FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 15Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
06-11-05 00:14  Re: CardPlane - kolejny numer
Hook6   

 

Wow!. Nie powiem nic złego akurat na taki niemiecki samolot bo to jedna z moich ulubionych konstrukcji. Ale Ty masz wyczucie tego co lubię....

--

 
06-11-05 01:54  Re: CardPlane - kolejny numer
NicZtego 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
 

ha... to musze Wam powiedziec, ze dopiero co kuilem pfeila.. na szczescie nie zdarto ze m nie jak przy wspomnianych wczesniej modelach, ale teraz, nim cos kupie najpierw zapytam Lecha co planuje wydac, bo dziwnym zrzadzeniem IDEALNIE trafia w moje gusta :).

A plany wydawnicze CardModelu sa.. WSPANIALE. Poza Heinklem (mam juz dwa modele - z GPM i od FLY Model, wiec trzeciego raczej nie kupie) - pozostale raczej znajda sie w moim posiadaniu :) od razu zaznacze, ze I-16 nie kupie.. (jesli to bedzie jeden z tych "przeciwnikow z wojny w Hiszpanii") bo wystarcza mi dwa inne opracowania: swietne wydanie od Halinskiego i ... bardzo dobre DARMOWE, ze strony.. ModelCardu :))) Za to chetnie widzialbym Bf-109B, C lub D w malowaniu legionu Condor... A moze bedzie to SB-2 lub I-15... a i I-153 nie pogardzil bym, choc ostatnio wydalem mase kasy na malo-modelarzowe, archiwalne wydanie "muszki"

Niezaleznie od tego co to bedzie - juz niecierpliwie oczekuje na kolejne opracowania Lechowego ModelCardu :)

To wydawnictwo IDEALNIE wpasowalo sie w - do czasow jego powstania - nisze wydawnicza, jaka bylo lotnictwo polskie z okresu miedzywojennego i kampanii wrzesniowej.

Pozdrawiam

--

---------------------------------
Cum Debita Reverentia
Piotr

Post zmieniony (06-11-05 01:55)

 
06-11-05 11:24  Re: CardPlane - kolejny numer
Raduss 



Na Forum:
Galerie - 2


 - 8

Czuję w kościach że ta para z wojny domowei w Hiszpanii to... Fiat CR.32 :-)) i I-153.Mam nadzieję że mam rację i czekam niecierpliwie...

--


 
06-11-05 11:34  Re: CardPlane - kolejny numer
Homik 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

ciekawe ile he-111, do-335 pojawi sie teraz w zapowiedziach :)

--
-----------------------------------------------------------------------
http://www.facebook.com/WAKpl

 
06-11-05 11:59  Re: CardPlane - kolejny numer
Thunder909 

 

to samo pomyslalem ;-)) Lech to odwazny wydawca ;-))

 
06-11-05 12:17  Re: CardPlane - kolejny numer
moskit   

Raduss ! Mam to samo przeczucie. To piękne samoloty, a wojna w Hiszpanii to temat mocno zaniedbany. Lechu !!! Tak trzymaj !!!

 
06-11-05 12:30  Re: CardPlane - kolejny numer
Lech 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Jak mówić wszystko, to wszystko. Nie jest to informacja na 100%, ale najprawdopodobniej ta para przeciwników, to będą He-51 i I-15
Lech

 
06-11-05 14:08  Re: CardPlane - kolejny numer
NicZtego 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
 

REWELACJA :))))

jesli sa przedplaty to ja juz takowa gotow jestem wniesc :)

--

---------------------------------
Cum Debita Reverentia
Piotr

Post zmieniony (06-11-05 14:09)

 
06-11-05 15:18  Re: CardPlane - kolejny numer
Lech 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


P-50 nie wydam. Mogę się założyć, że wielu projektantów nad nim w tej chwili pracuje. Narysowanie poprawnych rysunków na podstawie tych trzech nowych fotografii, to praca na kilka długich tygodni, a ja w tej chwili czasu nie mam, bo narazie CardPlane z miesięcznika stał się kwartalnikiem... A i RWD-22 leży na pulpicie i cierpliwie czeka na swoją kolejkę.
Lech

 
06-11-05 17:09  Re: CardPlane - kolejny numer
Yaris 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 4
 

Lechu - JESTEŚ WIELKI :-))))

Pozdr.

Yaris

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 15Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024