FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
08-10-05 10:38  Re: [relacja] ISU-122 - Modelik + drafmodel + inwencja własna
Enzo 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 2
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Szkoda, żę nie budujesz z wnętrzem. Bardzo mnie to zastanawia jak zamontujesz armatę, skoro szkielet jest już sklejony?? Oczywiście jest to możliwe ale dużo trudniejsze. Też kupiłem te nakrętki wycinane laserowo, jesdnak ich kształt mnie nie zadowala, dużo lepsze i dużo szybciej wychodzą robione ręcznie.
Jak to poszycie nie pasuje??? Ja wycinałem wszystko ręcznie i poszycie dna wanny pasowało więcej niż idealnie, nie ma żadnych szpar, błotniki też świetnie pasowały :-| Czyżby elementy laserowe były o ........ rozbić ??? :D:D:D
Śledzę relację z uwagą i powodzenia !!
P.S! Jeszcze raz dziękuje za pomoc ;-)

--

Panther



Post zmieniony (08-10-05 12:47)

 
08-10-05 20:19  Re: [relacja] ISU-122 - Modelik + drafmodel + inwencja własna
QN 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 23
Galerie - 8


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 3

A dlaczego niby nie można później wkleić armaty? Ja ich np. nigdy nie przyklejam, są demontowalne do transportu.

--
Pozdrawiam


------------------------------------------------------------------------

 
08-10-05 20:26  Re: [relacja] ISU-122 - Modelik + drafmodel + inwencja własna
Enzo 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 2
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

QN - napisałem, że da się ale jest to utrudnione, w ISU raczej ciężko (trzymając się projektu) zrobić demontowalną armatę ;-0 Armata jest mocowana na trzpieniu, który jest później zakrywany osłoną jarzma).
Obym się mylił - ale nie jestem pewnien czy zespół zamkowy przejdzie przez otwór w przedniej płycie pancernej. A Octusek musi go wykonać bo inaczej lufa będzie opadać (brak przeciwwagi).

--
Panther

 
03-01-06 21:53  Re: [relacja] ISU-122 - Modelik + drafmodel + inwencja własna
Tempest 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Po co jakiś zespół zamkowy jak nie będzie wnętrza (którego osobiście też nigdy nie robię). Lufę można przecież przykleić a jeśli ma być ruchoma to wystarczy chyba kawałek grubego gwoździa?

--
Pozdrawiam
Tempest
-----------------------------------------------------------------------------------
I i II WŚ -okręty, samoloty a ostatnio nawet pojazdy. I piwo też.

 
03-01-06 22:04  Re: [relacja] ISU-122 - Modelik + drafmodel + inwencja własna
Enzo 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 2
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Właśnie się nie da bo lufa jest przyklejana do zespołu zamkowego, żeby mieć jakiś obraz zobacz do mojej relacji (link w podpisie)


A co tam słychać w temacie, jak postępuje budowa??

--
Panther

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024