FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 15 z 16Strony:  <=  <-  12  13  14  15  16  -> 
31-10-05 22:17  Re: [zapowiedź] PZL P.11c Haliński
Molzey 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1
 

No,no...ładnie się tu kolega przedstawił radiosłuchaczom...A na podniecanie to słyszałem w tv o takich niebieskich pigułkach....Może kolega powinien spróbować.

--
Powracam w opary kleju... Sztachnąć się jeszcze raz.....

 
31-10-05 22:31  Re: [zapowiedź] PZL P.11c Haliński
Buka 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1
 

...a przepraszam to już nie wolno sobie pogawędzić ot tak sobie i pożartować? Wisa, motto masz nieadekwatne do swojego wystąpienia ;-) Idź spać lepiej ;-)

--
Buka :-]

 
31-10-05 22:40  Re: [zapowiedź] PZL P.11c Haliński
MarekB 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 4
Galerie - 2
 

Wisa popieram w 100 %

--
*********
5914289

PROJEKT WŁASNY
Maz-537G + naczepa MAZ/ChMZAP-5247G
Niemiecka wyrzutnia rakiet NEBELWERFER
Rosyjski pojazd inżynieryjny BAT-M
Polski lekki czołg ANDERS
AMERYKAŃSKI CIĄGNIK M4 + LONG TOM

 
31-10-05 22:55  Re: [zapowiedź] PZL P.11c Haliński
Molzey 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1
 

A ,fe takie słownictwo.....Tobie się ceny podobają -mnie nie.Jestem użytkownikiem tego forum między innymi po to ,by wyrazić swą ewentualną dezaprobatę na interesujące mnie tematy.Kropka.A to ,że tobie żyłka pęka?!Żonie zamelduj...

--
Powracam w opary kleju... Sztachnąć się jeszcze raz.....

 
31-10-05 22:59  Re: [zapowiedź] PZL P.11c Haliński
MarekB 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 4
Galerie - 2
 

Molzey jak bys troche sie wysilil to bys zrozumial ze tu wogole nie chodzi o cene

--
*********
5914289

PROJEKT WŁASNY
Maz-537G + naczepa MAZ/ChMZAP-5247G
Niemiecka wyrzutnia rakiet NEBELWERFER
Rosyjski pojazd inżynieryjny BAT-M
Polski lekki czołg ANDERS
AMERYKAŃSKI CIĄGNIK M4 + LONG TOM

 
31-10-05 23:12  Re: [zapowiedź] PZL P.11c Haliński
Molzey 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1
 

O co chodzi wisie i tobie , to wiecie tylko wy dwaj....Mnie chodzi o cenę.....Tego konkretnego modelu.Tego, o którym mowa jest w tytule wątku.Capisce?
A cena ta jest absurdalna i tyle.
EOT

--
Powracam w opary kleju... Sztachnąć się jeszcze raz.....

 
31-10-05 23:20  Re: [zapowiedź] PZL P.11c Haliński
NicZtego 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
 

istnieje cos takeigo jak erystyka. Molzey byl moim zdaniem znacznei blizszy tej sztuce niz okraszone wulgaryzmami i nie wnoszace w sumie nic poza haslami typu "modelarze/robotnicy* wszystkich krajow - laczcie sie" - czyli frazesami bez zadnej tresci nawolywania Obywatela Wisa. Kazdy ma prawo do wyrazenia opinii. Przypomne tylko, ze wypowiadamy sie na FORUM. Jesli ktos zapomnial co oznacza ow termin sugeruje uzycie wyszukiwarki internetowej (bo watpie by taka zapominalka osoba pamietala gdzie przechowuje encyklopedie). Oczywista jest rzecza, ze bedzie tyle opinii ilu jest dyskutantow. Ale o ile merytoryczna, czyli poparta przykladami dyskusja cos wnosi, o tyle ustawianie ludzi wedlug wlasnego widzi-mi-sie to juz zwykly egocentryzm. Gdyby wszyscy podchodzili do tematu podobnie jak obywatel Wisa (czyzby nick od angielskiego slowa "wise" ? eee.. chyba nie) gazety nie publikowalyby recenzji, bo recenzje czytaja wszak ludzie, ktorzy nie widzieli/nie kupili/nie uczestniczyli danego/ w danym podmioce recenzji. Nie maly by tez sensu jakiekolwiek dzielenie sie uwagami, bo i po co, najpierw trzeba wszak kupic.. mozna przytaczac setki dalszych przykladow co by bylo gdyby swiat mial na imie Wisa. Tylko po co ? Nie lepiej zazyc odrobiny srodka stymulujacego spolegliwosc i akceptacje dla zdan innych niz nasze (sa rozne, doskonalym "spolegliwaczem" jest .. czytanie,chocby wzmiankowanej wczesniej encyklopedii :)

Zyczac udanego ustawiania MODELIzamiast LUDZI - pozdrawiam Obywatela Wisa i wszystkich pozostalych FORUMOWICZOW

* - wlasciwe podkreslic

--

---------------------------------
Cum Debita Reverentia
Piotr

Post zmieniony (31-10-05 23:21)

 
01-11-05 00:03  Re: [zapowiedź] PZL P.11c Haliński
NicZtego 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
 

a tak abstrachujac od wszelkich wasni - watek zalozono w polowie wrzesnia, a po 6 tygodniach ma juz ponad 7500 odwiedzin :)

To swiadczy o wielkiej atrakcyjnosci tematu i o tym jak zywe emocje budzi (moze to stad te wasnie, ktore wcale nie sa nam potrzebne i - jestem pewny - po ochlonieciu przynasza nam tylko gorzkawy posmak i wyrzuty sumienia, ze sie na kogos nakrzyczalo :)

Zauwazylem, ze nie tylko "samolotowcy" z zainteresowaniem sledza ten watek i zabieraja glos.

Mysle takze, ze to dobry wskaznik dla wydawcow - messery, foki, spity, lawoczkiny, jaki, powietrzne kobry, dzikie kocury i indianskie toporki sa swietne, ale najblizsze sercu chyba jednak rodzime konstrukcje :)

pozdrawiam

--

---------------------------------
Cum Debita Reverentia
Piotr

Post zmieniony (01-11-05 00:04)

 
01-11-05 11:25  Re: [zapowiedź] PZL P.11c Haliński
kermeet 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1
 

Ostatnio miałem małe przerwy w czytaniu niusów z modelarskiego światka i dopiero teraz się dowiaduję, jaką cenę będzie miał nowy P-11.....

(...)


Nie wiecie w czemu ten nr jest specjalny? Pierwszy model kartonowy polskiego samolotu wydany przez Halińskiego. To i cenę ma specjalną.

Jeżeli jest specjalny, to istnieje szansa, że nie będzie miał części drukowanych na okładce.


Aż normalnie muszę go gdzieś pooglądać, tak mnie ciekawi.


Pozdrawiam :)

 
02-11-05 09:08  Re: [zapowiedź] PZL P.11c Haliński
yak   

Podobno jeszcze tydzień czekania..... (wieść gminna niesie, że cosik z drukarnią niehalo).

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 15 z 16Strony:  <=  <-  12  13  14  15  16  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024