FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4 
20-10-05 05:42  Re: ŻUBR z Cardplane - poprawki
NicZtego 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
 

ups :)
A na powaznie: przez rumunie ponoc tez. polacy ewakuowali tam kilka egzemplarzy bedacych w remoncie. Ale moze to tylko plotki, nie mam bowiem zrodel ktorymi moglbym sie "podeprzec" a wiadomosc o ewakuacji zostala przezemnie wyczytana w czasach tak dawnych, ze juz sam nie pamiemietam kiedy, ale z pewnoscia w ktorejs ze skrzydlatych polsk. Pamietam, ze czytalem duzy artykul o polskich samolotach walczacych w silach panstw osi, i ze czytalem to na modelarni, zatem bylo to gdzies kolo 1978, 79

Ale bulgarskie malowanie tez moze byc:) w sumie nawet lepiej, nie mam zadnej maszyny ze znakami tego panstwa :)

Pozdrawiam :)

--
---------------------------------
Cum Debita Reverentia
Piotr

 
20-10-05 07:40  Re: ŻUBR z Cardplane - poprawki
Sturmovik 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

Grupa: WLKP

Tym bardziej, że P-43 latały jeszcze z bułgarskimi znakami carskimi, a nie faszystowskimi :-)

--

Adam - ffulmar2@gmail.com ==== Skype: adams-1970 ==== GG: 2629637 <--- uprzedź mailowo, nie przyjmuję wiad. od nieznajomych
Ostatni skończony: dorożka Hansom'a z fragmentem Baker Street (CSSH, 1:24)
Obecnie na warsztacie: PZL M-18 Dromader (GPM) i inne

Post zmieniony (20-10-05 07:41)

 
20-10-05 12:22  Re: ŻUBR z Cardplane - poprawki
ssebittro 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1


 - 1

Lechu , naprawde miło popatrzeć jak cierpliwie słuchasz uwag , wzorcowa współpraca między projektantem/wydawcą a modelarzem , do tego dla wielu jesteś jak Święty Mikołaj :-) naprawde słowa uznania .

--

Teoretyk ostatnio...

 
23-10-05 23:57  Re: ŻUBR z Cardplane - poprawki
orinoko 



Na Forum:
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 2

Skoro tutaj miejsce na czepianie się o Żubra, to proszę: Są dwie części 506 - jedna z nich (ta z gwiazdką) powinna być 516.
Poza tym model jest piękny, i przynajmniej szkielet kadłuba świetnie pasuje. Przedni segment nieźle trzymał się nawet bez kleju - oby tak dalej!
Trochę niezrozumiała jest dla mnie decyzja o umieszczeniu na ostatnim arkuszu kartonu tylko rzutów samolotu; może lepiej byłoby tam włożyć właśnie silniki?
I pytanie: czy cieniowany czarny po prawej stronie kabiny pilota to powinna być dziura w podłodze i wrędze 1?
Tomek

 
24-10-05 00:02  Re: ŻUBR z Cardplane - poprawki
orinoko 



Na Forum:
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 2

Pamięć dobra, ale krótka....
Dla innych wykonawców: nie wiem, czy to dobry pomysł podklejać całe części 15P i 15L tekturką, czy nie zostawić niepodklejonego okienka, gdzie są cieniutkie paseczki. Ja w każdym bądź razie to podkleiłem i zobaczymy, jak wyjdzie dalej.
A tak w ogóle to dość przerażające są cieniutkie paseczki w kabinie nosowej; czy ktoś zamierza wyprodukować do tego Żubra tłoczone owiewki?
Tomek

 
24-10-05 15:04  Re: ŻUBR z Cardplane - poprawki
Lech 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Silniki zajmują dwie strony (każdy po jednej), a rzuty i tak gdzieś musiałem upchnąć.
Cieniowanie we wregach i na podłodze, to w rzeczywistości "pusta przestrzeń" - tam było przejście wzdłuż kadłuba.
Lech

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024