FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 7 z 7Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7 
14-04-06 23:07  Re: [R] Tiger ausf. H1 w skali 1:200
Toff 



Na Forum:
Galerie - 11


 - 3

Oooo... jaki duży Marwit...

--
Pozdrawiam
___________________________

 
14-04-06 23:26  Re: [R] Tiger ausf. H1 w skali 1:200
Kuba G. 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Noo 20 litrowy :-D

--
Tygrys i Halny

 
15-04-06 08:45  Re: [R] Tiger ausf. H1 w skali 1:200
woy-tek 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

<Kuba> Twoja praca jest na prawdę inspirująca :D

--
The DOORS Are Open

Wojtek GG 1239442

 
15-04-06 09:01  Re: [R] Tiger ausf. H1 w skali 1:200
kari   

Witaj <Kuba> !
Jak na tak nietypową skalę efekt jest powalający. Sądzę jednak, że wzbogacisz i uatrakcyjnisz swoje dzieło o takie detale jak: wszelkie śruby, nity, liny, łopaty, piły, kilofy,..., itd. Bez nich Twój Tiger będzie jak tygrys bez prążków (po prostu nagi). :-) :-) :-)
Oczywiście to żart. Bardzo fajny efekt.
Pozdrawiam.
----------------------------------------------------------------------------------------

 
15-04-06 13:04  Re: [R] Tiger ausf. H1 w skali 1:200
Kuba G. 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

:-) dzięki.

Oczywiście to co widać na zdjęciach to jeszcze tygrysi golas ;-) , narazie chciałem zrobić najtrudniejsze elementy by potem mieć to z główki. Pod koniec cały kadłub i wieżę wyposażę w kupe (mam nadzieję) drobnicy.

--
Tygrys i Halny

 
15-04-06 19:16  Re: [R] Tiger ausf. H1 w skali 1:200
Kuba G. 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Elo...

Skończyłem . Kotek wzbogacił się o parę kółkek napinających. Robione rzec by można "sylwetkowo" ponieważ kształ poniżej obręczy jest z lekka zmyślony. To co będzie widoczne najbardziej mam nadzieję, że będzie przypominało trochę tygrysie "biegacze". Oczywiście do tych obręczy dorobię jeszcze zęby, lecz to dopiero po ostatecznym montażu, by dostosować ich umiejscowienie do położenia gąskek. Teraz zdjęcia :



--
Tygrys i Halny

 
15-04-06 19:25  Re: [R] Tiger ausf. H1 w skali 1:200
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

i to jest to co tygrysy lubia najbardziej... a na pierwszym zdjeciu to ten grosz wyglada na niedopracowany- uszczerbienia, rysy itp ;)

--
Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.

 
31-08-06 23:21  Re: [R] Tiger ausf. H1 w skali 1:200
Kuba G. 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Elo

Mały updejt
Wczorajszego wieczoru wpadłem na gienialny pomysł, by ruszyć trochę budowę Kota. Główkując nad wyborem części które wypadałoby zrobić, padło na działo. Ponownie podjąłem próbę walki z materią, Moim celem było zwinięcie rurki cieńszej niż 1mm. Po pewnym czasie cel został osiągnięty. Zwinąłem lufę o grubości 0,7mm. Produkt dociąłem na wymiar i okleiłem dwoma paskami papieru, coby upodobnić tą rurkę do działa. Po zrobieniu działa postanowiłem wykonać również jarzmo lufy. Trochę szczegółów z budowy. Lufa została zwinięta z 0,1mm papieru (rolka z kasy fiskalnej) na drucie 0,5mm. Jarzmo wykonane z kawałków kolorowego brystolu. Całość lepiona przy pomocy BCG (a jakżeby inaczej ) .
Teraz fotka.


C.D (niewątpliwie) N

K.

--
Tygrys i Halny

 
01-09-06 13:47  Re: [R] Tiger ausf. H1 w skali 1:200
stachooo 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 23
Galerie - 22


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 16


 - 4

Cudo:)

--
Pozdrawiam, Stachu

Samoloty z kartonu - mój blog modelarski

Samoloty z kartonu - Facebook

Caponowanie to jest dodawanie elementu baśniowego do modelarstwa.

 
23-07-07 21:37  Re: [R] Tiger ausf. H1 w skali 1:200
OzzY 

 

czy ten tank skonczony juz ??

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 7 z 7Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024