FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 9 z 9Strony:  <=  <-  5  6  7  8  9 
03-01-06 21:03  Re: [Zapowiedź ANSWER] SBD-3 Dauntless
Paweł 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 7


 - 4

Dyskusja sięgała w pewnych momentach prawie zenitu . Dla mnie sklejającego modele kartonowe i plastikowe trochę ta sytuacja zaczęła śmieszyć. Mam wybór to kupuję ten model ,który mnie interesuje i mam na niego kasę. Dlaczego nie ma dyskusji na temat tego samego typu samolotu czy czołgu, który wydają firmy plastikowe? Wiadomo ,że Tamiya wyda lepszy jakościowo model tego samego czołgu niż np. Zvezda , ale tu nikt nie robi problemu. Jest wybór to powinniśmy się cieszyć, że każdego stać na któryś z tych modeli. Zastanawia mnie tylko jedno jak to będzie wyglądać na konkursach modelarskich np. kilka IŁ-2 obok siebie . Będzie rywalizacja czy lepszy ten od Hala czy może GPM-u lub Answera. Idzie nowy rok zobaczymy. Może być ciekawie.

--
Pt-47

 
03-01-06 21:43  Re: [Zapowiedź ANSWER] SBD-3 Dauntless
Tempest 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Lepszy będzie tek, który będzie lepiej sklejony. Opracowanie graficzne nie powinno mieć żadnego wpływu na ocenę. Ilość elementów tak i w takim układzie model bardziej wypasiony dobrze sklejony powinien wygrać z tak samo dobrze sklejonym ale mniej szczegółowym.

Całe szczęście, że po napchaniu szafy 250 modelami kartonowymi trochę mi przeszło i nic nowego ostatnio [prawie] nie kupuję :-)

--
Pozdrawiam
Tempest
-----------------------------------------------------------------------------------
I i II WŚ -okręty, samoloty a ostatnio nawet pojazdy. I piwo też.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 9 z 9Strony:  <=  <-  5  6  7  8  9 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024