FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 8 z 8Strony:  <=  <-  4  5  6  7  8 
21-01-06 19:30  Re: [Nowość - Answer] - USS Gendreau 1:250
kari   

Widać temat nowości Answera - USS Gendreau 1/250 jest ostatnią rzeczą w tym wątku o której się tu pisze !!!.
Uczestnicy, zamiast o okręcie rozprawiają o nikomu niepotrzebnych podnoszących ciśnienie *******ach. Widać wolą potyczki słowne między sobą niż konstruktywne komentarze.
Napiszę jeszcze raz j/w - podobno modelarza (kartonowego w szczególności) powinien cechować : spokój, opanowanie i cierpliwość.
Od siebie dorzucam jeszcze tolerancję, i wyrozumiałość.
Wtedy nie będzie na forum "skakania sobie do gardeł ", "wylewania wiader z pomyjami na głowę", "przegryzania aorty", ... i tych powalonych postów .
Drodzy forumowicze, zanim coś napiszecie zastosujcie znaną Wam zasadę:
"trzy razy pomyśl, a raz napisz. :-]
Pozdrawiam.
--------------------------------------------------------------------------------

 
21-01-06 19:52  Re: [Nowość - Answer] - USS Gendreau 1:250
Junior II   

Do moderatoruf prosba wielka ,

jest was tu w tym dziale tylu , co pchel na psie .

Czemu tolerujecie te wszystkie glosy , po glosie tego kogos, co sie nazwal answer i zalozyl ten temat i zapowiedzial ten model ?

Czy nie lepiej by bylo zostawic tylko suchom zapowiedz-i modeli i zamykac wontek ?

Przeciez te wieczne , debilne wyszukiwanie czegos z tamtego, te kwiki roznych poprawiaczy i nalogowych masturbatoruf-podglondaczy Ciotki Kultury ,
oraz te rownie debilne odpowiedzi wydawcow , ktorzy zamiast olac te ´wszystkie kwiki , wdajom sie w debilne dysputy,

przeciez to jest wlasnie silom napendowom tych pyskowek .

Zamknijcie im wszystkim pyski,
zamykajonc zapowiedzi .

Tzn tylko zapowiedz wydawcy i basta.

Niech sie do upadlego majlujom na privie, te wszystkie oburzone swientym oburzeniem,
te jakies answery, kari, panieadasie, sturmowiki , juniory , pacynskie , wizy , kefiry i cala ta plujnicowa zbieranina idiotuf , co to jakiemis gupiemi papiurami sie zajmujom.

Inaczej , zawsze bedzieta mialy tu ambaras i bedom síe zawsze znajdowac takie ( jak ten jakis kari ),
co bedom mówic , ze tu nie mogom se podglondac Ciotki Kultury .

--



Post zmieniony (21-01-06 20:40)

 
21-01-06 19:52  Re: [Nowość - Answer] - USS Gendreau 1:250
OGGO 



Na Forum:
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 5

Witam
Ciekawy model,ladny kamuflaz . Bedzie pasowal do Taszkienta i De Ruyter z JSC .

--
W stoczni......wloski pancernik Roma GPM

 
21-01-06 21:44  Re: [Nowość - Answer] - USS Gendreau 1:250
Hook6   

 

Jeśli po zapowiedzi będziemy zamykali wątek to już nikt nieczego się od Wydawcy nie dowie, bo nie będzie miał gdzie zapytać. A jeśli tak, to po co publikowac takie zapowiedzi? Każdy może sobie sprawdzić sam na stronie wydawcy (sklepu) co piszczy w trawie z równą swobodą wypowiedzi jak w zamkniętym wątku. Wypowiadając się na forum każdy sam świadczy o sobie niezależnie od tego w jakim wątku się wpisuje i jest to dla mnie (i znakomitej większości jak sadzę) podstawa do wyrabiania sobie opinii o zabierających głos jak i własnej - o temacie dyskusji. Nie można - czy to porzez nadmierne moderowanie, czy poprzez zamykanie takich potencjalnie zapalnych dyskusji - nauczyć kogokolwiek szacunku i kultury.
Nowe modele zawsze rodzą emocje (pozytywne i negatywne) - moim zdaniem niezależnie od wydawcy. Nie przeszkadza mi ani narzekanie, ani litania życzeń, ani wazelina pod adresem autora czy wydawnictwa. Jak mi przeszkadza to wątku nie czytam - co najwyżej z obowiązku (ale głosu nie zabieram respektując wolność forumowiczów do wypowiadania się). To tyle.

