FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 11 z 11Strony:  <=  <-  7  8  9  10  11 
19-12-02 02:29  Re: jest mig-29 z MM
Tomek 

 

Ja tez oglondałem ten model, ale go nie kupiłem, bo wydawał mi sie niezbyt ciekawy, ale poniewaz go nie kupiłem to niemam żadnych zastrzeżen. Ale mam pewna rade dlatyc co kupili i sie im nie podoba
1 "trzy razy przymierz raz przyklej" tak pisali kiedyś w MM
2 Komu sie model nie podoba może zeskanować. Pociągnąć Corelem linie wycinanki oraz linie podziału blach itp. a nastepnie dać kamuflaż jaki chce, nawet turkmenistański.

 
19-12-02 08:51  Re: jest mig-29 z MM
Monster Top       

"..Komu sie model nie podoba może zeskanować. Pociągnąć Corelem linie wycinanki oraz linie podziału blach itp. a nastepnie dać kamuflaż jaki chce, nawet turkmenistański..".

100% racja - powinna być taka uwaga w każdym modelu każdego wydawnictwa - albo jeszcze inna - jak się komuś nie podoba niech sam sobie opracuje - my tylko weźmiemy kasę.

.."komuna nie komuna.." - proponuję pociągnąc ten wątek do końca świata i jeden dzień dłużej i ....załóżcie <OCENZOOROWANO > panowie !

 
19-12-02 08:55  Re: jest mig-29 z MM
Abwzdrx 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1
 

Czy taki zeskanowany i poprawiony model będzie już kwalifikowany jako waloryzowany ?
Co z konkursami ? ;)

 
19-12-02 09:47  Re: jest mig-29 z MM
Chopin       

...gdyz to my przeciez ubzduralismy sobie , ze jestesmy alfa i omega modelarstwa kartonowego...




I tu niestety musze przyznac racje, choc nie spodziewalem sie , ze padnie takie stwierdzenie z tej strony! Ale to juz standart na tym forum, ze kazdy wie lepiej!
Pozdrawiam!
Chopin

 
20-12-02 09:11  Re: jest mig-29 z MM
Witold       

Panie Chopin, nie wiem dlaczego Pana to obrusza, ale rzeczywiście każdy musi wiedzieć lepiej, bo gdyby tak nie było to tylko jeden by wiedział, a wtedy nie ma dyskusji. Jest to warunek konieczny wszelkiej wymiany zdań, ale niestety nie wystarczający, gdyż trzeba by dołączyc jeszcze parę innych rzeczy jak: kultura, tolerancja itp.... Wiedzę można tworzyć indywidualnie, ale znacznie ciekawiej jest jeżeli jest ona tworzona zbiorowo, bo wtedy jest znacznie szerszy kąt widzenia.

 
08-05-07 02:07  Re: jest mig-29 z MM
brent     

Brent
Hej , hej !!!!
I,d like to have "mig29"
and 'English Victory"

Brent Lipnicki
11495 215th Ave.
Big Rapids MI.
49307 USA
e-mail debra.lipnicki@sbcglobal.net

--

 
08-05-07 14:12  Re: jest mig-29 z MM
piotras 20   

Miałem okazje to latadło kleić ale przy paru remontach skończył w koszu. Brdzo przyjemnie się go kleiło, ale pamiętam że był problem z dopasowaniem wnętrza kokpitu trzebabyło dużo przycinać zeby się zmieściło we wnętrzu wręgi.Trudno utrzymać główne usterzenie w symetrii, a pozatym zadnych problemów a jeśli chodzi
o malowanie bardziej mi sie podoba szary, tylko wnętrze kokpitu jakiegoś dziwnego koloru, nie ma się co dziwić wkońcu mały modelarz : )

--
Butapren, potęga modelarzy

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 11 z 11Strony:  <=  <-  7  8  9  10  11 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024