FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 10 z 13Strony:  <=  <-  8  9  10  11  12  ->  => 
13-10-05 23:00  Re: Od 12 X w sprzedaży [RudY] 1-2/2005 MM
Puny 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

a ja walcze z myślami, kupić Zerówe HA dopłacając 10,00 zł czy tego Rudego i .........???

--

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
z pokorą do rąk i umysłu
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 
14-10-05 00:35  Re: Od 12 X w sprzedaży [RudY] 1-2/2005 MM
KayFranz 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2
 

Kup pan Zerówkie...

 
14-10-05 07:45  Re: Od 12 X w sprzedaży [RudY] 1-2/2005 MM
Sturmovik 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

Grupa: WLKP

Enzo, ten z 1996 to była reedycja starego modelu, miał charakterystyczny błąd w konstrukcji szkieletu wieży. Tu przynajmniej wieża jest zupełnie inaczej zrobiona.
Ale fakt, niedosyt pozostaje...

--
Adam - ffulmar2@gmail.com ==== Skype: adams-1970 ==== GG: 2629637 <--- uprzedź mailowo, nie przyjmuję wiad. od nieznajomych
Ostatni skończony: dorożka Hansom'a z fragmentem Baker Street (CSSH, 1:24)
Obecnie na warsztacie: PZL M-18 Dromader (GPM) i inne

 
14-10-05 08:11  Re: Od 12 X w sprzedaży [RudY] 1-2/2005 MM
pawelewap 



Na Forum:
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 5
 

Ja myślę że wszystkim miłośnikom tej konstrukcji pozostaje tylko błaganie pana AH o pierwsze naprawdę dobre opracowanie T-34/85. Bez niego chyba się nie da...

--
--------------------
W budowie: Lxd 2

 
14-10-05 08:34  Re: Od 12 X w sprzedaży [RudY] 1-2/2005 MM
Agand 

 

ludzie - napisalem, ze szybciej narysowac samemu niz przerabiac .... owszem, ale to dla mnie. Maly Modelarz jako taki zostal pomyslany dal tych co zaczynaja swa przygode z modelarstwem - i jako model przeznaczony dla nich wlasnie - rudy jest calkiem cacy.
tu widze pole do popisu dla panaAdasia - powinien napasc derekcje coby wysuplala fundusz na kilka sztuk do modelarni. Dla malolatow cos takiego - to jest WLASNIE TO.

Zaawansowani zlepiacze co juz im pewne czesci ciala porzadnie butaprenem (tudziez innymi specyfikami) obrosly beda se rasowac, przerabiac, przerysowywac i to tez JEST TO.

I nie ma co narzekac - nie usilujmy zrobic z MM-a kolejnego wydawnictwa dla tych co juz "wszystko umieja", bo nie zostanie sie nic dla tych co dopiero zaczynaja. ... :D

HOWGH!

--
Pozdrówka
Agand

 
14-10-05 08:46  Re: Od 12 X w sprzedaży [RudY] 1-2/2005 MM
Rajkub 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 9
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Grupa: WAK

Agand, nic dodać, nic ująć
Przecież właśnie temu ma służyć to wydawnictwo.

--
Pozdrawiam, Rajkub
__________________
niedokończona opowieść M3A1WHITE

 
14-10-05 09:13  Re: Od 12 X w sprzedaży [RudY] 1-2/2005 MM
Piterpanzer 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 9

Pisałem,ze kupie jeden egzemplarz,a po przejrzeniu kupiłem 2.Nie,nie dla siebie,dla swojego 9-latka.Niech zacznie przygode z kartonem jako i ja zaczynałem w 73 od T34-85.A teraz model- koła żeberkowe,o`k ale powojennny model,dziwny kształt płyty nadsilnikowej,bardzo uproszczone podwozie i podłoga wanny,cała wieza ,ze wielka zagadka,ale potakich szczegolach jak 2 czesciowy właz dowodcy i daszki nad peryskopami mysle,ze to konstrukkcja powojenna(jesli jeszcze dodac do tego koła,prostokatne błotniki,itd).gasienice są za wąskie o 2mm,w rzeczywistosci miały 550 mm,co u nas powinno wyniesc 22mm,aja mierze 20.To co mi sie podoba to oddzielnie doklejane łotniki,2 zestawy kól,a wiec mozliwosc konwersji,osłony przekładni .Juz kiedys postulowałem wydawcom,aby tak jak to zrobił MM wydawac elementy do konwersji np z Hummelem czesci do Nashorna.Kiedys takie rozwiązanie nakrotko znalazło miejsce w GPM (STUG III F i Pz III J- obie wersje miały po 2 warianty armaty do wyboru).
Reasumujac,ja czekam na AH, a tego MM podsuwam początkującemu Kubusiowi

--
Pozdrawiam i zapraszam 1-25 SCALE ARMOR FORUM oraz akcesoria i modele pancerne
PITERPANZER

 
14-10-05 09:49  Re: Od 12 X w sprzedaży [RudY] 1-2/2005 MM
Sturmovik 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

Grupa: WLKP

Piter, zwróć uwagę, że jako Rudy występował Kaczor polskiej produkcji powojennej, więc cechy odmiany powojennej są jak najbardziej na miejscu. Nikt tu się nigdy nie zarzekał, że model będzie reprezentował wersję wojenną...

--
Adam - ffulmar2@gmail.com ==== Skype: adams-1970 ==== GG: 2629637 <--- uprzedź mailowo, nie przyjmuję wiad. od nieznajomych
Ostatni skończony: dorożka Hansom'a z fragmentem Baker Street (CSSH, 1:24)
Obecnie na warsztacie: PZL M-18 Dromader (GPM) i inne

 
14-10-05 09:50  Re: Od 12 X w sprzedaży [RudY] 1-2/2005 MM
Piterpanzer 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 9

I dla miłosnikow "Rudego' jeszcze materiały zródłowe http://tanxheaven.com/krzo/t34-85details/t34-85detailskrzo.htm. :)

--
Pozdrawiam i zapraszam 1-25 SCALE ARMOR FORUM oraz akcesoria i modele pancerne
PITERPANZER

 
14-10-05 09:57  Re: Od 12 X w sprzedaży [RudY] 1-2/2005 MM
Piterpanzer 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 9

Sturmovik,nie czytasz uwaznie wątku,odpowiadałem na to PanuAdasiowi.Popatrz kila linijek wyzej.a na punkcie tego tanka mam(miałem ) niezłego bzika
tu małe Piterpanzery na zlocie

--
Pozdrawiam i zapraszam 1-25 SCALE ARMOR FORUM oraz akcesoria i modele pancerne
PITERPANZER

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 10 z 13Strony:  <=  <-  8  9  10  11  12  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024