--

 
21-01-06 22:29  Re: [Nowość - Answer] - USS Gendreau 1:250
Junior II   

Hook opowiadasz bajdy jak na kazaniu niedzielnym .
Twoja odpowiedz to to samo, co mozna bylo przeczytac kiedys w trybunie ludu.

I mylisz sie , ze moderowaniem nic sie nie osiagnie.

MImo, iz wynurzylem sie z prosbom-sugestiom ,
to jest mi to , co czyniom czy to co nie czyniom moderatory , jest mi obojentne,

gdyz ja swojom diabolicznom ucieche z plujnic mam zawsze.

Im wiencej klotni, bzdur , bzdet, , hoobystuf od poleruf, bulajuf itd itd

tym uciecha moja sie cieszy .

PS
Uszczelaniam wlasnie moje sito drucikami , klejonc je cyjanopanem i klejem rybim.

Bendzie gensciejsze.

A do tego answera czy jak mu tam ,

mimo , iz jestes mi bardzo niesymopatycznom osobom , tzn tak cus czujem przez scianem eteru internetowego ,
to muwiem ci ,
ze dobry pomysl z tom skalom 250 i do linii wodnej
i dawaj wiency tego zlomu.

--

 
21-01-06 22:47  Re: [Nowość - Answer] - USS Gendreau 1:250
Hook6   

 

Ależ nie każę Ci się ze mną zgadzać! I nie przekonuję że moje zdanie jest jedynym właściwym. Nie pouczam jak powinni się zachowywać inni. Przedstawiłem Tobie - i każdemu czytającemu ten wątek - moją opinię na ten temat. Nic więcej. Może się mylę, może nie mam racji. Ale mam swoje własne zdanie i nikomu go nie narzucam. Są tu też inni moderatorzy - moze mają inną niż ja opinię, może będą zamykali wątki z zapowiedziami - nie wiem. Dla mnie zamykanie ludziom ust po to, żeby były jedynie poprawne treści i właściwe wypowiedzi nie jest właściwym pomysłem na osiągnięcie wysokiego merytorycznie poziomu dyskusji.

--

 
21-01-06 23:14  Re: [Nowość - Answer] - USS Gendreau 1:250
Junior II   

Nie sugerowalem cenzury, tylko zamykanie zapowiedzi o modelach po wynurzeniu siem wydawnictwa z tomze zapowiedziom.

Hook , doceniam Twojom chenc przedstawienia mie i ogolowi forumowemu Twojego stanowiska w sprawie kontaktow i rozmuf prowadzonych na tem forum.

Zaraz zatelegrafujem do trybuny ludu , aby w poniedzialek na czolowce dala wiadomosc ,

ze nasze rozmowy tutaj przebiegaly w szczerej i przyjaznej atmosferze i doprowdzily do konkretnych i miarodajnych wynikow ,
obiecujoncych obiecujoncom przyszlosc forum kartonowego socjalistycznej mlodziezy kartonowej zrzeszonej

w Czarmym Zwiazku Czarnej Mlodzíezy Kartonowej.

--



Post zmieniony (21-01-06 23:18)

 
21-01-06 23:23  Re: [Nowość - Answer] - USS Gendreau 1:250
Hook6   

 

OK, pierwszy raz w życiu kupię Trybunę Ludu.
Ale nie wspominaj, że to są poglady członka jedynie słusznej Wrocławskiej Anarchii Kartonowej bo mnie z niej wyrzucą przed lokal. Na mróz żebym skruszał na rozumie. :-)

--

 
22-01-06 01:15  Re: [Nowość - Answer] - USS Gendreau 1:250
Kyofu 

 

Urrrraaaa!!!
Będzie co przeskalować i doprodukować pod-wodzie ze wszelkimi bajerami...
1:250 dobre tak samo jak 1:200, 1:100, 1:72 czy 1:87 (HO) w każdej z podanych skali by mi do czegoś pasował ( w 1:120 do kolejek w skali "TT",1:160 w skali "N" a w 1:220 do "Z") - są takie skale więc nie ma się czym przejmować.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 8 z 8Strony:  <=  <-  4  5  6  7  8 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024