FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
25-06-05 14:30  Sklep modelarski w Warszawie
randar 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 7
 

Koledzy, potrzebuję pomocy :)
Czy możecie wskazać mi najbliższy Dworca Centralnego sklep, w którym mógłbym zakupić farby Pactra ? ( jakby tam były również kartonówki, to wogóle byłbym w siódmym niebie). Oczywiście chodzi mi o Warszawę. Dzieki za informacje.


 
25-06-05 15:19  Re: Sklep modelarski w Warszawie
Batonus 



Na Forum:
Relacje w toku - 12
Relacje z galerią - 25
Galerie - 16


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 10

Grupa: QWKAK

Najbliższy centralnego jest w jego podziemiach. Nawet nosa nie musisz wytykać na zewnątrz, tylko w kanałami w stronę Al. Jana Pawła II. Mają tam też pactrę.
Kartonówki - raczej rzadko i second-handy.
Drugi znany mi najbliższy na Siennej, 15 minut od centralego z buta.
Tylko na Siennej dochodzącej do Żelaznej, a NIE przy tej koło domów tow. centrum!
Warszawka to bardzo nieuporządkowane miasto, niektóre ulice się powtarzają kilkukrotnie w różnych miejscach :-)
Warto o tym wiedzieć.

Fejs - zbuk: Tomek Szejnoch, w robocie: Cutty Sark
Zazdroszczę owadom - w makro są doskonałe.


Post zmieniony (25-06-05 17:15)

 
25-06-05 15:20  Re: Sklep modelarski w Warszawie
Batonus 



Na Forum:
Relacje w toku - 12
Relacje z galerią - 25
Galerie - 16


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 10

Grupa: QWKAK

Aha, tam na Siennej mają pactrę i sporo modeli kartonowych - wystarczy pogrzebać w pudle z tektury pod oknem.

Fejs - zbuk: Tomek Szejnoch, w robocie: Cutty Sark
Zazdroszczę owadom - w makro są doskonałe.

 
25-06-05 15:52  Re: Sklep modelarski w Warszawie
randar 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 7
 

Dzięki Batonus ! :)


 
25-06-05 16:16  Re: Sklep modelarski w Warszawie
Kinio 

 

Byłem w Warszawie w czwartek na parę godzin to znalazłem kartonówki w Muzeum Techniki, ale farb to nie widziałem.

Kinio GG :1789427

 
25-06-05 17:00  Re: Sklep modelarski w Warszawie
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

jest jeszcze sklep na mazowieckiej skrzyz. z swietokrzyska, ale kaweałek trzeba przejsc. Jak mniemam, chcesz zapewne dotrzec pociągiem do stolicy, i bez błądzenia dotrzec do sklepu? Tylko pamiętaj, ze podmiejskie nie dojezdzaja do Centralnego, tylko do Sródmiejskiego ;) Nie to żebym miał Cie za głupka, ale tak na wszelki wypadek wolałem napisać ;))

Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.

 
25-06-05 19:12  Re: Sklep modelarski w Warszawie
Qrchak 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4


 - 2

Petla ul. Świętokrzyska 16.
Jadar ul. Zielna 8 w pobliżu metra Świętokrzyska, kartonówek nie ma a czy farby są to nie wiem, zdaje się że Agama.
Oba bardzo blisko siebie w Pelcie jast spory wybór kartonówek i zdaje się Pactry.



Homo homini lupus est.
Qrchak GG:3601204

 
25-06-05 20:47  Re: Sklep modelarski w Warszawie
Yaris 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 4
 

Jadar na Zielnej ma pełną paletę Pactry.
W Pelcie za to Pactry nie widziałem, ale może to tylko skleroza ;-) Za to wszelkiego innego dobra jest tam wbród.

Pozdr.

Yaris

 
25-06-05 22:31  Re: Sklep modelarski w Warszawie
randar 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 7
 

Dzięki jeszcze raz :) W Wa-wie będę tylko godzinę - to pierwszy etap w podróży do Gibraltaru - więc jestem ograniczony czasowo do najbliższych lokalizacji. Dlatego pytałem o okolice Dworca Centralnego. Wiedziałem, że można na Was liczyć, jeszcze raz dziękuję.


 
25-06-05 23:03  Re: Sklep modelarski w Warszawie
Qrchak 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4


 - 2

A kiedy odwiedzasz stolycem?
Bo ewentualnie mógł bym robić za przewodnika ;o)



Homo homini lupus est.
Qrchak GG:3601204

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024