FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4 
19-01-06 13:21  Re: [Nowość - Answer] - Fiat CR.42 1:33
car 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 3
 

papier to b. poważny przeciwnik, niedoceniany, ale to sie zmieni, juz niedługo....:))

 
19-01-06 13:39  Re: [Nowość - Answer] - Fiat CR.42 1:33
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

kolejna zapowiedz [nowosc] i znowu sie zaczyna... POGOOO!!!! A model... samolotow raczej niesklejam ale surówka wyglada naprawde kusząco ;) Śe mi podoba.

--
Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.

 
19-01-06 15:25  Re: [Nowość - Answer] - Fiat CR.42 1:33
panczo 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 

Kaczka
Szanuje to że preferujesz inne wydawnictwo niż Answer, ale myśle że to nie upoważnia Cię do złośliwości w jego kierunku. A wątek z Dautlesem śledziłem i uważam że tam klasą nie popisały się oba wydawnictwa i nie mam zamiaru robić sądu które bardziej a które mniej. Logiczne jest że z dwóch wydawnict jedno się lubi bardziej drugie mniej. Myśle ze powinieneś trochę wyluzować. Zresztą trochę luzu to z moich obserwacji przyda się tutaj wszystkim mi także :-)))

--

 
19-01-06 19:04  Re: [Nowość - Answer] - Fiat CR.42 1:33
Jodaxx 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Nie mialem zamiaru nikogo urazic, po prostu nie podobalo mi sie to cale przepychanie w zwiazku z Dauntlessem - tutaj moja wina, bo jestem stronniczy...

Mialo byc dowcipnie, a wyszlo jak zwykle...

Pozdrawiam Wszystkich
Mariusz

 
19-01-06 23:24  Re: [Nowość - Answer] - Fiat CR.42 1:33
ceva 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 4
Galerie - 20


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 28


 - 4

Kaczka napisał:

> Nie mialem zamiaru nikogo urazic, po prostu nie podobalo mi sie
> to cale przepychanie w zwiazku z Dauntlessem - tutaj moja wina,
> bo jestem stronniczy...
>
> Mialo byc dowcipnie, a wyszlo jak zwykle...
>
> Pozdrawiam Wszystkich
> Mariusz


Daj sobie na luz.


ps. Nie obraź się ale ostatnimi czasy wszystko co wiaze sie z kaczkami kojaży mi się wyjątkowo źle.

Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI & LANCISTI




Post zmieniony (20-01-06 13:21)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024