FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
20-11-05 15:01  [pytanie] Czy kleił ktoś MI-24 z AH
bzinek   

mam pytanie czy kleił ktoś mi-24 od hala czy warty jest kupienia i zabawy nad nim dzieki za dop i pozdrawiam

 
20-11-05 15:18  Re: [pytanie] Czy kleił ktoś MI-24 z AH
*Paulos* 



Na Forum:
Relacje w toku - 7


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

zobacz zdjecia z Porąbki wyglada bardzo efektywnie ...

--
-------------

Jaki będzie następny model??? ... L E P S Z Y !!!!!!!

 
20-11-05 15:36  Re: [pytanie] Czy kleił ktoś MI-24 z AH
pepo ciufakers   

wart wart
a dłubania i zabawy bedziesz miał na dlugi okres czasu
ma bardzo duzo drobnych elementow
ale rezultat jest swietny, tylko z łopatami trzeba uwazac, bo jak to u smiglowcow , maja tendencje do opadania,u mnie byly za ciezkie takze to brzydko wygladalo
czyli na wirnik+mocowanie łopat musisz uwazac-najlepiej zrobic lekkie, a sztywne lopaty i po krzyku

 
20-11-05 17:55  Re: [pytanie] Czy kleił ktoś MI-24 z AH
myh 



Na Forum:
Galerie - 2
 

u mnie byl ten sam problem, po pewnym czasie to wygladalo to tragicznie... niestety model lata juz w modelarskim niebie...

--
Mariusz "Ma-rYu-sH" Witkowski
Na warsztacie:
- to co wpadnie w ręce...

 
20-11-05 18:05  Re: [pytanie] Czy kleił ktoś MI-24 z AH
BeBe 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


 - 3

Ale łopaty wirnika mają opadać, chyba że jest w locie ;-)))

--
Pozdrawiam... mam 159 powodów, żeby czuć się wyjątkowo na drodze
(_)(_)(_)====\*/====(_)(_)(_)

 
20-11-05 18:10  Re: [pytanie] Czy kleił ktoś MI-24 z AH
bzinek   

ja eksperymentowalem z kartmi telefonicznymi tymi starymi w profilu lopatu i sie udawalo sa gietkie ale na tyle sprazeyste ze wygladaja jak prawdziwe

 
20-11-05 18:15  Re: [pytanie] Czy kleił ktoś MI-24 z AH
Sturmovik 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

Grupa: WLKP

Ale bez przesady :-)
BTW nie wiem, jak opadały w tym modelu, ale np. różnica poziomu końcówki łopat wirnika względem głowicy w PZL Sokół na ziemi i w locie to coś około metra, krzywiznę łopat też ładnie widać. Na postoju końcówki łopat zatrzymywały się około 180 cm nad ziemią.

--
Adam - ffulmar2@gmail.com ==== Skype: adams-1970 ==== GG: 2629637 <--- uprzedź mailowo, nie przyjmuję wiad. od nieznajomych
Ostatni skończony: dorożka Hansom'a z fragmentem Baker Street (CSSH, 1:24)
Obecnie na warsztacie: PZL M-18 Dromader (GPM) i inne

 
20-11-05 20:58  Re: [pytanie] Czy kleił ktoś MI-24 z AH
kari   

Cześć bzinek!
Jeżeli masz ochotę na Mi-24 od Halińskiego to wejdź na jego stronę i zobacz jak wygląda zbudowany "Hind". Po obejrzeniu zdjęc będzesz wiedział czy warto go sklejać.
Pozdrawiam.
-----------------------------------------------------------------------------------

 
20-11-05 22:15  Re: [pytanie] Czy kleił ktoś MI-24 z AH
bzinek   

zdjecia to ja widzialem pytam sie o wrazenia z klejenia nieumniejszajac Panu Halińskiemu wazne sa takze opinie ludzi ktorzy juz obrabiali go w rekach dzieki wszystki za opinie jutro podjade i kupie

 
21-11-05 09:23  Re: [pytanie] Czy kleił ktoś MI-24 z AH
myh 



Na Forum:
Galerie - 2
 

BeBe ale nie az tak ze jak stal na stole to lopaty dotykaly blatu :>

bzinek z tego co pamietam to problemow nie mialem wiekszych, ale to byly czasy kiedy kleilem na ilosc nie jakosc i zaden model nie stwarzal problemow...

--
Mariusz "Ma-rYu-sH" Witkowski
Na warsztacie:
- to co wpadnie w ręce...

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024