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

To są osłony iluminatorów, zamykane w czasie bitwy (a może i sztormu...). Plama polega na tym, że te osłony otwierane były poziomo, a nie ukośnie... To dość stary model - teraz taka obsuwa by się raczej nie przydarzyła.

 
26-01-06 08:58  Re: [PYTANIE] SMS Kronprinz Wilhelm (Modelik)
wojtas.r 



Na Forum:
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3


 - 5

tak to należy interpretować - w celu waloryzacji mozna np. górne kółka zamalować na niebiesko a dolne wyciąć z kartou i nakleić

--
--
Informacje nie wyszczególnione w profilu: Kronprinz, Masumoto

 
26-01-06 13:03  Re: [PYTANIE] SMS Kronprinz Wilhelm (Modelik)
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

z tego co widzialem "schlezwig holstein" ma te kółeczka.. jako oddzielne elementy- do wyciecia i naklejenia, ale nie jako alternatywne elementy, tylko na narysowane biale pola, a wiec niezly hardkor :)

--
Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.

 
26-01-06 14:43  Re: [PYTANIE] SMS Kronprinz Wilhelm (Modelik)
PiotrNik 

 

Też tak stwierdziłem jak oglądałem mojego Schlezwiga, jednak jak Saburo (zwany "Wielkim") zrobił takowe w Bismarcku z ramką i zawiasami to nie miałem już więcej pytań...Wyłączyłem komputra i poszedłem pomagać żonce przy pierogach ;)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024